Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

На Львівщині стартував фестиваль – конкурс «Лемківська писанка»

Дата створення: 09:52 26.03.2018, Переглядів: 26

23 березня, в Українському Католицькому Університеті  стартував фестиваль-конкурс «Лемківська писанка»

«Ініціатива обмінів покликана об’єднати та краще пізнати культуру заходу та сходу України», - Мирослава Туркало

Дата створення: 09:51 26.03.2018, Переглядів: 26

23 березня, стартує Конкурс культурних обмінів між закладами Львівської та Луганської областей. Про це, під час інформаційної сесії «Нові конкурсні та проектні можливості для громад Львівщини», розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

На Львівщині відзначили річницю створення Національної Гвардії

Дата створення: 09:49 26.03.2018, Переглядів: 26

 23 березня, відбулись урочистості з нагоди четвертої річниці створення Національної гвардії України.

Представники Львівської ОДА ознайомились із системою запобігання та протидії насильству у Румунії

Дата створення: 09:47 26.03.2018, Переглядів: 32

Делегація з Львівщини взяла участь у навчальній поїздці до Румунії з питань запобігання та протидії насильству за ознакою статі та домашньому насильству.

Стартував конкурс обмінів між ЗМІ Львівської та Луганської областей

Дата створення: 09:44 26.03.2018, Переглядів: 29

23 березня, в межах інформаційної сесії «Нові конкурсні та проектні можливості для громад Львівщини», оголосили старт Конкурсу обмінів між засобами масової інформації Львівської та Луганської областей. Конкурс спрямований на зміцнення міжрегіональної співпраці та загальноукраїнської солідарності шляхом створення спільних медійних продуктів.

Служба безпеки України святкує 26-річчя

Дата створення: 09:43 26.03.2018, Переглядів: 23

23 березня, голова Львівської ОДА Олег Синютка взяв участь в урочистостях з нагоди 26-ої річниці створення Служби безпеки України.

На Львівщині відбулась акція, приурочена Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом

Дата створення: 13:15 23.03.2018, Переглядів: 55

Сьогодні, 23 березня, у парку “На валах” навпроти Львівської облдержадміністрації Благодійна організація «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Львів» організували акцію, приурочену Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом. До акції долучились керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська та директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак. У межах акції відбувся флеш-моб "Квітни, не хворій” #ЗупинимоТуберкульоз, під час якого організатори дарували посадовцями у сфері охорони здоров’я Львівської області букети білих ромашок як символ чистих легень.

Авіаквитки мають бути доступними для більшості українців – Президент під час підписання контрактів з авіакомпанією Ryanair

Дата створення: 13:14 23.03.2018, Переглядів: 41

Президент Петро Порошенко взяв участь у церемонії підписання контрактів між ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», ДП «Міжнародний аеропорт «Львів імені Данила Галицького» та авіакомпанією Ryanair. Глава держави подякував керівництву компанії Ryanair, українській команді. «Дуже приємно, що ми почали цю фантастичну співпрацю», - сказав він. Президент наголосив, що приділяє багато уваги питанню доступності авіаквитків, оскільки це не просто можливості перевезення за дуже конкурентними тарифами сотень тисяч, якщо не мільйонів українських громадян.

В області презентують нові конкурсні та проектні можливості для громад Львівщини

Дата створення: 13:12 23.03.2018, Переглядів: 49

Сьогодні, 23 березня, у сесійній залі Львівської облради стартувала інформаційна сесія «Нові конкурсні та проектні можливості для громад Львівщини». Учасникам сесії презентують підсумки участі Львівської області у конкурсі проектів в рамках Програми секторальної підтримки регіонального розвитку та проекти-переможці Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» у рамках зазначеної Програми, зокрема «Карпатська мережа регіонального розвитку» та «Схід і Захід разом: будуємо довіру з шкільної парти».

Сьогоднішня велика угода з Ryanair відкриє європейські обрії для ще більшої кількості українців, - Президент

Дата створення: 13:11 23.03.2018, Переглядів: 43

Сьогодні, 23 березня, керівники аеропортів «Бориспіль» та «Львів» Павло Рябікін та Тетяна Романовська підписали угоду про співпрацю з директором авіакомпанії Ryanair Майклом О’Лірі. Перші рейси заплановані на жовтень. Із важливою для розвитку інфраструктури України угодою підписантів привітав Президент України. «Сьогоднішня велика угода з Ryanair відкриє європейські обрії для ще більшої кількості українців. Авіакомпанія продає найдешевші квитки у Європі, середній тариф, як мене поінформували, складає 49 євро. Компанія здійснює 1800 маршрутів в 34 країни світу. Природно, що домовитися з подібним гігантом не так просто. Отож, вітаю сторони із досягненням угоди на засадах взаємної вигоди і комфорту для пасажирів», — зазначив Петро Порошенко.