Новини Львівщини

27 Лютого, 2018 р., 14:41
Сьогодні, 27 лютого, голова Львівської ОДА Олег Синютка взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів щодо стану протидії злочинності на території Львівської області упродовж 2017 року.
27 Лютого, 2018 р., 14:39
Сьогодні, 27 лютого, голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита прозвітував про проведену роботу у 2017 році. Участь у звіті взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.
27 Лютого, 2018 р., 14:37
26 лютого відбалась зустріч заступника директора - начальника управління та начальників відділів департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації з учасниками АТО, що мають намір займатись садівництвом та ягідівництвом. Це жителі Старосамбірщини Руслан Пукшин, Василь Кіт та Сергій Гаврик.
27 Лютого, 2018 р., 14:36
З 1 березня стартує прийом заявок на конкурс культурних та медійних обмінів між закладами Львівської та Луганської областей
27 Лютого, 2018 р., 11:07
За сприяння Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України та Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» для аграріїв області провели тренінг - «Лізинг: особливості послуги та переваги для клієнта».
27 Лютого, 2018 р., 11:05
У столичному Палаці спорту завершився ХХІІ Київський міжнародний турнір з греко-римської, жіночої та вільної боротьби, присвячений видатним українським спортсменам-борцям і тренерам.
27 Лютого, 2018 р., 09:12
В понеділок, 26 лютого, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із делегацією Світового Банку, задля узгодження подальших напрямів співпраці та визначенні пріоритетних галузей спільної роботи. Очільник області подякував гостям за візит та відзначив важливість для Львівської області проектів Світового Банку, зокрема субпроекту “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області. «Під час спільної роботи для нас важливо було не лише отримати технічну базу та підвищити рівень наших медиків, а й продемонструвати, що на Львівщині можна досягти надзвичайно високих результатів. З допомогою Світового Банку ми втілили проект, і можемо стати прикладом для інших областей», - зазначив під час розмови Олег Синютка.
27 Лютого, 2018 р., 09:11
На Львівщині продовжує діяти державна програма відшкодування вартості сільськогосподарської техніки. Зокрема, до 1 березня сільськогосподарські товаровиробники, які придбали техніку та обладнання у грудні 2017 року, подають державним банкам заявки та відповідні документи.
26 Лютого, 2018 р., 17:41
Сьогодні, 26 лютого, відбулось засідання робочої групи істориків щодо узгодження переліку історичних дат, які увійдуть у календар “Звитяг та перемог”, спрямований на національно-патріотичне виховання молоді.
26 Лютого, 2018 р., 17:40
У лютому Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.