Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Львівщини

Місто досі не надало фактів блокування вантажівок зі львівським сміттям, - голова ОДА

Дата створення: 17:45 13.03.2017

Від міської влади Львова не надійшло жодного підтвердження щодо блокування сміттєвозів, які вивозять львівське сміття. І станом на сьогодні немає зареєстрованих фактів, що бодай одну вантажівку із твердими побутовими відходами (ТПВ) затримали через вивезення сміття із території області.

До військових із Шевченковим словом – місцеві колективи виступили на Яворівському полігоні

Дата створення: 17:43 13.03.2017

2 березня з концертною програмою «Шевченко і Україна» військових відвідали колективи художньої самодіяльності Мостиського району та Шегинівської об'єднаної територіальної громади. Вони виступили перед військовозобов’язаними на Яворівському полігоні. В програмі прозвучали пісні на слова Тараса Шевченка, українські народні пісні, а також патріотичні твори.

На Львівщині триває паспортизація спортивних споруд

Дата створення: 17:42 13.03.2017

У Львівській області триває паспортизація спортивних об’єктів та внесення їх до Єдиного електронного всеукраїнського реєстру спортивних споруд України.

Львівщину приберуть до Великодня: в області стартувала кампанія озеленення та благоустрою

Дата створення: 17:41 13.03.2017

З 13 березня і до 13 квітня в області триватиме місячник озеленення, прибирання та благоустрою, а вже 1 квітня 2017 року відбудеться загальнообласна толока.

Відношення українців та поляків до актів вандалізму однаково негативне

Дата створення: 17:40 13.03.2017

Про провокації, що були вчинені минулого тижня на Львівщині по відношенню до місць пам’яті, де захоронені поляки, йшлося сьогодні, 13 березня, під час спільного брифінгу голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки із заступником Генерального Консула Республіки Польща у Львові Катажиною Солєк.

На Жидачівщині вшанували полеглих героїв АТО та Афганістану

Дата створення: 17:37 13.03.2017

Вихідними у селі Бортники Жидачівського району відкрили та освятили меморіальні знаки, присвячені пам’яті бійця АТО Володимира Андрешківа, який загинув 18 грудня 2016 року в бою на Сході країни та Богдана Пастуха, який загинув 26 січня 1989 року в Республіці Афганістан – останній із  представників Львівщини, за кілька днів до завершення виведення радянських військ із афганської землі. Меморіальні знаки розмістили на фасаді місцевої школи, де навчались військові.

У Львові в День українського добровольця влаштують благодійний концерт

Дата створення: 17:36 13.03.2017

У вівторок, 14 березня, о 12:00 годині у день українського добровольця відбудеться благодійний концерт. Усіх охочих – добровольців та членів їхніх сімей запрошуємо у Львівську філармонію. Серед інших на сцені виступатиме гурт «Тінь сонця».

Департамент міжнародного співробітництва закликає усіх долучатись до створення бренду Львівщини

Дата створення: 17:34 13.03.2017

Представникам громадськості пропонують долучатись до створення бренду Львівської області. Цікаві ідеї та пропозиції допомагатиме втілювати у життя відділ промоції департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

У Жовкві на обласному фестивалі змагатимуться спортивні сім’ї

Дата створення: 12:05 13.03.2017

Наступного тижня, 25-26 березня, у місті Жовква розпочнуться змагання Львівського обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» за програмою ХХVІ спортивних Ігор Львівщини та ІІІ Спортивних ігор серед людей з інвалідністю. У програмі фестивалю відбудуться різноманітні естафети за участю членів всієї сім’ї.

Україна та Польща мають спільну позицію: акти вандалізму на Львівщині – сплановані провокації

Дата створення: 12:04 13.03.2017

Акти вандалізму, які трапилися впродовж вихідних у Підкамені, Гуті Пеняцькій та Львові, покликані зіпсувати дружні стосунки між українським та польським народами. На цьому наголосив сьогодні, 13 березня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка під час зустрічі з Генеральним Консулом Республіки Польща у Львові Вєславом Мазуром.