Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

«Ніхто не залишиться без допомоги», - заступник Міністра охорони здоров'я на зустрічі із представниками медіа області

Дата створення: 15:49 22.03.2018, Переглядів: 23

Сьогодні, 22 березня, у Центрі Митрополита Андрея Шептицького відбулася зустріч заступника Міністра охорони здоров’я України  Олександра Лінчевського із журналістами обласних медіа. У центрі зустрічі - складові медичної реформи, серед яких автономізація медичних закладів, обов’язки та кваліфікація лікарів, взаємодія лікар-пацієнт, професійне ліцензування. Окрім цього, порушили питання реформи медичної освіти та проблему трансплантації в Україні.

Департамент економічної політики запрошує на роботу

Дата створення: 15:48 22.03.2018, Переглядів: 21

Львівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби департаменту економічної політики: -начальника відділу регіонального розвитку управління фінансового аналізу та регіонального розвитку департаменту економічної політики облдержадміністрації, на умовах строкового трудового договору, на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника;

На Львівщині закуповують путівки для оздоровлення та відпочинку дітей

Дата створення: 15:45 22.03.2018, Переглядів: 27

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації інформує про підбір дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на оздоровлення та відпочинок до дитячих центрів «Артек» (м.Київ, Пуща-Водиця) та «Молода гвардія» (м.Одеса). Путівки до вказаних дитячих центрів закуповуються Міністерством соціальної політики України за кошти державного бюджету. Відповідно до планів-графіків для Львівської області передбачено:

У Львівській ОДА шукають кадри

Дата створення: 15:44 22.03.2018, Переглядів: 24

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад: -головного спеціаліста відділу експлуатаційного утримання автомобільних доріг та штучних споруд управління дорожнього господарства; -головного спеціаліста відділу експлуатаційного утримання автомобільних доріг та штучних споруд управління дорожнього господарства; -головного спеціаліста відділу транспорту, зв’язку та телекомунікацій управління транспорту та зв’язку.

На Львівщині реалізовуватимуть проект «Гідна старість»

Дата створення: 15:43 22.03.2018, Переглядів: 21

На Львівщині розпочинається співпраця з Міжнародним Благодійним фондом «Let's help» в межах програми «Гідна старість». Метою програми є створення гідних умов перебування самотніх літніх людей в закладах геріатричного типу, зокрема створення атмосфери рідного дому, та привернення уваги суспільства до їх проблем і потреб. Програма передбачає реалізацію наступних проектів:

Гірські райони треба активно інтегрувати в життя країни, - Володимир Гройсман

Дата створення: 15:42 22.03.2018, Переглядів: 23

Віддалені та гірські регіони України треба активно інтегрувати в життя країни і забезпечувати мешканцям доступ до медицини, освіти, якісної інфраструктури. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради з питань розвитку гірських територій. Нарада пройшла в рамках робочої поїздки Глави Уряду на Івано-Франківщину.

На Львівщині ввели в експлуатацію нові виробничі потужності пакувального підприємства

Дата створення: 15:40 22.03.2018, Переглядів: 26

Сьогодні, 22 березня, у Сокільниках ввели в експлуатацію новий виробничий цех СП ТзОВ "РосанПак". Виробнича база підприємства складається з парку найсучасніших термоформувальних машин, та постійно поновлюється новими. Це дає змогу виготовляти упаковку будь-якої складності та виконувати найвибагливіші індивідуальні замовлення клієнтів щодо конструкції упаковки. «Підприємство з іноземними інвестиція, нові виробничі потужності якого ми сьогодні відкрили, має свою історію, і за час свого функціонування напрацював десятки представництв по Україні та є одним із провідних експортерів. Географія експорту поширюється як на Європу, так і на країни Азії. Продукція має попит і на внутрішньому ринку. Це такий хороший приклад того, як із невеликого підприємства суб`єкт господарювання перетворився в потужну компанію», - зазначив під час відкриття директор департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Роман Филипів.

Львівщина отримала черговий транш субвенції на виплату у березні державних допомог

Дата створення: 15:39 22.03.2018, Переглядів: 26

Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державних допомог в сумі 27,7 млн. грн, який повністю передано місцевим бюджетам. Зазначені кошти забезпечать у повному обсязі виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, за березень поточного року.

Уряд передав сільськогосподарську землю поза межами населених пунктів ще 6 об’єднаним громадам

Дата створення: 15:37 22.03.2018, Переглядів: 26

Кабінет Міністрів України продовжує розпочатий в лютому поточного року процес передачі землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у комунальну власність об’єднаних територіальних громад і розраховує на відповідальність місцевого керівництва та ефективне використання наданого ресурсу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради з питань розвитку гірських населених пунктів, яка відбулася в рамках робочої поїздки Глави Уряду на Івано-Франківщину. 

До Міжнародного дня таксиста в області нагородили найкращих представників галузі

Дата створення: 15:36 22.03.2018, Переглядів: 24

Сьогодні, 22 березня, з нагоди Міжнародного дня таксиста у Львівській обласній державній адміністрації нагородили найкращих представників галузі області.  Зі святом присутніх привітав в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської ОДА Роман Кокотайло. "Я маю сьогодні честь привітати Вас із професійним святом. Бажаю ніколи не зупинятися на досягнутому та працювати на благо людей та України в цілому. Успіхів у всіх Ваших починаннях", - зазначив Роман Кокотайло.