Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Запровадження інтегрованої моделі соціального захисту забезпечить захист прав та інтересів усіх категорій населення

Дата створення: 09:39 30.10.2017, Переглядів: 123

27 жовтня у місті Одеса відбулось засідання колегії Міністерства соціальної політики України „Про запровадження інтегрованої моделі у сфері соціального захисту населення” за участі Міністра соціальної політики Андрія Реви. Під час вступного слова Міністр поінформував учасників колегії про стан справ у процесі впровадження урядових реформ у сфері соціального захисту.

«Зелений» тариф у дії: українці все частіше переходять на автономну електрику

Дата створення: 09:38 30.10.2017, Переглядів: 148

Українці все частіше переходять на автономну електрику, цьому сприяє швидке поширення сонячних систем у всьому світі. Додатковим стимулом до цього стало введення «зеленого» тарифу, який дає можливість продавати надлишки електроенергії в мережу за підвищеною вартістю, що значно зменшує термін окупності установок.

В межах Міжнародного економічного форуму порушили питання експортної стратегії та перспектив Львівщини

Дата створення: 09:37 30.10.2017, Переглядів: 64

Експортні перспективи Львівщини, стратегічні орієнтири регіону у площині сьогодення, експортна стратегія – ці та інші важливі питання стали платформою для діалогу представників влади та бізнесу на Міжнародному економічному форумі. Про експортну стратегію вели діалог заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, Голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк, керівник Західноукраїнського офісу UkraineInvest Олег Доскач, керівник відділу консалтингу Офісу з просування експорту Сергій Малиновський, віце-президент торгово-промислової палати України Сергій Свистіль.

«В пам’яті народній»: Державний архів презентував онлайн-виставку

Дата створення: 09:36 30.10.2017, Переглядів: 109

Із нагоди 73 - річчя визволення території України від нацистського окупаційного режиму Державний архів Львівської області підготував тематичну виставку «В пам’яті народній»

Львівщина увійшла до Європейської мережі регіональної кулінарної спадщини

Дата створення: 09:35 30.10.2017, Переглядів: 167

27 жовтня урочисто підписали Меморандум про вступ Львівської області в Європейську мережу рагіональної кулінарної спадщини. Угоду підписали в межах Міжнародного економічного форуму на агропромисловій секції. «Для нашого регіону це крок вперед. Попри те, що ми гордимося нашими рестораторами і наш рівень сервісу є одним з найкращих, нам потрібна ця статусність та впізнаваність. Якщо ми, як європейці, хочемо відповідати всім стандартам Євросоюзу, ми мусимо такі речі формалізувати. Кожен турист, який приїде на Львівщину бачитиме впізнаваний бренд», - наголосив під час підписання меморандуму очільник області Олег Синютка.

На потреби області – майже 110 млн гривень

Дата створення: 09:34 30.10.2017, Переглядів: 68

Загальний обсяг фінансування з обласного бюджету за тиждень склав 109,5 млн гривень. Зокрема, на вивезення сміття з територій житлового фонду міста Львова спрямовано 25,6 млн грн; будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання доріг загального користування державного та місцевого значення  -  8,7 млн грн; реалізацію обласних програм щодо надання медичної допомоги мешканцям області – 7,6 млн грн; забезпечення дітей-інвалідів та дітей з важкими інтоксикаціями - медичними препаратами, виробами медичного призначення та дезіноксикаційною терапією – 1,2 млн грн; енергозбереження для населення Львівщини - 2,7 млн грн; охорони навколишнього природнього середовища –  2,5 млн грн; сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області – 0,7 млн грн; охорони і збереження культурної спадщини області – 0,3 млн гривень.

«Львівщина має стати транспортним хабом Європи», - Славомір Новак

Дата створення: 16:26 27.10.2017, Переглядів: 62

26 жовтня, межах Міжнародного економічного форуму триває інфраструктурна панель «Львівщина - транспортні ворота між я Європою та Азією».

«Географія Львівщини – наша найбільша перевага та найбільший виклик», - Олег Синютка

Дата створення: 16:21 27.10.2017, Переглядів: 64

Під час другого дня роботи XVII Міжнародного економічного форуму у Міжнародному аеропорту "Львів" імені Данила Галицького відкрили інфраструктурну панель «Львівщина – транспортні ворота між Європою та Азією».

Львівщина і канадська провінція Альберта домовилися про співпрацю

Дата створення: 16:17 27.10.2017, Переглядів: 199

У п’ятницю, 27 жовтня, під час XVII Міжнародного економічного форуму голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та міністр економічного розвитку та торгівлі провінції Альберта Дерон Білоус підписали Угоду про міжрегіональне співробітництво між Львівщиною та провінцією Альберта.

На Львівщині триває програма навчання молодих журналістів

Дата створення: 16:15 27.10.2017, Переглядів: 168

26 жовтня у Львівському обласному молодіжому центрі в межах навчальної програми «Стань журналістом у молодіжному просторі 2.0»  відбувся тренінг на тему «Фотожурналістика».