Сколівська Районна Державна Адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

«Наша стратегія – це комунікація», - Ростислав Замлинський про експортну стратегію Львівщини на Міжнародному економічному форумі

Дата створення: 16:06 27.10.2017, Переглядів: 203

Експортній стратегії Львівщини, як новому погляду на майбутнє, цьогоріч присвячене одне з пленарних засідань Міжнародного економічного форуму, який триває у Львові. В межах обговорення перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський наголосив, що стратегія області – це в першу чергу комунікація, роз’яснення та підтримка.

Об’єкти соціальної сфери області повністю готові до опалювального сезону

Дата створення: 16:03 27.10.2017, Переглядів: 66

Львівська область готова до опалювального сезону. Про це сьогодні під час на селекторної наради під керівництвом Віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка повідомила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

«Львівщина – серед лідерів залучення інвестицій в експортно-орієнтовані виробництва», - Наталія Микольська на Міжнародному економічному форумі

Дата створення: 15:50 27.10.2017, Переглядів: 170

У Львові триває XVII Міжнародний економічний форум «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні». Учасники піднімають актуальні питання економіки, бізнесу та господарства. Про експортну стратегію Львівщини та економічну інтеграцію регіону говорили на одному із пленарних засідань. Про пріоритети та основі завдання Національної експортної стратегії присутнім розповіла заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська. У своїй доповіді заступник Міністра відзначила Львівщину, як лідера із залучення інвестицій.

«Львівщина сьогодні – добрий майданчик для введення інновацій», - Олег Синютка урочисто відкрив аграрну панель Міжнародного економічного форуму

Дата створення: 15:49 27.10.2017, Переглядів: 182

У Львові стартував другий день Міжнародного економічного форуму. Сьогодні на різних локаціях працюють 6 тематичних панелей.

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку запрошує на роботу

Дата створення: 15:47 27.10.2017, Переглядів: 103

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу експлуатації дорожнього господарства управління дорожнього господарства та інфраструктури департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку.

Міненерговугілля: запасів вугілля вдосталь для тепла у кожній українській домівці

Дата створення: 15:45 27.10.2017, Переглядів: 100

Все необхідне – вугілля та газ – для якісного проходження опалювального сезону є. Уряд про це подбав. Підготовка до зими краща за всі попередні роки. Про це в ході селекторної наради щодо проходження опалювального сезону заявив Міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик.

На Львівщині відзначать 99-ту річницю утворення Західно-Української Народної Республіки

Дата створення: 15:43 27.10.2017, Переглядів: 172

На Львівщині урочисто відзначать 99-ту річницю утворення Західно-Української Народної Республіки та 130-річчя від дня народження Дмитра Вітовського.

«Поліцію Львівщини можна поставити як приклад у роботі із громадськістю», - Олег Синютка

Дата створення: 15:42 27.10.2017, Переглядів: 194

Cьогодні у Львові розпочалась розширена нарада керівництва Національної поліції України за участі Голови Національної поліції України Сергія Князєва, його заступників, керівників підрозділів Нацполіції та Головних управлінь Національної поліції з усіх областей України.

Основні цифри та факти за тиждень, - інформує Львівська ОДА

Дата створення: 15:38 27.10.2017, Переглядів: 102

Львівська ОДА продовжує щотижнево інформувати про основні події та досягнення в області у форматі інфографіки.

В історичному музеї відкрили виставку пам’яті отця Василя Поточняка

Дата створення: 11:33 27.10.2017, Переглядів: 45

У Львівському історичному музеї відкрили виставку „Апостол душпастирства мігрантів?, присвячену вшануванню пам'яті координатора українців Італії, секретаря Пасторально-міграційного відділу Української Греко-Католицької Церкви отця Василя Поточняка (1973—2015 рр.)