Новини Львівщини

28 Лютого, 2018 р., 15:07
Обсяг прямих іноземних інвестицій в наростаючому підсумку на 1 жовтня 2017 року становили 765,1 тис доларів. Про це повідомив сьогодні, 28 лютого, під час звіту голова Бродівської райдержадміністрації Орест Цигилик.  За його словами, з метою збільшення динаміки надходження іноземних інвестицій районна влада забезпечує супровід бізнесу з метою вирішення їх проблем, які виникають під час будівництва та реконструкції нових виробничих потужностей, отримання дозвільних документів, вирішення господарських спорів тощо. На сьогодні забезпечено супровід 21 суб’єктам підприємницької діяльності.
28 Лютого, 2018 р., 15:07
За рахунок коштів обласного бюджету у 2017році вдалося провести поточний ремонт автодороги Броди-Тернопіль на суму 13 млн грн. Поза тим, за рахунок коштів, залучених у попередні роки під державні гарантії Держагенством автомобільних доріг, забезпечено співфінансування з обласного бюджету поточного ремонту автодороги Броди-Тернопіль на суму 1,100 млн грн.
28 Лютого, 2018 р., 14:19
Львівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: головного спеціаліста відділу взаємодії з правоохоронними органами, запобігання корупції та оборонної роботи апарату Львівської обласної державної адміністрації на умовах строкового трудового договору на час проходження військової служби у Збройних Силах України на посадах осіб офіцерського складу за контрактом.
28 Лютого, 2018 р., 14:18
Сьогодні, 28 лютого, у нідерландському Апелдорні розпочинається світова першість з велосипедного спорту (трек), в якій беруть участь понад 350 кращих гонщиків Планети з-понад 40 країн. В складі збірної команди України змагатиметься й четверо велосипедистів Львівщини: Роман Гладиш, Тетяна Клімченко, Ганна Соловей, Олена Старикова. Відкриють змагання командні гонки в спринті серед чоловіків та жінок й індивідуальні виступи спортсменів в скретч.
28 Лютого, 2018 р., 14:17
23- 25 лютого 2018 року в м. Житомирі відбулися Всеукраїнські змагання з гирьового спорту "Гвардійський ривок". Збірну команду Львівської області представляли спортсмени Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, які вибороли три нагороди. Зокрема: Володимир  Андрейчук - 1 місце, Василина  Данилюк - 3 місце, Олександр  Голіков - 3 місце.
28 Лютого, 2018 р., 11:59
Cьогодні, 28 лютого, на «Арені Львів» стартувала XІ спеціалізована виставка «АгроТехніка-2018». В експозиції  - сільськогосподарська техніка, обладнання, комплектуючі, добрива, засоби захисту рослин, насіння польових та овочевих культур, сучасні технології і проекти у сільському господарстві. Одним із першим оглянув зразки сільськогосподарської техніки голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.
28 Лютого, 2018 р., 11:56
У Львівській області станом на 27 лютого на кір захворіло 584 особи, з них 434 дитини (згідно первинних діагнозів).  З початку року в заклади охорони здоров’я госпіталізовано 342 особи, з них 236 дітей. Найбільше випадків зареєстровано у м. Львові – 305 осіб, з них 234 - діти.
28 Лютого, 2018 р., 11:55
За результатами моніторингу, обліку та спостережень за популяцією – на початку 2018 року  на території області нараховується 84 особини зубра, а саме в НПП «Сколівські Бескиди» - 33.  Ці дані свідчать, що упродовж останніх років чисельність зубра на території області зростає. "У 2009 році завезли перших тварин з Німеччини у кількості  6 особин. Опісля привезли ще 5, 4 з яких з Баварського національного парку та одного з Австрії. Опісля перетримки, їх випустили у дику природу", - зазначив директор Національного природного парку  "Сколівські Бескиди" Василь Бандерич.
28 Лютого, 2018 р., 11:55
17-18 березня у Львівському обласному молодіжному центрі стартує проект, покликаний надати базові навички проектного менеджменту та активізувати молодь Львова та Львівської області до створення власних ініціатив, які в подальшому покликані нести позитивний вплив на спільноту. Учасниками проекту можуть стати учні 9-11 класів Львова та Львівської області, які найбільш вмотивовані до створення власних ініціатив. Під час участі у проекті будуть розглядатися такі теми як лідерство, робота в команді, тайм-менеджмент, PR та пошук ресурсів, можливості для молоді, робота у програмі фотошоп, мотивація, публічні виступи. Також під час проекту учасники будуть створювати у командах власті проекти, які на завершення буть мати тест-драйв.
28 Лютого, 2018 р., 09:56
Експорт товарів підприємствами Львівської області у 2017 році становив 1585,3 млн доларів США, імпорт – 2181,9 млн доларів. Порівняно з 2016 роком експорт зріс на 24,3%, імпорт – на 28,4%. Від’ємне сальдо зовнішньої торгівлі склало 596,6 млн доларів США.