Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Порушені терміни сплати податків - наступає відповідальність.

Дата: 20.05.2019 16:09
Кількість переглядів: 502

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?????????°?»?????° ???»???¶?±?°Сколівська ДПІ Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській нагадує платникам податків, що відповідальність за порушення термінів сплати податків  передбачена п.126.1, п.п. 129.4 ПКУ та ст. 163.2 КУпАП.

            У випадку якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобовязання протягом визначених строків, такий платник податків притягується до штрафу у таких розмірах:

  • при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобовязання  - у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу .
  • при затримці більше 30 календарних днів  - у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

Крім того, на суму грошового зобов’язання нараховується  пеня за кожний календарний день простроченої сплати грошового зобов’язання, включаючи день погашення, з розрахунку 120% річних облікової ставки НБУ діючої на кожний день.

 Слід врахувати, що неподання чи несвоєчасне посадовими особами підприємств, установ та організацій платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків, зборів платежів, - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб у розмірі від 5 до 10, а при повторному порушенні протягом року від 10 до 15, неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора