Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Ваша майбутня професія потрібна нашій державі, - Олег Синютка у зверненні до першокурсників університету ветеринарії та біотехнологій

Дата створення: 10:13 03.09.2018, Переглядів: 67

2 вересня першокурсники Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького склали урочисту присягу у студенти. Привітали студентів-першокурсників голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, директор агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко, ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Гжицького Володимир Стибель, доктор Honoris Causa, проректор Жешівського університету Марек Козіровський, начальник ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Євген Баркит та інші.

Стартували фінальні змагання Спартакіади Львівщини серед держслужбовців

Дата створення: 10:02 03.09.2018, Переглядів: 59

2 вересня, в ігровому залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбулось урочисте відкриття фінальних змагань Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців.

Львівський державний університет фізичної культури відчинив двері для першокурсників

Дата створення: 10:01 03.09.2018, Переглядів: 56

1 вересня, з нагоди Дня знань у Львівському державному університеті фізичної культури відбулись урочисті заходи.

"Таємний щоденник Симона Петлюри": відбувся допрем'єрний показ фільму

Дата створення: 09:58 03.09.2018, Переглядів: 43

1 вересня, у кінотеатрі ТЦ "Форум Львів" відбувся допрем'єрний показ українського фільму "Таємний щоденник Симона Петлюри".

ЛНУ імені Івана Франка урочисто розпочав новий навчальний рік

Дата створення: 09:49 03.09.2018, Переглядів: 62

1 вересня, у День знань, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулись урочистості з нагоди початку нового навчального року.

Майже півтисячі курсантів-першокурсників склали Військову Присягу на вірність українському народові

Дата створення: 09:48 03.09.2018, Переглядів: 84

1 вересня, в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся урочистий ритуал складання Військової Присяги на вірність українському народові курсантами-першокурсниками.

«Галицька лоза»: на Львівщині стартував Перший Львівський фестиваль винограду і вина

Дата створення: 09:43 03.09.2018, Переглядів: 50

1 вересня, взяв свій старт Перший Львівський фестиваль винограду і вина «Галицька  лоза».

Першокурсниками Національного університету "Львівська Політехніка" стали 9 тисяч абітурієнтів

Дата створення: 09:42 03.09.2018, Переглядів: 59

1 весеня, у День знань, відбулась урочиста посвята першокурсників у студенти Національного університету "Львівська політехніка".

У Шевченківському гаю відбувся Благодійний пластовий пікнік

Дата створення: 09:40 03.09.2018, Переглядів: 58

31 серпня, у Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького відбувся Благодійний пластовий пікнік. Долучився до заходу голова Львівської ОДА Олег Синютка, якому пластуни вручили пластову прият-хустку.

“Нова українська школа – це зміна відносин, принцип дитиноцентризму і компетентнісного навчання”, – Любомира Мандзій

Дата створення: 09:27 03.09.2018, Переглядів: 52

1 вересня – старт Нової української школи. Відтак, першокласники навчатимуться уже за новим стандартом освіти. Про це йшлося сьогодні під час дискусії “Нова українська школа: старт реформ на Львівщині”. Як повідомила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, на реалізацію Нової української школи  з державного бюджету Львівській області виділили кошти у сумі  99 млн гривень.