Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Львівщина отримала майже два мільйони гривень на виплату допомоги дітям-сиротам

Дата створення: 10:13 26.03.2018, Переглядів: 24

У березні Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Завершився молодіжний проект «Курс свідомих «Включайся!»

Дата створення: 10:12 26.03.2018, Переглядів: 19

23 березня, в межах курсу для молоді «Включайся!» для учасників було проведено заняття із навиків самооборони та важливості особистої безпеки.

Львівщина представляє туристичний та курортний потенціал на «GLOBalnie 2018» в Катовіцах

Дата створення: 10:11 26.03.2018, Переглядів: 24

23 березня, в Катовіцах (Республіка Польща) стартувала масштабна туристична виставка «GLOBalnie 2018», де Львівська область вперше представляє свої туристичні та курортні пропозиції.

На Львівщині оголосили конкурс проектів на підтримку соціально незахищених категорій населення

Дата створення: 10:10 26.03.2018, Переглядів: 20

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення мікропроектів, розроблених громадськими та благодійними організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка.

В області стартував Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад

Дата створення: 10:08 26.03.2018, Переглядів: 21

23 березня, в межах інформаційної сесії «Нові конкурсні та проектні можливості для громад Львівщини» оголосили старт Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад. Конкурс паралельно реалізовуватиметься одразу у 4 областях – Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській та Чернівецькій.

Співпраця заради туристів: у «Домажирі» відбулась зустріч керівників і спеціалістів господарів та Яворівського національного природного парку

Дата створення: 10:05 26.03.2018, Переглядів: 19

В адміністративному приміщенні ведмежого притулку «Домажир» відбулася робоча зустріч керівників і спеціалістів господарів та Яворівського національного природного парку. У межах зустрічі підписали угоду про співпрацю – сторони домовились налагодити узгоджені та перспективні дії для ведення організованого туризму, екопросвітницьких заходів, відпочинку та надання інших видів рекреаційних послуг, а також проводити на належному рівні іміджування установ, наявної в них рекреаційно-туристичної інфраструктури та визначні місця Розточчя з метою масового залучення туристів.

На потреби області виділили за тиждень 80,6 млн гривень

Дата створення: 10:04 26.03.2018, Переглядів: 22

Зазначене фінансування видатків дозволило забезпечити соціальні потреби населення та життєдіяльність бюджетних установ обласного підпорядкування.

У Львівській ОДА шукають кадри

Дата створення: 10:02 26.03.2018, Переглядів: 31

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад:

Підвищення конкурентоздатності на ринку праці – ключове питання круглого столу з освітянами та управлінцями

Дата створення: 09:57 26.03.2018, Переглядів: 31

23 березня, у приміщенні НУ «Львівська Політехніка», відбувся круглий стіл на тему «Підвищення конкурентоздатності на ринку праці органів місцевого та державного управління в умовах децентралізації». Організатори заходу – Громадська рада при Львівській ОДА та Департамент внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

На соціальну підтримку учасників АТО – понад 260 тисяч гривень

Дата створення: 09:56 26.03.2018, Переглядів: 23

Цими днями з обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділено 264,6 тисяч гривень.