Львівська область, Сколівський район

Новини Львівщини

04 Червня, 2020 р., 16:31
Сьогодні на сесії Львівської обласної ради затвердили  виділення коштів у сумі 1 млн 400 тис грн з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища  у 2020 році для проведення заходів розвитку рекреаційної інфраструктури та мережі шляхів активного екологічного туризму з метою запобігання пошкодженню природних комплексів НПП “Сколівські Бескиди”.
04 Червня, 2020 р., 16:29
«Основи християнської етики» викладатимуть у закладах освіти області. Таке рішення ухвалили сьогодні згідно із наказом департаменту освіти і науки Львівської ОДА. Відтак, заклади загальної середньої освіти області мають передбачити у планах освітніх програм на 2020-2021 навчальні роки курс «Основи християнської етики». Також вони можуть запровадити функціонування гуртків духовно-морального спрямування, а заклади дошкільної освіти - парціальні програми з духовно-морального виховання дітей.
04 Червня, 2020 р., 16:28
Сьогодні, 4 червня, у Львівській ОДА під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Юрія Бучка відбулась нарада щодо співпраці м’ясопереробних підприємств та фермерських господарств з ТзОВ «Агротехніка», яке здійснює діяльність на потужностях Жовківської філії ДП «Укрветсанзавод».  «Впорядкування ситуації з утилізації тваринницьких відходів є вкрай важливим для Львівщини. Ми повинні шукати всі можливості для забезпечення належної екологічної, протиепідемічної та протиепізоотичної обстановки в області», - зазначив Юрій Бучко.
04 Червня, 2020 р., 13:31
3 червня у межах робочої поїздки до Трускавця заступник голови облдержадміністрації Тарас Грень та директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк спільно з Трускавецьким міським головою Андрієм Кульчинським оглянули приміщення, де планується створити притулок для жінок та дітей, які постраждали від домашнього насильства.
04 Червня, 2020 р., 13:29
Попри пандемію коронавірусу, на боротьбу з якою уже скерували 500 млн грн з бюджетів різних рівнів, волонтерів та підприємців,  стан реалізації окремих обласних програм відзначається високим відсотком.   На цьому акцентував під час чергової сесії обласної ради заступник голови Львівської ОДА Іван Собко. Програма розвитку освіти профінансована на 42%, медична – на понад 30%.
04 Червня, 2020 р., 13:26
Прощання із відомим композитором, музикознавцем та Героєм України Мирославом Скориком відбувається у Архикатедральному Соборі Святого Юра. Віддав шану відомому українцю й голова Львівської ОДА Максим Козицький. «Маестро був наставником для багатьох колективів та талановитих музикантів. Його любили, ним захоплювались, ним надихались, до нього прислухались. Ритми і мотиви Маестро - це наш генетичний код, наша мелодія, наша душа у музиці. Смерть Мирослава Скорика - величезна втрата для усього українського народу, для нашого і майбутніх поколінь, для кожного міста та для кожного серця, яке було закохане в музику. Відхід Маестро у кращі світи стався настільки несподівано для кожного українця, що ми ще до кінця не можемо усвідомити, яка це втрата», - зазначив очільник області.
04 Червня, 2020 р., 13:25
Як інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА триває  прийом заявок щодо подання кандидатур на здобуття обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури. Заявку можна подати до 1 жовтня 2020 року.
04 Червня, 2020 р., 13:24
У селі Сопошині, що на Жовківщині, сьогодні офіційно відкрили новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Амбулаторію облаштували в окремій будівлі, де  у 2019 році зробили капітальний ремонт за рахунок коштів Сопошинської сільської ради на загальну суму 511,203 тис грн.
04 Червня, 2020 р., 13:23
Головна сторінка Новини Новини За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 57 осіб
04 Червня, 2020 р., 13:21
03 червня у с. Жирівка Пустомитівського району стався інцидент за участі сільського голови цього села Миколи Пущака та колишнього солдата Нацгвардії Ярослава Білика. "В результаті «спілкування» з посадовцем органу місцевого самоврядування в Ярослава розбитий ніс і зламана рука! Розслідування цієї справи я негайно взяв під свій особистий контроль. І я, як голова ЛОДА, вимагаю від поліції швидко та об’єктивно розслідувати дану справу!", - наголосив Максим Козицький.