Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Тисяча культурних та освітніх заходів на 50 локаціях: на Львівщині відбудеться ювілейний 25 Форум видавців

Дата створення: 16:33 12.06.2018, Переглядів: 41

19-23 вересня відбудеться ювілейний 25 Форум видавців у Львові – найбільший книжковий, літературний, культурний захід України і Центрально-Східної Європи.

Моршин прийматиме відкритий чемпіонат області з пейнтболу

Дата створення: 16:32 12.06.2018, Переглядів: 42

У суботу, 23 червня, на спортивно-оздоровчій базі «Диверсант» поблизу Моршина відбудеться відкритий чемпіонат області з пейнтболу.

Розвиток культурного та туристичного потенціалу малих міст України розглянули на Всеукраїнській конференції

Дата створення: 16:31 12.06.2018, Переглядів: 47

7-8 червня представники управління туризму та курортів облдержадміністрації та Новострілищанської об’єднаної територіальної громади взяли участь у Другій Всеукраїнській конференція «Культура та креативні індустрії – як основа розумної стратегії розвитку малої території», яка відбулась за підтримки Міністерства культури України в м. Тульчин Вінницької області.

Львів-Мілан та Львів-Рим – два нові маршрути курсуватимуть з 22 червня

Дата створення: 16:30 12.06.2018, Переглядів: 55

2 червня з Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького відбудеться офіційний запуск двох нових маршрутів, а саме: Львів-Мілан (аеропорт Мальпенса) та Львів-Рим (аеропорт Фіумічіно).

На Львівщині визначили переможців змагань з баскетболу за програмою комплексних спортивних Ігор

Дата створення: 16:29 12.06.2018, Переглядів: 49

Цими вихідними, 9-10 червня 2018 року, відбулися змагання з баскетболу 3 х 3 у межах обласних комплексних змагань за програмою ХХVІІ спортивних Ігор Львівщини. Захід організовано управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» спільно з Миколаївською райдержадміністрацією.

Працедавцям відшкодували 2,4 мільйона гривень зі сплати єдиного соціального внеску

Дата створення: 12:42 12.06.2018, Переглядів: 50

Майже 2,4 млн грн з початку цього року надійшло з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на рахунки працедавців Львівщини для покриття витрат зі сплати єдиного соціального внеску.

Вперше за всі роки незалежності України лібералізували сферу надрокористування

Дата створення: 12:41 12.06.2018, Переглядів: 59

Уряд ухвалив ініційований Мінприроди перший пакет змін щодо спрощення ведення бізнесу та стимулювання інвестицій у галузь надрокористування в Україні. Як зазначив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, ним передбачено внесення змін до постанов Кабінету Міністрів №594 і №615, які регулюють цю сферу.

При Львівській обласній бібліотеці для дітей триває програма «1000 реалізованих мрій»

Дата створення: 12:40 12.06.2018, Переглядів: 46

На Львівщині триває другий тиждень літньої програми Львівської обласної бібліотеки для дітей «1000 реалізованих мрій». Зокрема цього тижня маленькі відвідувачі дізнаються про те, які звички і вчинки вирізняють людей, котрі досягли життєвих висот, а також про цікаві, незвичні, перспективні професії.

«Галичанка» - срібний призер чемпіонату України з пляжного гандболу серед жінок

Дата створення: 12:39 12.06.2018, Переглядів: 42

6-10 червня 2018 року у київському Гідропарку на головній арені «Міста Спорту» тривав чемпіонат України з пляжного гандболу серед жінок. Змагалися дев’ять команд, серед них й дві титуловані команди класичного гандболу - львівська «Галичанка» (чемпіон жіночої Суперліги) та херсонська «Дніпрянка» (бронзовий призер).

У Львові розпочав роботу семінар зі зміцнення спроможностей для практиків НАБУ

Дата створення: 12:38 12.06.2018, Переглядів: 62

Сьогодні, 12 червня, у Львові триває одноденний семінар зі зміцнення спроможностей для практиків НАБУ на тему: «Транскордонна співпраця правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування».