Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Аграрний потенціал Львівщини презентували на XXX ювілейній виставці «АГРО-2018»

Дата створення: 12:07 07.06.2018, Переглядів: 59

6 червня, у Києві стартувала ювілейна ХХХ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2018». В межах виставки  аграрний потенціал Львівщини представили провідні підприємства харчової і переробної промисловості, сільськогосподарські виробники, які застосовують інноваційні технології виробництва.

Фермери Львівщини отримають безвідсоткові кредити до 500 тисяч гривень

Дата створення: 12:06 07.06.2018, Переглядів: 47

Регіональна комісія Львівського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств провела засідання комісії з розгляду документів для отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

Львівщина переймає досвід фахівців Консультативної Місії Євросоюзу

Дата створення: 12:03 07.06.2018, Переглядів: 39

6 червня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із з головою операційного відділу Консультативної Місії ЄС Удо Моллером, аби узгодити питання  двостороннього співробітництва.

На Львівщині активно ліквідовують тіньову економіку на підприємствах

Дата створення: 12:02 07.06.2018, Переглядів: 41

У травні державні інспектори ГУ Держпраці у Львівській області провели інспекційне  відвідування  у ТЗОВ,  яке займається деревообробкою. Під час контрольного заходу інспектори виявили порушення вимог ч. 1 та 3 ст. 24 КЗпП України.

У Львівській політехніці відбувся індустріальний день

Дата створення: 16:49 06.06.2018, Переглядів: 45

Сьогодні, 6 червня, у Національному університеті «Львівська політехніка», відбувся Львівський індустріальний день. Актуальні питання промисловості об’єднали представників влади, наукового середовища та бізнесу.

Мешканців Львівщини запрошують на святкування Дня молоді

Дата створення: 16:48 06.06.2018, Переглядів: 48

24 червня Львівська обласна державна адміністрація спільно з громадськими організаціями області, за підтримки Міністерства молоді та спорту України організовує святкування Дня молоді.

Восьмеро студентів львівських вищих закладів освяти отримуватимуть стипендію Верховної Ради

Дата створення: 16:47 06.06.2018, Переглядів: 46

Протягом 2018 року 66 студентів (курсантів) вищих навчальних закладів отримуватимуть соціальні стипендії Верховної Ради України. Вони призначені для студентів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей.

ОСББ у Львівській області: проблематика та шляхи врегулювання

Дата створення: 16:46 06.06.2018, Переглядів: 41

Сьогодні, 6 червня, в Радехівській райдержадміністрації відбулась нарада  з питання популяризації створення в районі об`єднань співвласників багатоквартирних будинків.

На Львівщині відкриють нові виробничі потужності компанії ТзОВ «Бадер Україна»

Дата створення: 16:45 06.06.2018, Переглядів: 42

Завтра, 7 червня, у с. Кожичі, Яворівського району відкриють нові виробничі потужності компанії ТзОВ «Бадер Україна».

На Львівщині порушили питання розвитку легкої промисловості

Дата створення: 16:44 06.06.2018, Переглядів: 42

Сьогодні, 6 червня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із президентом Української асоціації підприємств легкої промисловості Тетяною Ізовіт, аби порушити питання розвитку галузі.