Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

На автодорогах області встановлюють обмежувальні дорожні знаки

Дата створення: 22:53 29.06.2018, Переглядів: 98

З метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг, на дорогах загального користування місцевого значення Львівської області встановлюють обмежувальні дорожні знаки. Про це інформують у департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА.

У Історичному архіві презентували виставку про українську трудову міграцію в Канаду

Дата створення: 22:52 29.06.2018, Переглядів: 46

27 червня у Центральному державному історичному архіві у місті Львові, презентували документально-книжкову виставку «Українська трудова еміграція в Канаду». Документи та матеріали розповідають про першу хвилю еміграції українців в Канаду. «В Канаді 1,3 мільйони людей кажуть, що мають українське коріння. Ці люди походять з чотирьох хвиль еміграції. Перша – це та, про яку сьогоднішня виставка, друга – це хвиля еміграції між двома світовими війнами, третя хвиля – після Другої світової війни, і четверта – за останні 20-ть років»,- розповіла Почесний консул Канади в Україні Оксана Винницька-Юсипович.

У Львові презентують документальну хроніку «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту»

Дата створення: 22:50 29.06.2018, Переглядів: 42

У суботу, 30 червня, у Міському палаці культури ім. Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1) відбудеться презентація книги спогадів учасників та очевидців оборони Луганського аеропорту. Документальна хроніка «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» створена на громадських засадах. У книзі описуються не тільки події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» та прилеглих населених пунктів (квітень-початок вересня 2014 року), але й події, що передували окупації Луганська (зима-весна 2013−2014 років).

Волонтери закликають із квітами зустріти Героїв, що повернулись із зони проведення бойових дій

Дата створення: 22:49 29.06.2018, Переглядів: 50

У суботу, 30 червня, з нагоди повернення із зони проведення операції Об’єднаних сил, у Львові відбудеться урочиста хода військовослужбовців 80-тої десантно-штурмової бригади. Львівські волонтери закликають усіх небайдужих урочисто зустріти військових.

Стартував конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році

Дата створення: 22:48 29.06.2018, Переглядів: 55

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголосили проведення конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування"  у 2018 році.    Тематика конкурсу:

Майже 650 тисяч гривень на оздоровлення дітей пільгових категорій

Дата створення: 22:46 29.06.2018, Переглядів: 61

Цього тижня з обласного бюджету на відпочинок та оздоровлення дітей пільгових категорій скерували 641, 2 тис грн. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА. Загалом цьогоріч  на відпочинок та оздоровлення дітей в обласному бюджеті передбачили 10128 тис грн, що дасть можливість оздоровити понад 3 тисячі дітей пільгових категорій.

На засіданні Громадської ради порушили питання функціонування системи електронного обліку деревини

Дата створення: 22:44 29.06.2018, Переглядів: 37

У вівторок, 26 червня, відбулось засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового і мисливського господарства.  В межах зустрічі учасників поінформували Громадську раду про санітарний стан лісових насаджень та виконання заходів щодо ліквідації осередків масового всихання лісів. Так, кліматичні умови, останніх років, Львівської області є сприятливими для масового розмноження шкідників і хвороб лісу. Це призводить до значного зниження продуктивності і якісного складу лісів. Така ситуація вимагає удосконалення роботи спеціалізованої лісозахисної служби та лісогосподарських підприємств і їх підрозділів, пошуку нових методів боротьби з шкідливими явищами.

Подбай про майбутнє: мешканців області закликали не брати заробітну плату в конвертах

Дата створення: 22:34 27.06.2018, Переглядів: 37

Сьогодні, 27 червня, відбулась акція «Не бери заробітну плату в конвертах – подбай про своє майбутнє», спрямована на боротьбу з незадекларованою заробітною платою та нелегальним працевлаштуванням. Директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів зазначив, що внаслідок несплати податку на доходи фізичних осіб, втрачається у місяць близько 55 млн гривень.

Поліцейських та нацгвардійців привітали із Днем Конституції

Дата створення: 22:33 27.06.2018, Переглядів: 47

Сьогодні, 27 червня, нацгвардійців та поліцейських, які охороняють державні об’єкти привітали із Днем Конституції та оголосили подяку. Відтак, за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції оголосили подяку голови облдержадміністрації трьом військовослужбовцям Західного оперативного територіального об’єднання Національної Гвардії України.

Аграріїв області закликають реєструвати права на землю

Дата створення: 22:31 27.06.2018, Переглядів: 41

Користувачів та власників земельних ділянок на Львівщині закликають реєструвати права на землю. Особливо актуальним це стало після проведення в області аудиту земель сільськогосподарського призначення. Про це йшлося сьогодні, 27 червня, під час брифінгу у Львівській ОДА.