Новини Львівщини

26 Жовтня, 2017 р., 14:42
Протягом двох днів відомі українські та закордонні експерти дискутуватимуть про економічний розвиток, боротьбу із корупцією, підготовку професійних кадрів, альтернативну енергетику та ділитимуться своїм досвідом.
26 Жовтня, 2017 р., 09:31
25 жовтня, під час сесії Львівської обласної ради, депутати проголосували за внесення змін до обласних програм. Відтак 14 млн гривень скерували на розвиток дорожньої інфраструктури.
26 Жовтня, 2017 р., 09:29
У середу, 25 жовтня, у конференц-залі Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру продовжила свою роботу школа для фахівців «Паліативна допомога дітям: комплексний підхід», яка стартувала 24 жовтня.
26 Жовтня, 2017 р., 09:27
На соціальну підтримку учасників АТО, членів їхніх сімей, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні, що здійснюється в області в межах обласної комплексної програми, 24 жовтня виділили 180,9  тис гривень.
25 Жовтня, 2017 р., 17:42
Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця: Заступника начальника управління – начальника відділу нафтогазової промисловості. Кваліфікаційні вимоги:
25 Жовтня, 2017 р., 17:41
27-29 жовтня відбудеться Міжнародний фестиваль “Запорізька книжкова толока”, у якому візьмуть участь і представники Львівщини.  «Дрібне у великому і тривке в мінливому – все те, що залишається, коли не вистачає слів і закінчуються розділові знаки» - цей девіз спробують осягнути понад 45 митців, що прибудуть на книжковий фестиваль.
25 Жовтня, 2017 р., 17:40
Сьогодні, 25 жовтня, на позачерговій сесії Львівської облради, депутати проголосували за внесення змін до показників обласного бюджету. 3 млн гривень – фінансовий ресурс, який скерували на придбання карет швидкої допомоги для медичних закладів Львівщини. Відтак за ці кошти до кінця року заплановано придбати дві карети швидкої допомоги.
25 Жовтня, 2017 р., 17:40
У четвер, 26 жовтня 2017 року, в головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області відбудеться «Пряма телефонна гаряча лінія» з питань пенсійного забезпечення громадян, зокрема, осучаснення пенсійних виплат з 1 жовтня 2017 року. На запитання мешканців Львівщини упродовж 12.00 – 14.00  відповідатиме перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Олександр Сафін.
25 Жовтня, 2017 р., 17:39
Днями з мистецьким концертом "За Україну, за її волю" творчі колективи Золочівщини побували у 184 навчальному центрі Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. У сценічному дійстві взяли участь: тріо бандуристів у складі Ірини Муц, Ірини Варянко, Лілії Крамарової; солісти: Зоряна Ковалишин, Ірина Іванчишин, Ірина Цюрось, Орест Масник, Тетяна Козловська; Народний танцювальний колектив "Первоцвіт" Золочівського районного Народного дому ім. І. Білозіра (кер. Ю. Сидорович); Народний вокальний ансамбль "Древо" РНД (кер. Ольга Чепелюк); ведуча Тетяна Вітка.
25 Жовтня, 2017 р., 17:38
Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку. Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи: