Новини Сколівщини

Про стан електромереж району та перспективи розвитку в 2017 році звітував начальник Сколівського РЕМ

Дата створення: 10:11 26.04.2017, Переглядів: 396

Про стан районних електромереж та перспективи розвитку в 2017 році доповів під час сесії   Сколівської районної ради  20 квітня начальник Сколівського РЕМ Володимир Вишневський. Заслухавши  та  обговоривши  інформацію  начальника РЕМ, прийнято наступне рішення сесії районної ради:

Фінансові питання заслухали на сесії районної ради

Дата створення: 17:28 25.04.2017, Переглядів: 306

Під час XIV-ї   сесії Сколівської районної ради, яка  відбулась у четвер, 20 квітня, по фінансових  питаннях звітувала начальник фінансового управління  райдержадміністрації Світлана Сидорик. Зокрема, заслухано  наступні питання:

На Львівщині стартував тиждень імунізації

Дата створення: 15:39 25.04.2017, Переглядів: 235

24 квітня на Львівщині стартував Український тиждень імунізації, який проводять одночасно з Всесвітнім та Європейським тижнями.  Головна його мета – інформування населення про вакцинацію як найбільш ефективного захисту від інфекційних хвороб та важливу умову збереження національної безпеки країни.

Всеукраїнський волонтерський проект «Тут і Зараз»

Дата створення: 15:03 25.04.2017, Переглядів: 220

Громадська організація «Тут і Зараз» за підтримки Міністерства молоді та спорту України реалізує Всеукраїнський волонтерський проект «Тут і Зараз». Метою проекту є міжрегіональний діалог молоді, популяризація та впровадження активного громадянства у селищах та містечках України.

560 одиноким та одиноко проживаючим громадянам Сколівщини вручено продуктові набори

Дата створення: 15:00 25.04.2017, Переглядів: 213

Традиційно, напередодні Великодніх свят, з метою забезпечення продуктовими наборами незахищених верств населення району Сколівським районним територіальним  центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 560 одиноким та одиноко проживаючим громадянам, які звільнені від оплати було вручено  продуктові набори, до яких входили паска, ковбаса, цукор, масло, олія, рис.

Запрошуємо молодь на стажування у Львівську облдержадміністрацію

Дата створення: 11:22 25.04.2017, Переглядів: 233

У Львівській облдержадміністрації триває проект "Реалізуй себе у владі", який передбачає залучення молоді до стажування в структурних підрозділах та  зараховування  кращих осіб, які пройшли навчання, до кадрового резерву облдержадміністрації. Мета проекту "Реалізуй себе у владі" - це формування кадрового потенціалу для органів виконавчої влади за рахунок ініціативних, обдарованих та кваліфікованих фахівців; оновлення кадрового резерву молодими працівниками; активізація розвитку особистісних якостей, шляхом залучення молоді до державної служби; надання можливості талановитим людям долучатись до роботи в галузі державного управління, а також сприяння прозорості діяльності Львівської облдержадміністрації.

Завершено І етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей»

Дата створення: 10:46 25.04.2017, Переглядів: 325

У п’ятницю,   21 квітня, на базі Сколівського відділення Стрийської ОДПІ було підведено підсумки та визначено переможців І (районного) етапу конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей». Конкурс дає змогу великій кількості дітей ознайомитися з основними положеннями податкового законодавства, сприяє формуванню високої податкової культури та вихованню економічної грамотності серед молоді. А також допомагає реалізувати свої творчі здібності.

Увага! Семінар

Дата створення: 09:50 25.04.2017, Переглядів: 210

У четвер, 27 квітня 2017 року о 11.00 год. у 412 каб. Львівської обласної державної адміністрації (м. Львів, вул. Винниченка. 18) відбудеться безкоштовний тренінг для представників громадських організацій на тему: "Підготовка проекту та шляхи залучення ресурсів". Навчання проводитиме координатор проектів громадської організації «Центр громадянських ініціатив» Юлія Рудюк. Онлайн-реєстрацію для участі у тренінгу можна заповнити за посиланням: goo.gl/LIfo4H до 26 квітня 2017 року. Контактна особа – Оксана Шульган, представник відділу комунікацій з громадськістю департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, тел. 0937467358.

Актуальні питання розглянули на нараді

Дата створення: 15:35 24.04.2017, Переглядів: 307

Сьогодні, 24 квітня,  перший заступник голова райдержадміністрації Ярослав Лепісевич провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та працівниками апарату райдержадміністрації. Було підведено підсумки роботи райдержадміністрації за попередній тиждень та  накреслено  ряд  завдань на поточний тиджень. Під час наради  обговорено  також питання: про реалізацію  коштів, виділених на виконання галузевих програм, про результати роботи з суб’єктами господарювання з питання детінізації заробітної плати за І  квартал 2017 року, про закупівлю шкільних автобусів за кошти передбачені Програмою розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 рр. у 2017 році, про заходи по підготовці до дитячої оздоровчої кампанії 2017 року.

Щодо погіршення погодних умов

Дата створення: 16:31 21.04.2017, Переглядів: 318

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології протягом 21-24 квітня поточного року погоду на території області обумовить проходження ряду атмосферних фронтів. Збережеться хмарна погода. У південній частині області часом опади (переважно у вигляді мокрого снігу), слабке налипання мокрого снігу. На окремих ділянках автомобільних доріг ожеледиця. Вітер північно-східний 7-12 м/с, місцями - пориви до 15-20 м/с. Температура повітря вночі 1-3° тепла, на поверхні ґрунту та місцями в повітрі заморозки від 0° до 7° морозу, вдень 3-8° тепла.