Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

На Львівщині урочисто відкрили рік французької мови

Дата створення: 17:11 27.09.2018, Переглядів: 43

Сьогодні, 26 вересня, у Львівській обласній філармонії відбулось  урочисте відкриття року французької мови. Привітала учасників заходу заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук. «Дякуємо Франції за підтримку нашої країни у боротьбі із агресором. Хочу наголосити, що  французькі компанії, які розвиватимуть бізнес на Львівщині це  збільшення робочих мість та зміцнення економіки країни. Сподіваємось, що і від нашої держави та мови ви почерпнете багато хорошого. Важливо, щоб наша співпраця продовжувалась не лише у культурному напрямі, але й у спорті, освіті та економіці»,-  зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

“Ви сильні і ви є гордість Львівщини”, – Олег Синютка під час зустрічі з учасниками Ігор Нескорених 2017 та 2018 років

Дата створення: 17:10 27.09.2018, Переглядів: 62

Сьогодні, 26 вересня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із членами Національних збірних команд України Ігор Нескорених 2017 та 2018 років. “Ми віримо у вашу перемогу цьогоріч на міжнародних змаганнях у м. Сідней. Ви сильні і ви є гордість Львівщини”,- зазначив Олег Синютка. Цьогоріч Україну на міжнародних змаганнях «Invictus Games» у м. Сідней упродовж 20-27 жовтня представлять ветерани Сергій Шимчак та Богдан Оксентюк.

На зустрічі із Народними депутатами розглянули пропозиції Львівської області щодо формування держбюджету

Дата створення: 17:09 27.09.2018, Переглядів: 49

Сьогодні, 26 вересня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з Народними депутатами України від Львівщини. У зустрічі взяв участь голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. В межах зустрічі порушили питання щодо проектів законів України, важливих для Львівської області. Під час зустрічі розглянули пропозиції Львівської області щодо внесення змін до проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік» і до законопроекту бюджету України на 2019 рік та Бюджетного Кодексу України.

Обласний центр зайнятості організовує професійну підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації безробітних

Дата створення: 17:08 27.09.2018, Переглядів: 57

Для збалансування попиту та пропозиції робочої сили, забезпечення підприємств потрібним персоналом, а також підвищення рівня  конкурентоспроможності пошуковців роботи обласна служба зайнятості організовує професійну підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації безробітних.

На Львівщині стартував Міжнародний конгрес із захисту навколишнього середовища

Дата створення: 17:08 27.09.2018, Переглядів: 42

Сьогодні, 26 вересня, у Національному університеті «Львівська політехніка», стартував 5–й Міжнародний конгрес «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища, енергоощадність, збалансоване природокористування». Участь у відкритті Конгресу взяв заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Максим Василишин, який у вітальному слові наголосив, що вже зараз можна спостерігати модернізацію підходів у сфері реалізації державної екологічної політики відповідно до світових трендів.

На Львівщині відзначають Міжнародний день туризму

Дата створення: 17:07 27.09.2018, Переглядів: 53

Сьогодні, 26 вересня, у Міжнародному аеропорті «Львів» імені Данила Галицького відбуваються урочистості з нагоди відзначення Міжнародного дня туризму на Львівщині. Святкування організувати під гаслом «Мандруй! Літай! Пізнавай!». Привітав присутніх, а це туроператори, готельєри, гіди, представники державних підприємств з галузі туризму, наукового, експертного середовища, фермерські господарства відкриті для туристів, партнери, голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Обласна теренова гра "Легенда УПА" вп'яте збере школярів Львівщини

Дата створення: 16:40 26.09.2018, Переглядів: 52

Упродовж трьох днів, 12-14 жовтня, в парку Погулянка, відбудеться обласна спортивно-патріотична теренова гра «Легенда УПА». Вже традиційно «Легенда УПА» щороку збирає школярів Львівщини в масштабних змаганнях інтелекту, тіла та духу.

Бориславська школа перемогла у конкурсі та отримала грант

Дата створення: 16:37 26.09.2018, Переглядів: 53

На початку 2018 року Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА запрошував до участі у конкурсі: «Деревина для енергії: Конкурс кращих практик використання деревної біомаси для виробництва енергії у Львівській і Закарпатській областях». Ціль конкурсу - підтримка та розповсюдження практик, ідей та інновацій у використанні деревини для енергії.

Уряд змінив порядок надання дотацій аграріям

Дата створення: 16:33 26.09.2018, Переглядів: 50

19 вересня Кабінет Міністрів України вніс зміни у порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

В області навчають розробці та управлінню проектами, що фінансуються за державні кошти

Дата створення: 16:32 26.09.2018, Переглядів: 58

Сьогодні, 26 вересня, стартував регіональний тренінг: "Розробка та управління проектами, що фінансуються за державні кошти".