Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Понад 9 тисяч виборців з інших областей голосуватимуть на Львівщині

Дата створення: 10:18 15.07.2019

У неділю, 21 липня, відбудуться Парламентські вибори в Україні — позачергові вибори народних депутатів Верховної Ради України.

На Донбасі загинув військовослужбовець зі Львівщини

Дата створення: 10:17 15.07.2019

У зоні проведення ООС загинув 29-річний військовослужбовець Володимир Салітра, мешканець села Волиця Жовківського району.

18 липня - електронні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок сг призначення.

Дата створення: 10:15 15.07.2019

У четвер, 18 липня, відбудуться електронні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

Під час соціального форуму розглянули основні аспекти реалізації державної політики захисту прав дітей у Львівській області

Дата створення: 10:09 15.07.2019

11 липня, в межах II Львівського соціального форуму відбулось пленарне засідання «Пріоритети державної політики у сфері захисту прав дитини». Про основні аспекти реалізації державної політики захисту прав дітей у Львівській області розповів заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів.

На Львівщині відбулось перше засідання Правління Громадської ради при облдержадміністрації

Дата створення: 09:54 15.07.2019

11 липня, у Львівській облдержадміністрації відбулось перше засідання правління Громадської ради при ОДА.

В межах II Львівського соціального форуму представили ключові завдання Регіонального плану ДІ-реформи

Дата створення: 17:46 11.07.2019

Сьогодні, 11 липня, у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувається II Львівський соціальний форум. Захід об’єднав понад дві сотні учасників, серед яких представники влади, голови ОТГ та ТГ, фахівці із соціальної роботи, директори дитячих установ, експерти та представники громадськості.

Львівщина у лідерах в Україні із забезпечення житлом дітей-сиріт

Дата створення: 17:45 11.07.2019

Про основні аспекти реалізації ДІ-реформи та її регіональний вимір йшлося сьогодні, 11 липня, під час II Львівського соціального форуму. Про ключові завдання та очікувані результати присутнім розповів Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

На фінансування природоохоронних заходів області – майже 3 мільйони гривень

Дата створення: 15:36 11.07.2019

З обласного фонду охорони навколишнього природного середовища перераховано департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, як головному розпоряднику, кошти в сумі 2,8 млн грн для фінансування природоохоронних заходів.

На Львівщині стартував ІІ соціальний форум «Основні аспекти реалізації ДІ-реформи»

Дата створення: 15:35 11.07.2019

Сьогодні, 11 липня, на Львівщині стартував ІІ соціальний форум «Основні аспекти реалізації реформи деінституціалізації». Форум проходитиме у форматі панельних дискусій за участю провідних спеціалістів-практиків, державних службовців всіх рівнів та представників громадськості, що мають багаторічний досвід роботи у соціальній сфері.

Для німецьких та українських студентів на Львівщині організували літню школу «Вплив європейської інтеграції на публічне управління»

Дата створення: 10:38 11.07.2019

Упродовж 5-9 липня у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася літня школа «Вплив європейської інтеграції на публічне управління». Школу організували для німецьких та українських студентів у співпраці з Вищою школою публічного управління, поліції та права землі Мекленбург-Передня Померанія та кафедрою європейського права Факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка. Заняття проводили англійською та німецькою мовами.