Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

19 квітня відбудуться Установчі збори Громадської ради при Львівській облдержадміністрації

Дата створення: 12:42 14.04.2017, Переглядів: 168

Установчі збори Громадської ради при Львівській облдержадміністрації  відбудуться 19 квітня 2017 року о 15:00 год. у Львівському палаці мистецтв (м. Львів, вул. Коперника, 17), це вирішили на засіданні ініціативної групи для підготовки установчих зборів Громадської ради при Львівській ОДА.

Діти із Роздільського інтернату отримали паски до Великоднього столу

Дата створення: 11:09 14.04.2017, Переглядів: 222

Напередодні великодніх свят працівники департаменту соціального захисту населення відвідали Роздільський дитячий будинок-інтернат та Обласний центр соціальної реабілітації для дітей з особливими потребами «Сонечко». Діточок, які перебувають у закладах, символічно привітали із прийдешнім Великоднем та подарували паски до святкового столу.

«Олімпійське лелеченя-2017»: обласний фінал

Дата створення: 11:01 14.04.2017, Переглядів: 334

27 квітня 2017 року на навчально-спортивній базі обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», відбудеться обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя-2017».

У Львівській області уклали перший договір про співробітництво громад

Дата створення: 11:00 14.04.2017, Переглядів: 135

Нещодавно в селі Деревні Жовківського району відбулося підписання договору про співробітництво територіальних громад. Учасниками домовленості стали чотири територіальних громади у Жовківському районі: Деревнянська, Кулявська, Любельська і Туринківська. В межах договору громади передбачають спільно реалізувати проект із ремонту доріг між селами.

Міських комунальників повторно зібрали в Львівській ОДА

Дата створення: 10:58 14.04.2017, Переглядів: 261

13 квітня, вже вдруге цього тижня голова Львівської ОДА, за участі першого заступника голови Львівської облради, провів нараду з міськими перевізниками, які здіснюють вивіз твердих побутових відходів. На зустрічі розглянули питання завершення вивозу накопичених відходів до Великодніх свят.

Підприємства Львівщини серед найбільших платників до Держбюджету

Дата створення: 10:09 14.04.2017, Переглядів: 312

Державною фіскальна служба України у Львівській області визначила Топ-30 найбільших платників Львівщини до Державного бюджету України. Серед них є два підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, зокрема: ДП «Стрийський лісгосп» та ДП «Бродівський лісгосп».

Підприємства Львівщини закликають отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин

Дата створення: 09:53 14.04.2017, Переглядів: 307

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації надає перелік суб’єктів господарювання, у яких закінчується строк дії дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами у 2017 році.

Студенти Академії лідерства стажуватимуться у Львівській ОДА

Дата створення: 09:52 14.04.2017, Переглядів: 278

Студенти львівської Академії лідерства стажуватимуться у ЛОДА. Окрім активної волонтерської діяльності, подорожей та навчання в академії їх найближчим часом планують долучати і до діяльності департаментів адміністрації та відповідно до реалізації різноманітних проектів.

Цьогоріч 86 дітей-сиріт на Львівщині знайшли свої родини

Дата створення: 09:48 14.04.2017, Переглядів: 289

На Львівщині 86 дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування знайшли нові родини. Про це, за підсумком першого кварталу 2017 року, повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

Великдень на Львівщині: гостей запрошують на традиційні фестивалі та ярмарки

Дата створення: 09:47 14.04.2017, Переглядів: 227

Унікальні гаївки, традиційні фестивалі, оригінальні ярмарки та майстер-класи – вже цими вихідними Львівщина прийматиме гостей з усіх куточків України та із-за кордону на щорічних Великодніх забавах.