Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Львівщина приймає міжнародний турнір з карате

Дата створення: 09:54 29.11.2017, Переглядів: 38

2-3 грудня 2017 року в манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у місті Львові  (вул. Клепарівська 39а) відбудеться масштабний міжнародний турнір з карате. У межах цих представницьких змагань відбудеться й перший міжнародний турнір з Пара-карате «1-st INTERNATIONAL UKF PARA KARATE CUP». У змаганнях очікується участь близько 1 000 спортсменів з різних регіонів України та зарубіжні делегації.

У грузинському місті Телаві вшанували постать Лесі Українки

Дата створення: 09:51 29.11.2017, Переглядів: 41

28 листопада у межах візиту Прем’єр-Міністра України до Грузії Урядова делегація вшанувала постать Лесі Українки – у  місті Телаві урочисто відкрили пам’ятник відомій письменниці. Глава Уряду Володимир Гройсман, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка у складі Урядової делегації поклали квіти до пам’ятника.

Стратегія реформування системи інституційного догляду та виховання дітей: у Києві стартував семінар

Дата створення: 17:20 28.11.2017, Переглядів: 46

Сьогодні, 28 листопада, у Києві відбулося відкриття Всеукраїнської установчої семінар-наради «Впровадження першого етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки» за участі Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби.

На Львівщині напрацювали план заходів для розвитку легкої промисловості

Дата створення: 17:18 28.11.2017, Переглядів: 42

Сьогодні, 28 листопада, у Львівській ОДА відбулася нарада щодо розвитку галузі легкої промисловості Львівської області. Участь у нараді взяли керівники структурних підрозділів та приватні підприємці.

Україна готова до широкої співпраці задля розвитку власних транспортних можливостей та поглиблення логістичних зв'язків з іншими країнами, - Глава Уряду на форумі "Tbilisi Belt and Road Forum"

Дата створення: 17:16 28.11.2017, Переглядів: 27

Україна готова до широкої співпраці в питаннях розвитку власних транспортних можливостей, а також поглиблення логістичних зв’язків з державами–сусідами, державами транскаспійського та інших регіонів. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час міжнародного логістичного форуму «Tbilisi Beltand Road Forum», який відбувся у столиці Грузії. Глава Уряду взяв участь у заході в рамках офіційного візиту до Грузії.

Найкращих спортсменів Львівщини відзначать грошовими нагородами

Дата створення: 15:18 28.11.2017, Переглядів: 42

29 листопада відбудеться урочисте відзначення найкращих спортсменів Львівщини з олімпійських видів спорту за підсумками третього кварталу 2017 року

На Львівщині стартувала II Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO»

Дата створення: 15:17 28.11.2017, Переглядів: 44

Сьогодні, 28 листопада, за підтримки департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, у виставковому центрі «Південний-Експо» стартувала ІІ Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO». Презентація сучасного сільськогосподарського обладнання, засобів захисту рослин, цікаві та актуальні дискусії об'єднали понад 70  учасників з усієї України.

Громадськість Львівщини відвідала місця національної пам'яті у Польщі

Дата створення: 15:16 28.11.2017, Переглядів: 42

В межах заходів транскордонного співробітництва представники громадськості Львівщини здійснили дві поїздки до місць національної пам’яті Українців, що розташовані та території Республіки Польща.

Запрошуємо учнівську молодь позмагатись за головний приз конкурсу Diamond Challenge

Дата створення: 15:14 28.11.2017, Переглядів: 40

Триває набір учасників до участі у Всеукраїнському відборі  міжнародного конкурсу  з молодіжного підприємництва Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs.

Львівщина активізує співпрацю з Чеською Республікою у галузі машинобудування

Дата створення: 15:12 28.11.2017, Переглядів: 41

Cьогодні, 28 листопада, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський зустрівся із представниками чеської компанії  “ISMM Production&Busines Cooperation s.r.o.”, яка займається машинобудуванням.