Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

У Львівській ОДА шукають кадри

Дата створення: 17:47 03.09.2018, Переглядів: 65

Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади категорії «Б» начальник управління розвитку територій та інвестиційних програм департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації.

Нова школа на Пустомитівщині відкрила двері для більше п’яти сотень учнів

Дата створення: 17:01 03.09.2018, Переглядів: 50

3 вересня, із початком нового навчального року запрацювала оновлена школа у с. Оброшин Пустомитівського району. Реконструкцію навчального закладу завершили, як і планували, до вересня.

На Турківщині запрацювала новозбудована школа

Дата створення: 14:30 03.09.2018, Переглядів: 70

3 вересня, одночасно зі стартом нового навчального року в селі Лосинець на Турківщині відбулося урочисте відкриття новозбудованої Лосиненської ЗОШ І-ІІ ст.

Новим президентом Федерації баскетболу Львівщини став Роман Іванців

Дата створення: 14:28 03.09.2018, Переглядів: 60

На позачерговій звітно-виборчій конференції Федерації баскетболу Львівщини обрали нового керівника. Зокрема, новим президентом Федерації баскетболу Львівщини став Роман Іванців, який до цього часу перебував на посаді почесного президента.

На Львівщині перевиконали митні платежі на більш як 150 млн грн

Дата створення: 12:10 03.09.2018, Переглядів: 83

Cерпневий план мобілізації до державного бюджету митних платежів Львівська митниця виконала на 111 відсотків.

ФК «Львів» зіграв у нічию з «Олександрією» у сьомому турі чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги

Дата створення: 10:21 03.09.2018, Переглядів: 61

З перших хвилин розпочалась запекла боротьба між командами ФК «Львів» та «Олександрією» у матчі 7-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги сезону 2018/2019. Перший тайм завершився рахунком 2:0 на користь Футбольного клубу «Львів». Зокрема, гравець команди ФК «Львів» Бруно забив на 8 хвилині перший гол у ворота «Олександрії».

На Яворівщині стартували міжнародні військові навчання «Rapid Trident-2018»

Дата створення: 10:20 03.09.2018, Переглядів: 67

Сьогодні, 3 вересня, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулося відкриття найбільших в Україні спільних сухопутних навчань підрозділів Збройних Сил України та армійських підрозділів іноземних держав. До навчань залучатимуть бронетехніку та проводитимуть навчальні стрільби зі стрілецької зброї, а також здійснюватимуть польоти вертольотів армійської авіації.

На Самбірщині запалала ХІІІ лемківська ватра

Дата створення: 10:18 03.09.2018, Переглядів: 73

2 вересня  у селі Нагірне відбулась ХІІІ Лемківська ватра «До тебе лину, рідна земле». Участь у заході взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. "Ті люди, які зібралися сьогодні, як ніхто інший знають, що таке українська земля, українське слово та молитва. Хоча ми сьогодні є присутніми тут, на Львівщині, але багато наших сердець є там, на Закерзонні. Треба багато зробити для того, щоб на тих землях не втратилася наша історична пам'ять. Нам необхідно робити усе від нас залежне, щоб наша держава процвітала. Давайте щодня, кожен на своєму місці будемо не тільки на словах любити нашу Україну, але й крок за кроком робитимемо усе для того, щоб вона була багатою і сильною", - зазначив Олег Синютка.

Найдовший яворівський пиріг - на Львівщині встановили рекорд України

Дата створення: 10:16 03.09.2018, Переглядів: 64

2 вересня у селі  Карачинів, що на Яворівщині, відбулося свято “Великі обжинки”. Відтак, в області встановили рекорд України - "Найдовший яворівський пиріг". Його довжина становила понад 120 метрів, а для приготування використали 640 кг картоплі. Традиційну грибну мачанку для пирога приготували учасники АТО. На свято завітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, директор з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало, військовослужбовці Збройних сил України, представники влади, громадські та культурні діячі, громадськість та ін.

На Пустомитівщині відкрили новий заклад дошкільної освіти

Дата створення: 10:14 03.09.2018, Переглядів: 70

2 вересня  у селі Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району урочисто відкрили новий заклад дошкільної освіти. Участь у відкритті взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. "Нам необхідно робити добрі справи на благо наших діток. Адже діти - це майбутнє України. І сьогодні, у цей святковий час, коли ми відчиняємо двері нового дошкільного освітнього закладу, нам необхідно пам'ятати, що за тисячі кілометрів від Львівщини наші воїни боронять кордони Української держави. Завдяки їм, ми сьогодні тут, на Галичині, маємо мир, можемо радіти кожному дню і розвиватися", - зазначив очільник області.