Новини Сколівщини

22 Травня, 2019 р., 17:22
Забезпечення основних життєвих потреб у тому числі медичного обслуговування для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) досі залишається актуальним для нашої держави.
21 Травня, 2019 р., 11:08
23 травня, о 15.00 год. в Районному народному домі «Бескид»  м. Сколе   відбудуться   урочистості  з нагоди   Свята  Героїв :  Молитва  за Україну; урочиста  академія  «Україно, Ти - вічна, коли матимеш таких синів і дочок".
20 Травня, 2019 р., 17:37
Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області проводить конкурс інвестиційних проектів. Конкурс триватиме до 20 травня.
20 Травня, 2019 р., 17:36
Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО інформує про оголошення конкурсу інвестиційних проектів з 20 травня 2019 року.
20 Травня, 2019 р., 17:34
Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 17.05.2019 № 508/0/5-19 затверджено Стратегію міжвідомчої взаємодії з питань запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі у Львівській області на період до 2021 року (далі – Стратегія).
20 Травня, 2019 р., 17:32
У зв’язку із проходженням активних атмосферних фронтів та циклонічною діяльністю над Західними областями України, з 20 по 23 травня, на території Львівської області очікуються ускладнення погодних умов.
20 Травня, 2019 р., 16:13
Сколівська ДПІ Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області інформує, що відповідно до п. 44.1 Податкового кодексу України (далі ПКУ)  для цілей оподаткування платники податків зобов’язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов’язаних з визначенням об’єктів оподаткування та/або податкових зобов’язань, на підставі первинних документів, інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством та фінансової звітності.
20 Травня, 2019 р., 16:09
Сколівська ДПІ Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській нагадує платникам податків, що відповідальність за порушення термінів сплати податків  передбачена п.126.1, п.п. 129.4 ПКУ та ст. 163.2 КУпАП.
20 Травня, 2019 р., 12:02
       Для організації сімейного відпочинку поранених учасників АТО (ООС), поранених бійців-добровольців АТО та членів їх сімей, батьків, дружин і дітей загиблих та померлих учасників АТО (ООС), батьків, дружин і дітей Героїв Небесної Сотні (далі – одержувачі послуг) надається компенсація, яка перераховується структурним підрозділом з питань соціального захисту населення райдержадміністрації, міськвиконкому міста обласного значення (далі – орган соціального захисту населення) за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання одержувача послуг закладам відпочинку (надалі - заклад).
20 Травня, 2019 р., 10:07
Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» з 02.04.2019 року розпочинається робота мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги по населених пунктах.