Новини Львівщини

23 Жовтня, 2017 р., 10:53
22 жовтня, у с. Руда Сілецька Кам’янка-Бузького району відбулась проща, що присвячена 100-літтю об’явлення Пресвятої Богородиці у Фатімі і Святому Папі Івану-Павлу ІІ.
23 Жовтня, 2017 р., 10:52
У середу, 25 жовтня, за участю керівництва Львівської обласної державної адміністрації та відділення НОК України у Львівській області та відбудеться урочиста церемонія вшанування найкращих спортсменів Львівщини за підсумками липня, серпня та вересня 2017 року.
23 Жовтня, 2017 р., 10:51
У межах реалізації Національної стратегії оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року Львівський державний університет фізичної культури разом з управлінням фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та відділенням Національної академії наук України у Львівській області з 10 вересня по 20 листопада  проводить обласний конкурс відеороликів «Я і мій друзяка Спорт».
23 Жовтня, 2017 р., 10:37
21 жовтня,  відбулися урочистості із вшанування пам’яті українців, яких примусово виселили на каторжні роботи у Сибір. Біля пам’ятника Жертвам комуністичних злочинів, що на пл. Шашкевича, урочисто поклали квіти та відслужили екуменічну панахиду.
23 Жовтня, 2017 р., 10:36
20 жовтня, італійська авіакомпанія Ernest Airlines та Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького відкрили новий рейс Львів-Мілан (аеропорт Бергамо).
23 Жовтня, 2017 р., 10:34
У межах Міжнародного економічного форуму у селі Кожичі Яворівського району відкриють завод «Бадер-Аунде». На підприємстві працевлаштують близько тисячі людей.
23 Жовтня, 2017 р., 10:31
У п’ятницю, 20 жовтня, у Національному академічному театрі опери і балету  імені  Соломії Крушельницької  відбулись урочистості з нагоди відзначення 150-річчя з дня створення Львівського лікарського товариства.
23 Жовтня, 2017 р., 10:27
П’ятеро дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли нові родини. Про це повідомив начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Володимир Лис.
23 Жовтня, 2017 р., 10:22
За дев’ять місяців 2017 року підприємства, які перебувають на обліку у Львівському управлінні Офісу ВПП ДФС, сплатили до державного бюджету майже 163 мільйони гривень військового збору.
20 Жовтня, 2017 р., 14:33
Вже наступного тижня у Львові відбудеться найважливіша подія року в економічному житті Західної України. Два дні, 26 та 27 жовтня, Львів прийматиме традиційний Міжнародний економічний форум. Цьогоріч цей представницький захід відбудеться вже в сімнадцяте та матиме назву «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні». Кожного разу Форум приємно дивує учасників, зацікавлює все більше представників бізнесу з України та закордону. Не буде винятковим і 2017-ий рік. В основі XVІI Економічного форуму будуть дієві реформи в контексті розвитку економічного потенціалу, боротьби з корупцією, сприятливого і безпечного інвестиційного клімату.