Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

На Львівщині нагородили кращих підприємців агропромислового сектору

Дата створення: 10:44 22.03.2019, Переглядів: 0

21 березня, в межах Міжнародного форуму «АГРОПОРТ Захід Львів-2018»  учасники та гості форуму зібрались на традиційне урочисте вручення відкритої премії AGROPORT AWARD, якою відзначено підприємства агропромислового комплексу області, що забезпечують інноваційно-інвестиційний розвиток та є сумлінними платниками податків і підтримують соціальні проекти розвитку села.

На Львівщині відзначили Міжнародний день лялькаря

Дата створення: 10:42 22.03.2019, Переглядів: 0

21 березня, у Львівському академічному обласному театрі ляльок відзначили Міжнародний день лялькаря, який святкують щорічно 21 березня згідно з рішення Міжнародного союзу діячів театру ляльок (UNIMA) з 2003 року.

Виробники органічної продукції обінялись думками щодо технології органічного виробництва

Дата створення: 10:41 22.03.2019, Переглядів: 1

У межах 10 міжнародного форуму AGROPORT WEST LVIV 2019  за участі команди органічних консультантів, зокрема координатора програми розвитку Продовольчої і сільськогосподарської організації (ФАО) в Україні Михайла Малкова, Голови правління спілки виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» Олени Березовської провели дискусійну панель “Технології органічного виробництва”.

Комісія з питань використання коштів бюджету для дофінансування мікропроектів розпочала роботу

Дата створення: 10:40 22.03.2019, Переглядів: 1

На Львівщині розпочала роботу комісія з питань проведення конкурсу та використання коштів обласного бюджету для дофінансування мікропроектів громадських і благодійних організацій у вирішенні гострих соціальних проблем області.

Львівщина є лідером у розвитку кластерного руху, - Ольга Трофімцева

Дата створення: 10:37 22.03.2019, Переглядів: 0

В рамках Xювілейного форуму Агропорт Захід Львів 2019 відбулася дискусійна панель: «Майбутнє кластерного розвитку та побудова сталих екосистем в українському агропромисловому комплексі».

Протягом двох місяців 2019 року великі платники податків сплатили 62 мільйони гривень військового збору

Дата створення: 10:34 22.03.2019, Переглядів: 1

Протягом двох місяців 2019 року підприємства, які перебувають на обліку у Львівському управлінні Офісу ВПП ДФС, сплатили до державного бюджету  62 мільйони гривень військового збору, що на 15 мільйонів гривень більше, ніж було перераховано за аналогічний період минулого року.

Впровадження нової моделі ринку електроенергії - у центрі конференції

Дата створення: 10:33 22.03.2019, Переглядів: 0

21 березня 2019 у Міненерговугілля України відбулася експертна зустріч на тему «Впровадження нової моделі ринку електроенергії» згідно із Законом України «Про ринок електричної енергії» у форматі відеоконференції з громадськістю регіонів України.

Львівщина поділилась досвідом фінансування агровиробників з регіонами України

Дата створення: 10:32 22.03.2019, Переглядів: 0

Сьогодні в межах Х Міжнародної агропромислової виставки «AGROPORTWESTLVIV 2019» відбулась дискусійна панель на тему «Фінансування агровиробників: послуги, інструменти, можливості» за участі департаменту агропромислового розвитку облдержадміністраціїта за підтримки Проекту «Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)».

У Львівській області продовжуються роботи із створення сучасних місцевих систем оповіщення

Дата створення: 10:31 22.03.2019, Переглядів: 0

З метою реалізації урядового плану заходів з розвитку та технічної модернізації системи оповіщення у Львівській області продовжуються роботи із створення сучасних місцевих систем оповіщення.

Львівщина отримала майже два мільйони гривень на виплати допомоги дітям-сиротам

Дата створення: 10:30 22.03.2019, Переглядів: 0

У березні Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомили у Службі в справах дітей Львівської ОДА.