Сколівська Районна Державна Адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

На реалізацію програми «Спортивний майданчик» - додатково 4 млн грн

Дата створення: 15:31 25.10.2017, Переглядів: 56

Сьогодні, 25 жовтня, на позачерговій сесії депутати Львівської облради прийняли рішення про внесення змін до обласних програм. Зокрема, додаткові кошти рішенням сесії виділили на забезпечення співфінансування видатків з державного бюджету на реалізацію програми «Спортивний майданчик».  Загалом, на реалізацію програми скерують 4 млн грн додаткових коштів.

За 9 місяців 2017 року обласний бюджет перевиконали на понад 8 %

Дата створення: 15:30 25.10.2017, Переглядів: 90

Упродовж січня-вересня 2017 року до загального фонду обласного бюджету надійшло 1186260,1 тис грн податків та платежів. Планові завдання на 9 місяців поточного року перевиконано на 88525,4 тис грн або 8,1 %.  Про це під час сесії обласної ради поінформував директор департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації Олег Демків. Як зазначив Олег Демків, рівень виконання річного планового показника становить 79,3 %. Порівняно з відповідним періодом 2016 року досягнули зростання надходжень на 304380,2 тис грн або 34,5 %.

Молодих істориків запрошують до конкурсу «Врятувати від забуття»

Дата створення: 15:29 25.10.2017, Переглядів: 124

Мешканців Львівщини запрошують взяти участь у IX Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття», метою якого є підвищення інтересу до української історії, збереження та відновлення історичної пам’яті, подолання історичних міфів. У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні, так і групові проекти.

На Львівщині розпочали роботу над впровадженням наказів МВС щодо місцевості між кордоном та прикордонними інженерними спорудами

Дата створення: 15:26 25.10.2017, Переглядів: 155

Сьогодні, 25 жовтня, відбулася службова нарада щодо практичного впровадження двох наказів Міністерства внутрішніх справ. Зокрема, наказу про в’їзд і перебування в місцевості між державним кордоном та лінією прикордонних інженерних споруджень громадян України та інших осіб, а також про порядок взаємодії дільничних інспекторів прикордонної служби та Нацполіції. До засідання долучились представники обласної влади, Львівського та Мостиського прикордонного загонів, Національної поліції, а також обласного управління лісового та мисливського господарства.

У Політехніці стартувала міжнародна технічна конференція до 80-річчя професора Віктора Кваші

Дата створення: 15:25 25.10.2017, Переглядів: 78

Сьогодні, 25 жовтня, у Національному університеті «Львівська політехніка» розпочалась міжнародна науково-технічна конференція «Актуальні проблеми реконструкції, розширення і підсилення автодорожніх мостів, будівель і споруд». Конференцію присвятили 80-річчю професора кафедри «Автомобільні дороги та мости», доктора технічних наук Віктора Кваші. Розпочали урочистості з ювілейного засідання Вченої Ради інституту будівництва та інженерії довкілля. «Завдяки професору, який зібрав нас сьогодні тут, ми зберегли і розвинули те, що сьогодні називають містобудівною дорожньою школою. Завдяки цьому маємо тепер спеціалістів, які знають що робити і як робити у цій галузі.

На Львівщині втілюють проект з працевлаштування малозабезпечених безробітних

Дата створення: 15:24 25.10.2017, Переглядів: 60

У вівторок, 24 жовтня, в приміщенні департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА відбувся навчальний семінар з питань реалізації пілотного проекту щодо залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб для представників Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.  Семінар провели директор агентства стратегічних рішень «Голуб і Шинкаренко» Інна Шинкаренко та начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту Львівської ОДА Уляна Дорош.

На Луганщині створили новий хореографічний колектив: перші результати обміну працівників культури Луганщини і Львівщини

Дата створення: 15:23 25.10.2017, Переглядів: 211

У межах проекту «Український Донбас» Комплексної програми розвитку культури Львівщини до м. Щастя Новоайдарівського району Луганської області з навчально-методичною програмою поїхав викладач – методист вищої категорії, голова циклової комісії хореографічних дисциплін Львівського коледжу культури та мистецтв Олег Копильчак. Упродовж тижня хореограф працював у школі мистецтв естетичного виховання та в інтернаті міста Щастя. Відтак, у школах запрацюють два хореографічні класи для дітей 1-3 та 6-7 класів. До такої ініціативи залучили понад 45 дітей.

Півтори тисячі учасників і 10 тематичних панелей: завтра стартує XVII Міжнародний економічний форум

Дата створення: 15:22 25.10.2017, Переглядів: 45

26 та 27 жовтня у Львові триватиме традиційний Міжнародний економічний форум. Цьогоріч форум відбудеться вже всімнадцяте та матиме назву «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні». Організатори очікують прибуття понад півтори тисячі гостей. Серед них – вище керівництво держави, інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, бізнес асоціації та банків. За словами начальника управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Романа Матиса, упродовж двох днів роботи Форуму підпишуть ряд важливих документів, які стосуються конкретних інвестиційних проектів, важливих не лише для Львівщини та західного регіону, а й для країни загалом.

На Львівщині вшанували пам'ять генерала Петра Григоренка

Дата створення: 09:48 25.10.2017, Переглядів: 46

У вівторок, 24 жовтня, у Палаці мистецтв відбувся камерний вечір пам’яті, присвячений десиденту, одному із засновників Української Генсільської групи, правозахиснику Петру Григоренку.

Молодіжний ХАБ «Космодром» відсвяткував рік діяльності

Дата створення: 09:46 25.10.2017, Переглядів: 192

Свій перший рік діяльності у понеділок, 23 жовтня, відсвяткував Молодіжний ХАБ «Космодром», що у Червонограді.