«Стоп- насильству!»

Дата: 14.03.2018 17:07

Фото без описуНещодавно заступник начальника відділу Сколівське бюро правової допомоги Віра Андрейків спільно із головним спеціалістом служби у справах дітей - Оленою Урдей та фахівцем Сколівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді - Дмитром Бажаном провели тренінг: «Стоп- насильству!». Захід відбувся у навчально - виховному комплексі "Середня загальноосвітня школа - ліцей" с. Козьови при Львівському Національному університеті імені І.Франка Сколівської районної ради. Учасниками тренінгу стали учні 7- 8 класів.

Цей захід мав на меті дати можливість учням навчитися відстоювати свої права, свою гідність, захистити себе, зрозуміти, що відчуває людина, яка зазнає насильства, а також осмислити відповідальність за свої вчинки та формувати доброзичливе ставлення до оточуючих. Після тренінгу учні отримали індивідуальні правові консультації на дану тематику, та отримали інформаційні буклети: «Пам’ятка учня щодо насилля».