Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Команда «Інваспорту» Львівщини візьме участь у Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе»

Дата створення: 09:52 22.05.2018, Переглядів: 1

Упродовж  29 травня - 18 червня 2018 року у дитячому оздоровчому таборі «Молода гвардія» (м. Одеса) триватимуть фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед дітей з інвалідністю «Повір у себе».

Львівщина активно готується до відзначення 100-річчя ЗУНР

Дата створення: 09:14 22.05.2018, Переглядів: 1

В області тривають приготування до відзначення 100-річчя створення Західноукраїнської Народної Республіки – з нагоди річниці у всіх районах встановлять уніфіковані пам’ятні знаки та інформаційні таблиці загиблим воїнам УПА, Січовим Стрільцям та воякам УГА.

До Дня Героїв усі музичні оркестри області урочисто виконають Державний Гімн України

Дата створення: 17:00 21.05.2018, Переглядів: 3

У неділю, 27 травня, з нагоди відзначення Свята Героїв музичні оркестри області  спільно виконають Державний гімн України, Повстанський та Козацький марші.

На Львівщині триває роз’яснювальна робота серед підприємців щодо підвищення зарплати

Дата створення: 16:56 21.05.2018, Переглядів: 3

У всіх районах Львівської області регулярно відбуваються засідання районних комісій з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на яких порушують питання підвищення заробітної плати та офіційного працевлаштування найманої робочої сили.

«Живи серцем»: мешканці області взяли участь у соціальному проекті

Дата створення: 15:06 21.05.2018, Переглядів: 4

20 травня у парку імені Б. Хмельницького завдяки соціальній програмі Philips «Живи серцем» та за підтримки депараменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації львів’яни пройшли обстеження серця. Кардіомобіль з діагностичним обладнанням відвідав п’ять міст України: Київ, Харків, Запоріжжя Одесу та Львів. Жителі мали змогу безкоштовно пройти обстеження у кардіолога і здати аналіз крові. У спеціальному мобільному кабінеті - кардіомобілі працювали фахівці Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України - дорослого та дитячого відділень. Поруч із кардіомобілем кожен охочий міг безкоштовно здати аналіз крові для виявлення ризиків переддіабету і діабету, а також отримати сертифікат на пакет аналізів для виявлення ризиків серцево-судинних захворювань у медичній лабораторії «Сінево».

Олег Синютка запросив делегацію з Узбекистану відвідати XVIII Економічний форум у Львові

Дата створення: 15:04 21.05.2018, Переглядів: 3

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка запросив делегацію із Республіки Узбекистан взяти участь у роботі XVIII Економічного форуму, який у жовтні відбудеться у Львові. Зазначимо, днями відбувся візит делегації Львівщини на чолі із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою до Республіки Узбекистан. Представники Львівської області взяли участь у роботі 22-ї Міжнародної виставки і конференції «Нафта і Газ» і 13-ї Міжнародної виставки «Енергетика, енергозбереження, альтернативні джерела енергії, електротехнічне обладнання, інформаційно-вимірювальна техніка, кабелі», зустрілись з представниками підприємств експортерів та імпортерів, ознайомились  із роботою підприємств Самаркандської області. Обговорили співпрацю і у галузі туризму – зокрема  можливість відкриття прямого рейсу Львів-Ташкент.

Вогняне шоу, кінопокази та дискотека - фестиваль «Небу-ХАЙ!» стартує у цю п'ятницю

Дата створення: 15:03 21.05.2018, Переглядів: 3

25-27 травня у селі Березина Миколаївського району на Львівщині відбудеться фестиваль Простір музики і руху «Небу-ХАЙ!». "Ми хотіли створити події, де не буде часу для вживання алкоголю. Відтак, у програмі нашого фестивалю буде від 30 до 40 різних ігрових атракцій",  - зазначив Президент ГО «Манівці», організатор фестивалю «Небу-ХАЙ!» Тарас Білошицький. У п'ятницю, 25 травня, відбудеться феєрична ніч вогняного шоу. Гурт Фаєршоу "Genesis" та "Reborn in flames", а також Формація "Тіні вогню" презентують яскраве видовище з живим палаючим вогнем, танцями та запальною музикою.

Важкоатлети Львівщини вибороли призові місця у двох чемпіонатах на Одещині

Дата створення: 15:01 21.05.2018, Переглядів: 2

З 10 до 18 травня вперше у Чорноморську Одеської області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 17 років, а також Всеукраїнський відкритий турнір пам’яті заслуженого майстра спорту Якова Куценка. Команда Львівської області представлена сімома юнаками та двома дівчатами серед юнаків віком до 17 років, а також двома учасниками Всеукраїнського турніру пам’яті ЗМС Якова Куценка.

На Львівщині відбулось «Родинне свято для особливих діток»

Дата створення: 15:00 21.05.2018, Переглядів: 2

Вчора, 20 травня, у межах проекту «Створення групи самодопомоги матерів дітей із ментальними порушеннями» БФ «Карітас – Львів УГКЦ» за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА відбувся захід «Родинне свято для особливих діток». Святкування відбувалось у приміщенні Центру соціальної допомоги БФ «Карітас-Львів УГКЦ».

Проект “Я –Медіа” на Львівщині об’єднав понад сотню учасників

Дата створення: 14:59 21.05.2018, Переглядів: 3

Впродовж 6 місяців в області тривав національний проект “Я –Медіа”, який об’єднав понад 100 учасників. Про це повідомили сьогодні під час брифінгу. “Проект реалізується на національному рівні. Ключоий акцент – залучення внутрішньо переміщених жінок, які проживають у регіонах та сільських місцевостях. У межах проекту проводили виїзні школи, де учасники з  обмінювались думками, блог-кафе з тренерами, ми запрошували медіа-фахівців. Відтак у процесі реалізації проекту утворилось 10 менторських пар, які зараз успішно ведуть свої блоги на соціально важливі теми”, - розповіла координаторка проекту Наталія Проць