Сколівська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ СКОЛІВСЬКОЇ РФ ЛОЦЗ!

Дата: 17.03.2020 12:44
Кількість переглядів: 248

У ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИМ КАРАНТИНОМ ПРОСИМО ВАС БЕЗ МАСОК ТА БАХІЛ В ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ НЕ ЗАХОДИТИ! ДАВАЙТЕ БЕРЕГТИ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ'Я ОДИН ОДНОГО! Правила відвідування центру зайнятості під час ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО карантину (з 12.03.2020 до 03.04.2020).

 

1. Вхід до центру зайнятості тільки в бахілах і масках!

2. Пройдіть до туалету та вимийте руки з милом!

3. Продезинфікуйте руки за допомогою дезінфектора (один натиск)!!!

Карантин?  Як не зупинятися в пошуку нової роботи або підборі працівників? Чим займатися, коли звичний ритм життя поки що недоступний?
У будь-якій незрозумілій ситуації використовуй онлайн-ресурси з користю для себе!

НайбільшаБазаМожливостей до ваших послуг!

Команда_ДСЗ радить:

Шукайте роботу онлайн на нашому офіційному сайті https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy,
де база вакансій оновлюється щодня. У пошуку зазначте регіон та професію. Якщо вас зацікавила пропозиція роботи, зателефонуйте в центр зайнятості та дізнайтесь про неї більше. Для цього потрібно назвати номер вакансії. Окрім того, наші кар’єрні радники порадять, як написати ідеальне резюме, як підготуватися до співбесіди та чи обов’язково писати  супровідний лист.

Ви шукаєте персонал? Електронний кабінет роботодавця дозволяє зберегти ваш час та надає можливість переглядати актуальні резюме шукачів роботи, подавати звітність, і головне – бачити результат роботи щодо поданих вами вакансій.

Ще один онлайн-ресурс, який ми рекомендуємо відвідати всім, особливо майбутнім абітурієнтам – платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри: http://profi.dcz.gov.ua/.
Саме тут можна безкоштовно пройти тестування, яке за допомогою 10 тестів покаже рівень розвитку #softskills, а також отримати розгорнуту інформацію про власні психологічні особливості.

Словосполучення soft skills чув кожен, хто шукає роботу. З англійської – «м’які навички». Це вміння, які, зазвичай, не студіюють в університетах, але без яких неможливо уявити успішну кар’єру! Комунікабельність, лідерські навички, уміння працювати в команді, критичне мислення, стресостійкість – погодьтесь, речі не менш важливі речі, ніж академічні знання. Який рівень ваших soft skills? Тестуйте, дізнавайтесь… і неодмінно розвивайте їх. Це знадобиться в будь-якому разі.

Найновіший наш онлайн-ресурс - Освітній портал Державної служби зайнятості http://skills.dcz.gov.ua
Тут до ваших послуг курси, вебінари, дистанційні програми від Центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безліч іншої цікавої інформації, яка в основному подається у відеоформаті.
Зручний інтерфейс забезпечує швидкий пошук інформації в розділах: «Для роботодавців», «Для шукачів», «Для працівників ДСЗ».

Команда служби зайнятості зичить здоров’я всім нашим клієнтам і бажає, щоб сучасні виклики оминули вас. Життя продовжується, тому зберігайте спокій та думайте про майбутнє. На щастя, інформаційні технології дозволяють нам розвиватися щодня.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора