Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Я не збираюся миритися з неприйнятною ситуацією, що склалася в Азовському морі – Президент

Дата створення: 10:00 29.08.2018, Переглядів: 97

Президент Петро Порошенко доручив Міністерству закордонних справ України підготувати пропозиції щодо забезпечення інтересів нашої держави у акваторії Азовського моря.

Завтра почне діяти спеціальна процедура виїзду закордон з дитиною, яка після розлучення проживає з одним з батьків

Дата створення: 09:58 29.08.2018, Переглядів: 76

На початку липня Верховна Рада прийняла пакет законів, однією з найбільш резонансних норм якого став виїзд дитини, яка проживає у неповній родині, за кордон. Дана норма вступить в силу вже 29 серпня. Про це повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Львівській області.

В області запропонували не обмежувати кількість осіб у складі громадської ради

Дата створення: 09:57 29.08.2018, Переглядів: 80

Департамент внутрішньої та інформаційної політики ініціював обговорення із представниками громадськості пропозиції щодо змін до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою КМУ від 03 листопада 2010 року №996.

Курс свідомих «Включайся!»: триває перший тренінговий день

Дата створення: 09:53 29.08.2018, Переглядів: 64

Сьогодні, 28 серпня, розпочався спільний проект департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, управління патрульної поліції Львівської області та ГО «Курси першої домедичної допомоги САВ» - Курс свідомих «Включайся».

У селі Оброшин на Пустомитівщині відкрили музичну школу

Дата створення: 09:52 29.08.2018, Переглядів: 61

Сьогодні, у селі Оброшин на Пустомитівщині, відбулось відкриття відремонтованої дитячої музичної школи. Привітав присутніх на заході перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

У вересні відбудеться перший Львівський обласний форум сім’ї

Дата створення: 09:50 29.08.2018, Переглядів: 61

13 вересня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбудеться перший Львівський обласний форум “Українська сім'я: виклики і завдання”.

На Яворівщині відкрили меморіальну таблицю Герою АТО Івану Вахулі

Дата створення: 09:48 29.08.2018, Переглядів: 60

28 серпня, у селі Старий Яр Яворівського району на фасаді оновленого Народного дому відкрили меморіальну таблицю Герою АТО Івану Вахулі.

Сотні вірян долучились до Всеукраїнської пішої прощі до Унівської лаври

Дата створення: 14:53 28.08.2018, Переглядів: 76

28 серпня, завершилась ХХVІІ Всеукраїнська піша проща до Свято-Успенської  Унівської лаври. Проща присвячена 120-ій річниці відновлення Студійськокого чернецтва і 100-літній річниці Студійського чернецтва у Свято-Успенській Унівській Лаврі.

У Києві вшанують пам'ять захисників, полеглих за цілісність та сувернітет України

Дата створення: 14:43 28.08.2018, Переглядів: 56

29 серпня о 11.00 год, на Михайлівській площі, біля «СТІНИ ПАМ’ЯТІ» відбудеться Всеукраїнський урочистий захід, присвячений вшануванню пам’яті захисників, полеглих за цілісність та суверенітет України.

У Львівській ОДА презентували фотовиставку «Галицька Армія у боротьбі за незалежність України»

Дата створення: 14:42 28.08.2018, Переглядів: 81

28 серпня, у Львівській ОДА презентували фотовиставку до 100-річчя ЗУНР «Галицька Армія у боротьбі за незалежність України».