Сколівська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Юрій Холод передав засоби захисту та тести Кам’янка-Бузькій лікарні

Дата: 03.04.2020 20:06
Кількість переглядів: 74

Учора, 2 квітня, заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Холод в межах робочої поїздки передав медичний вантаж із засобами захисту для медиків Кам’янка-Бузької центральної районної лікарні та перевірив готовність лікарні до прийому пацієнтів з коронавірусом.

Зокрема, для лікарні привезли медичні вироби (дихальні контури, термометри, фільтри ШВЛ, розхідний матеріал для пульсоксиметрів),  засоби захисту (маски підвищених ступенів захисту, рукавиці, костюми медикам), а також 100 експрес-тестів для визначення COVID-19. Такі поставки засобів захисту та тестів до лікарень області передбачають робити регулярно.

При зустрічі з медиками Юрій Холод подякував їм за щоденну жертовну роботу. Також він наголосив на важливості координації спільних дій усіх гілок влади та відповідних підрозділів при забезпеченні всіх необхідних умов для лікування хворих. 

“Медична галузь сьогодні на передовій. Всі ми - і влада, і громада, і підприємці, і волонтери - мусимо об’єднатися, щоб за лічені дні забезпечити медустанови і лікарні всім необхідним. Зараз, як ніколи,  дуже важливо на всіх рівнях максимально координувати між собою роботу. Усі гілки влади мають працювати, як одне ціле”, - зазначив Юрій Холод.

Зазначимо, що поставки медичних вантажів до лікарень області триватимуть і надалі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора