Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Рейтинг районів Львівщини – найкращі Стрийський, Городоцький, Пустомитівський

Дата створення: 16:35 26.01.2018, Переглядів: 40

У рейтингу районів на Львівщині лідерами є Стрийський, Городоцький, Пустомитівський райони. Такі результати оприлюднили сьогодні, 26 січня, під час наради голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. За словами директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Романа Филипіва, у той же час аутсайдерами у цьому рейтингу стали Сколівський, Турківський  та  Дрогобицький райони.

На Львівщині помолились за єдність християн

Дата створення: 16:34 26.01.2018, Переглядів: 44

У Катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії РКЦ відбулося екуменічне богослужіння за участі представників Церков і християнських спільнот м. Львова. Організували його Курія Львівської Архидієцезії РКЦ в Україні. Захід організовано в межах Тижня молитов за єдність християн, який тривав з 18 до 25 січня. Темою цьогорічного Тижня молитов стали слова величальної пісні, записаної у старозавітній книзі Виходу - «Твоя правиця, Господи, прославилась у силі». Молитва за єдність християн є традиційною і організовується вже близько 30 років. Започаткував її Генеральний вікарій Львівської Архидієцезії о. Юзеф Павлічек.

26 січня - Всесвітній день екологічної освіти

Дата створення: 16:32 26.01.2018, Переглядів: 56

У червні 1972 року в Стокгольмі, Швеція на конференції ООН з питань довкілля людини було прийнято Декларацію в якій зазначено необхідність розробки критеріїв та загальних принципів щодо збереження та поліпшення якості навколишнього середовища. Екологічна освіта стосується гармонізації діяльності людини з природою на основі сталого розвитку для забезпечення якості життя майбутніх поколінь.

Троє санкарів Львівщини змагатимуться у чемпіонаті Європи

Дата створення: 12:12 26.01.2018, Переглядів: 42

Упродовж 27-28 січня  в місті Сігулда (Латвія) триватиме чемпіонат Європи та фінальний етап Кубка світу з санного спорту. На престижному старті виступатимуть 5 українських спортсменів, з поміж яких троє представлятимуть Львівщину: Олена Стецків, Антон Дукач та Роман Захарків.

Львівщина урочисто відзначить 100-річчя подвигу Героїв Крут

Дата створення: 12:11 26.01.2018, Переглядів: 47

У понеділок, 29 січня, Львівщина відзначить 100- річчя подвигу Героїв Крут. Відтак, упродовж дня відбудеться низка урочистих заходів.

Реалізація e-Health в області: понад 400 комп’ютерів встановили у сільських амбулаторіях та жіночих консультаціях Львівщини

Дата створення: 12:10 26.01.2018, Переглядів: 53

У межах «Програми боротьби з онкологічними захворюваннями у Львівській області на 2017-2020 роки» та реалізації e-Health у сільських амбулаторіях та жіночих консультаціях Львівщини встановили понад 400 комп’ютерів. Закупівлю техніки проводили через систему електронних закупівель Prozorro.

На Львівщині працюватимуть над розробкою Стратегії безпеки регіону

Дата створення: 12:09 26.01.2018, Переглядів: 50

25 січня  голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками Консультативної місії Європейського Союзу в Україні. Разом із представниками ЄС очільник області та керівники профільних департаментів взяли участь у першому засіданні Координаційної ради безпеки у Львівській області. «Зараз, на етапі першого засідання, важливо узгодити план дій, пов’язаних із роботою Координаційної ради. А також сформулювати перелік глобальних питань, що потребують скоординованого вирішення», - наголосив Олег Синютка.

Учнівську та студентську молодь Львівщини запрошують до участі в конкурсі «Охорона праці очима дітей»

Дата створення: 12:08 26.01.2018, Переглядів: 53

Головне управління Держпраці у Львівській області запрошує учнів та студентів віком 6-18 років до участі у VІІ-у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка - «Охорона праці очима дітей».  Роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки. До участі в конкурсі приймають роботи, які відповідають наступним вимогам:

На Львівщині тривають навчання для інспекторів праці об’єднаних територіальних громад

Дата створення: 12:07 26.01.2018, Переглядів: 35

У Головному управлінні Держпраці у Львівській області тривають навчання для інспекторів праці органів місцевого самоврядування. Інспекторам роз’яснюють повноваження, порядок проведення інспекційних відвідувань та вимоги трудового законодавства.

Майже мільйон осіб обстежили під час профілактичних акцій у 2017 році

Дата створення: 11:27 26.01.2018, Переглядів: 36

Впродовж минулого року в області під час профілактичних акцій пройшли обстеження 980 тисяч осіб. Про це повідомила директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак. “Ми проводимо такі інформаційно-діагностичні акції з десяти напрямків, які дають позитивний результат. Це онкологія, діабет, туберкульоз, СНІД. Цього року скористались можливістю пройти обстеження 980 тисяч осіб, у  19% оглянутих діагностували патологію, більшість з цих людей на обліку”, - наголосила Ірина Микичак.