Новини Львівщини

26 Лютого, 2018 р., 17:39
Відповідно до графіку поденного фінансування пенсійних виплат на поточний місяць, Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області завершило в повному обсязі фінансування пенсій та грошових допомог за лютий.
26 Лютого, 2018 р., 17:38
У м. Кременець (Тернопільська обл.) відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми екстреної медичної допомоги і медицини катастроф» та ІІІ Всеукраїнський зимовий чемпіонат бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з міжнародною участю «Кременецькі медичні ралі-2018».
26 Лютого, 2018 р., 17:37
У с. Ясенів Бродівського району створили нову прийомну сім'ю, в яку влаштували на виховання та спільне проживання 4 дітей-сиріт. Влаштовані діти є рідними сестрами.
26 Лютого, 2018 р., 17:32
Сьогодні, 26 лютого, у Львівському кіноцентрі відбувся показ фільму “Кіборги” для молоді 10-11 класів Пустомитівського та Яворівського районів.
26 Лютого, 2018 р., 16:17
За сприяння департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА відбулося чергове засідання «Академії головних лікарів». В центрі засідання - автономізація медичних закладів та запровадження нової моделі фінансування системи охорони здоров’я.
26 Лютого, 2018 р., 14:56
У неділю, 4 березня, відбудеться один з етапів футзального турніру NEYMAR JR’S FIVE 2018. Змагання відбуваються в усіх куточках світу і є за початкованими зіркою світового футболу бразильцем Неймарем.
26 Лютого, 2018 р., 14:50
У межах навчальної програми "Стань журналістом у молодіжному просторі" Львівський обласний молодіжний центр запускає серію заходів присвячений різним сферам журналістики.
26 Лютого, 2018 р., 14:27
Головне управління ДСНС оприлюднив перелік об’єктів, що можуть бути використані в якості придорожніх стаціонарних пунктів обігріву на території Львівської області.
26 Лютого, 2018 р., 14:25
За тиждень з обласного бюджету виділено 79,6 млн грн, що забезпечило повноту та своєчасність виплати заробітної плати в бюджетній сфері, оплату спожитих енергоносіїв, придбання  медикаментів та продуктів харчування.
26 Лютого, 2018 р., 14:25
У середу, 28 лютого, на «Арені Львів» розпочне роботу XІ спеціалізована  виставка «АгроТехніка-2018». На виставці презентують сільськогосподарську техніку, обладнання, комплектуючі, добрива, засоби захисту рослин, насіння польових та овочевих культур, сучасні технології і проекти у сільському господарстві. Всього у виставці прийме участь близько 90 підприємств з різних областей України.