Новини Львівщини

24 Жовтня, 2017 р., 10:35
На Яворівщині дадуть старт роботі нової сонячної електростанції. Офіційно відкриють першу чергу під час проведення  XVIІ Міжнародного економічного форуму, який відбудеться у Львові 26-27 жовтня.
24 Жовтня, 2017 р., 10:08
Упродовж 20 – 22 жовтня представники управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації разом з Трускавецькою міською радою та партнерами представили туристичний потенціал Львівської області на туристичній виставці «WorldTravelShow2017» в м. Варшава.
24 Жовтня, 2017 р., 10:07
Львівської ОДА оголосили про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу комунікацій  з громадськістю управління внутрішньої та молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.
23 Жовтня, 2017 р., 15:59
Днями у Лопатинському лісництві ДП «Радехівське ЛМГ» провели семінар-нараду щодо всихання соснових насаджень в умовах Малого Полісся. Учасників семінару не лише ознайомили із теорією протидії  та попередження всиханню насаджень, але й наочно продемонстрували дерева на лісовій ділянці з різним ступенем ураження.
23 Жовтня, 2017 р., 15:57
Львівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації.
23 Жовтня, 2017 р., 15:57
25 жовтня в Lviv Film Center в парку «Горіховий гай» відбудеться фестиваль спорту та дозвілля за програмою Спеціальних Олімпіад, а саме тести на індивідуальну майстерність.
23 Жовтня, 2017 р., 15:41
Впродовж трьох днів, 1-3 листопада, у Львові, триватиме найбільший в Україні фестиваль готельно-ресторанного бізнесу «HoReCa Show Lviv». Захід поєднає на одному майданчику національний кулінарний конкурс, ярмарок фермерських продуктів, виставку обладнання, школу фуд-журналістики та лекторії  досвідчених готельєрів і рестораторів.
23 Жовтня, 2017 р., 15:38
У межах Міжнародного економічного форуму, який відбудеться 26-27 жовтня, на Львівщині відкриють об’єкт альтернативних джерел енергетики – вітрову електростанцію у Старосамбірському районі.
23 Жовтня, 2017 р., 15:37
Представник Львівщини Василь Шуберт у складі ветеранської збірної команди України виборов срібну медаль чемпіонату світу з фехтування серед ветеранів у словенському Маріборі.
23 Жовтня, 2017 р., 15:35
Титулована вихованка стрийської школи шахів Анна Музичук виграла чемпіонат Європи зі швидких шахів (рапід), що триває у князівстві Монако.