Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Понад 60 дітей повернули в сім'ю під час профілактичних заходів в області у 2017 році

Дата створення: 12:44 24.01.2018, Переглядів: 59

Про це сьогодні, 24 січня, повідомив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Триває прийом документів на участь у конкурсах із фінансової підтримки культурних проектів

Дата створення: 12:42 24.01.2018, Переглядів: 52

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації, у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018-2020 роки, оголосив 6 конкурсів за різними напрямками для отримання фінансової підтримки з обласного бюджету. Подати документи можна до 28 лютого.

Дата створення: 11:02 24.01.2018, Переглядів: 41

Отруйна риба та консерви: як не з’їсти бактерію ботулізму

Дата створення: 11:01 24.01.2018, Переглядів: 54

У  питаннях профілактики ботулізму основним є дотримання чистоти сировини. Тому, чим чистіше відмито городину перед консервуванням, чим ретельніше промита риба перед засолом, тим менша ймовірність потрапляння до продукту збудника ботулізму.

Морози на Львівщині: як уникнути переохолодження

Дата створення: 11:00 24.01.2018, Переглядів: 38

На Львівщині спостерігається значне зниження температури, місцями 11-17° морозу вночі та до 4° морозу вдень. "За такої погоди традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням, - розповів в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації Олександр Харчук . - Щоб уникнути цього слід обмежити перебування на вулиці та пересування поза межами населених пунктів, відмовитись на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, полювання, риболовлі, туристичних походів".

Стартував конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства

Дата створення: 10:12 24.01.2018, Переглядів: 48

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА  оголошує проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки

Завдяки «ProZorro» в області минулоріч зекономили понад 1,5 млрд гривень

Дата створення: 10:09 24.01.2018, Переглядів: 40

У 2017 року економія бюджетних коштів від застосування електронної системи закупівель «ProZorro» склала 1 млрд 690 млн грн. Про це сьогодні, 23 січня, під час звіту розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Фінські експерти з освіти проведуть тиждень в українській школі – як податися на конкурс

Дата створення: 17:37 23.01.2018, Переглядів: 53

Українсько-фінська програма розвитку середньої освіти шукає першу школу для участі в проекті «Змінитися за 7 днів», гасло якого – «Ловіть нові іскри для вашого викладання!». Фінські спеціалісти з компанії Lumo Education проживуть із обраною школою тиждень – допоможуть зробити аудит сильних і слабких сторін, проведуть низку відкритих уроків і тренінгів (як для педагогічного колективу, так і для адміністрації й допоміжного персоналу) та стимулюватимуть розробку власної програми вдосконалення закладу.

Експорт товарів на Львівщині збільшився на понад 26 % – департамент економіки Львівської ОДА підбив підсумки

Дата створення: 17:36 23.01.2018, Переглядів: 62

За 11-ть місяців 2017 року приріст експорту товарів із Львівщини становив 26,1 %. Про це сьогодні під час звіту розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів. «На Львівщині зросла частка експорту товарів у загальній структурі експорту по Україні. Зростає і підвищується додана вартість по продуктах і товарах, які експортуються. Якщо раніше на передових позиціях були продукти рослинного походження, то зараз це в основному машинне обладнання та механізми, а також харчові продукти», - зазначив Роман Филипів.

Обсяг залучених інвестицій на Львівщині становить 150 млн доларів

Дата створення: 17:34 23.01.2018, Переглядів: 56

На Львівщині у 2017 році відкрили більше 80 нових підприємств та створили 8 тисяч нових робочих місць. Про це йшлося сьогодні, 23 січня, під час звіту діяльності департаменту економічної політики. Найбільші підприємства: ТзОВ «Бадер-Аунде Україна», ТзОВ «Електроконтакт», КрагелюндФеніче Холдинг АпС, ТзОВ «Галіція Грінері», ТзОВ «Карпатський вітер», ТзОВ «Ліг Агро»,  Бистрицьке газове родовище.