Новини Львівщини

26 Лютого, 2018 р., 14:24
За оперативною інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, незважаючи на погіршення погодних умов та різке зниження температури в області, опалювальний сезон на Львівщині відбувається у належному режимі. «Проходження опалювального сезону 2017/2018 на території Львівської області відбувається без збоїв. За таких погодних умов, нашим основним завданням є забезпечити у кожній оселі комфотрні умови для проживання населення. Відтак, опалювальний сезон в області відбувається у штатному режимі», - зазначив т.в.о.директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації Тарас Зозуля.
26 Лютого, 2018 р., 14:23
Сьогодні, 26 лютого, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками Європейської Бізнес Асоціації, аби узгодити напрями подальшої співпраці влади і бізнесу в контексті забезпечення безпеки. У зустрічі також взяли участь керівники правоохоронними та контролюючих органів, зокрема прокуратури, митниці, нацполіції тощо. Представники Бізнес Асоціації подякували за можливість зустрітися та в колі компетентних осіб порушити питання, що найбільше цікавлять бізнесменів на Львівщині, зокрема, іноземних інвесторів.
26 Лютого, 2018 р., 14:22
24 лютого завершився прийом заявок на конкурс молодіжних проектів, організатором якого є департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА. Загалом подали 105 конкурсних пропозицій від 55 молодіжних громадських організацій та організацій, які працюють з молоддю. Найбільше пропозицій подали у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді - 41 заявка; 19 пропозицій у напрямку здорового та безпечного способу життя; 20 - у сфері неформальної освіти; 21 проект щодо утвердження громадянської свідомості й активної громадянської позиції та 4 - у сфері забезпечення міжнародного молодіжного співробітництва.
26 Лютого, 2018 р., 11:45
У Львівському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Ю. Дрогобича відзначили 70-річчя народного артиста України Адама Цибульського.  Привітатати ювіляра прийшли представники влади, друзі, колеги.  Присутні переглянули відеофільм про Адама Цибульського, а також виставу “Блазні”. Із 70-річчям ювіляра привітав начальник відділу мистецтв та розвитку культури департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Василь Гладкий та вручив подяку голови облдержадміністрації.
26 Лютого, 2018 р., 11:44
За минулий 8 тиждень (19.02-25.02) в області на грип та  гострі респіраторні  інфекції захворіли 17 508 осіб, що на 1 146 випадків більше, як за попередній тиждень. Інтенсивний показник захворюваності становить 693,2 при епідемічному порозі 1021,9. З початку епідсезону з 02.10.17р. в області на гострі респіраторні  інфекції захворіли 216 770 осіб, в тому числі 131 996 дітей до 17 років (60,9%). Із загального числа захворілих, в інфекційні стаціонари  госпіталізували  - 3 999  осіб  (1,8%).
26 Лютого, 2018 р., 11:43
24 лютого у Львівській філармонії відсвяткували подвійний ювілей - 90-річчя видатної україської поетеси-піснярки, заслуженої діячки мистецтв України Анни Канич та 50-річчя її творчої діяльності. На слова цієї поетеси написали понад 200 пісень, які були і є в репертуарі Оксани Білозір, гурту “Соколи”, відомих естрадних зірок останніх десятиліть, а також численних дитячих колективів. З-під пера Анни Канич вийшло вісім пісенних, поетичних та прозових збірок.
26 Лютого, 2018 р., 10:47
Цьогоріч на придбання житла для дітей-сиріт з Львівщини виділили майже 14 млн грн з державного бюджету. Відтак за ці кошти придбають житло для понад 50 дітей.
26 Лютого, 2018 р., 10:46
У суботу, 24 лютого, у Палаці Потоцьких відбулося офіційне відкриття виставки "Венеція - стан душі".
26 Лютого, 2018 р., 10:45
Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби - спеціаліста відділу нафтогазової промисловості управління паливно-енергетичного комплексу.
26 Лютого, 2018 р., 09:38
Сьогодні, 24 лютого, своє 98-річчя святкує український громадський діяч, член проводу Організації Українських Націоналістів, один із президентів Світового Конгресу Українців Омелян Васильович Коваль.