Новини Сколівщини

14 Травня, 2019 р., 15:40
17-19 травня у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання “Книгоманія”  – одна з найбільших подій в Україні для розвитку та радості дітей і батьків. Дитячий форум – Фестиваль «Книгоманія» – це 3 дні читання, конкурсів, квестів, ігор, майстер-класів, наукових дослідів, спортивних розваг, подій для батьків та освітян, а також книжкові новинки для дітей від українських видавців. Організатори очікують понад 7 тисяч відвідувачів – дітей з батьками, а також вихователів, вчителів, бібліотекарів, переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2019» з 18 областей України.
14 Травня, 2019 р., 15:38
Самовільне зайняття земельної ділянки це дії, які свідчать про фактичне використання земельної ділянки за відсутності відповідного рішення органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування про її передачу у власність або надання у користування (оренду) або за відсутності вчиненого правочину щодо такої земельної ділянки, за винятком дій, які відповідно до закону є правомірними.
11 Травня, 2019 р., 14:25
23 травня 2019 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2019 році». Початок семінару: 11 год. 00 хв. Початок реєстрації: 10 год. 00 хв. Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області. Запрошуємо взяти участь у семінарі всіх зацікавлених.
11 Травня, 2019 р., 12:25
08 травня  в Хітарській ЗОШ І-ІІ ступенів  відбулася зустріч з учасницею АТО Шишко Лідією Михайлівною, яка вступила  в діалог із присутніми та розповідали про досвід, який отримали під час служби, про будні  та харчування  військових, показала вміст сухпайка, що видається на один день.  Головним здобутком назвала  -  це вміння цінувати життя та справжніх вірних друзів. Зауважила, що війна змінює світогляд, заставляє по-іншому оцінювати ті проблеми, які супроводжують наше мирне життя. Діти із захопленням слухали її розповідь.  На завершення всі разом виконали Гімн України і висловили щиру подяку Лідії Михайлівні.
11 Травня, 2019 р., 12:23
08 травня в  Сколівському  ЗЗСО І-ІІІ р. № 3 з нагоди  святкування  Дня  матері  відбувся  святковий  концерт  під  назвою  "Мамо  моя  люба,  мамо  моя  мила", до  якого  були  залучені  учні, батьки, громада.  Метою  заходу було  формування у  дітей  культури  почуттів,  виховання  в  них  поваги  та  любові  до  матері. Слухачі  щирими  оплесками  зустрічали  сольні  номери  Шевчик  Ярини,  Свистун  Юлії,  Маркович  Аліни.  Почергово  звучали  народні  пісні  та  класичні  твори,  душевні  пісні  про  маму.  Наприкінці  заходу  поважні  гості - отець  Віктор  Коцеміра, представники  відділу  освіти  Лесишин Р.Є.   та  Капінець  Г.А., привітали  зі  святом  та  побажали  творчого  зростання  всім  учасникам  концерту.
11 Травня, 2019 р., 10:18
У п’ятницю, 10 травня, відбулись Установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства  по формуванню нового складу громадської ради  при Сколівській  райдержадміністрації на 2019-2021 роки.  За підсумками  Установчих зборів прийнято рішення  про затвердження складу громадської ради при Сколівській  райдержадміністрації на 2019-2021 роки у кількості  5  представників інститутів громадянського суспільств, а саме: Тарнавського Василя Стасійовича, голову спортивної громадської організації «Федерація футболу Сколівського району», Габаль Іванну Ігорівну,  члена громадської організації «Захист власників об’єктів нерухомості»; Зінкевич Тетяну Романівну,  члена  громадської організації «Інформаційно-освітній  центр «Імпульс»; Приндака Василя Петровича, голову  громадської екологічної організації «Природа»; Совича Любомира Івановича,   голову громадської організації «Шахово-шашкова федерація Сколівського району».
11 Травня, 2019 р., 09:57
Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад категорії «В» - головного спеціаліста  та  спеціаліста служби у справах дітей Сколівської  райдержадміністрації.  Вимоги: вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра за напрямом підготовки «Соціальна робота», «Психологія» «Педагогіка», державне управління, державна служба або іншими спеціальностями відповідно до професійного спрямування, вільне володіння державною мовою. Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:
10 Травня, 2019 р., 10:50
У  суботу, 11 травня, о 15.00 год. в районному народному домі "Бескид"  м. Сколе відбудеться  звітний концерт Сколівської  школи мистецтв, присвячений ДНЮ МАТЕРІ.
10 Травня, 2019 р., 10:18
Наказом міністерства аграрної політики та продовольства України від 25 квітня 2019 року № 236 затвердили розподіл бюджетних коштів, передбачених Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» за КПКВК 2801230 «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств», яким  передбачено фінансову підтримку одержувачам бюджетних коштів. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.
10 Травня, 2019 р., 10:13
Департамент агропромислового розвитку повідомляє, що регіональна комісія Львівського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств оголосила про початок прийому документів для отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».