Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Представників громадських організацій навчали тенденціям розвитку громадянського суспільства

Дата створення: 15:54 25.01.2018, Переглядів: 51

Сьогодні, 25 січня, для представників громадськості організували безкоштовний семінар «Тенденції розвитку громадянського суспільства у 2018 році». В межах семінару розглянули роль боротьби з корупцією та дієвість громадського контролю  за фінансовою діяльністю органів влади. Порушили питання важливості аналітичних досліджень в питанні розвитку місцевої демократії та рівень змін громадянського суспільства в Україні в умовах змін та реформ.

Завершено фінансування пенсій за січень

Дата створення: 15:52 25.01.2018, Переглядів: 53

Сьогодні, 25 січня, відповідно до графіка поденного фінансування пенсійних виплат на місяць, головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області завершило в повному обсязі фінансування пенсій та грошових допомог за січень. Загальна сума видатків на виплату пенсій і грошових допомог за січень поточного року склала 1 млрд 598,9 млн гривень. Забезпечення виплат здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел фінансування, в установлені терміни.

В районах області розпочали навчальні семінари із впровадження аграрних розписок

Дата створення: 15:51 25.01.2018, Переглядів: 41

З 24 січня департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА розпочав проведення навчальних семінарів у районах Львівської області з питань підтримки аграрного сектору економіки та реалізації проекту із впровадження аграрних розписок. Такий семінар вже провели у Жидачівському районі. Зокрема, заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації – начальник управління Людмила Гончаренко спільно з консультантами міжнародної фінансової корпорації (IFC) ознайомила аграріїв із обсягами та механізмами підтримки з державного та обласного бюджетів у 2018 році.

Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO» святкує 20-річчя

Дата створення: 15:50 25.01.2018, Переглядів: 58

28 січня о 18:00 год. у Львівській обласній філармонії відбудеться святкування 20-річчя заснування оркестру «INSO-Львів». На гостей чекатиме:

Усіх охочих запрошують на «Різдвяні Давидівські фестини»

Дата створення: 15:49 25.01.2018, Переглядів: 57

28 січня у Давидівській об’єднаній територіальній громаді вперше відбудеться фестиваль «Різдвяні Давидівські фестини». На гостей свята чекає насичена різдвяна програма із виступами колективів, колядами, вертепами. Також організатори підготували безкоштовне частування для відвідувачів, а саме козацький куліш, пампухи, картоплю із салом, гарячий чай та глінтвейн.

Інвестиційний потенціал Львівщини презентували на українсько-баварському бізнес-форумі

Дата створення: 15:48 25.01.2018, Переглядів: 60

24 січня у Мюнхені відбувся економічний форум «Україна-Баварія». Захід об’єднав понад 160 компаній, які презентували можливості інвестицій та кооперації. В межах однієї з панельних дискусій начальник управління інвестиційної політики  Львівської ОДА Роман Матис презентував присутнім потенціал Львівщини як інвестиційної платформи.

Спалах кору: єдиний надійний захист – вакцинація

Дата створення: 15:47 25.01.2018, Переглядів: 52

Станом на 24 січня в області на кір захворіло 188  осіб, з них 139  дітей. Найбільше випадків зареєстровано у м. Львові – 122 осіб, з них 92 діти. Захворюваність серед не вакцинованих становить 52%.  З початку року в заклади охорони здоров’я госпіталізовано 94 особи, з них 66 дітей.

На Львівщині ознакували ще один туристичний маршрут

Дата створення: 10:26 25.01.2018, Переглядів: 38

Нещодавно управління туризму та курортів спільно з  громадською організацією Клуб велотуристів друзів природи «Рух» завершили ознакування автомобільного туристичного шляху вздовж автомобільної дороги М06 на відтинку Львів – Броди.

На Львівщині відбувся благодійний концерт Ігоря Богдана

Дата створення: 10:02 25.01.2018, Переглядів: 28

У храмі св. Андрія Первозванного УГКЦ відбувся благодійний концерт у виконанні Заслуженого артиста України Ігоря Богдана.

Провідні спортсмени та тренери Львівщини отримуватимуть стипендії Президента України

Дата створення: 09:56 25.01.2018, Переглядів: 45

Провідні спортсмени України, з поміж яких є і представники Львівщини, отримуватимуть президентські стипендії.