Сколівська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Львівщині виявили 4 приватні заклади, не включені до реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг

Дата: 16.02.2021 08:48
Кількість переглядів: 4820

15 лютого відбулось підсумкове засідання Урядової комісії з причин виникнення пожежі, що сталася 21 січня в будинку для літніх людей по вул. Нижній Гиївській, 150, у Харкові. У межах наради під головуванням міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова очільники областей проінформували про результати перевірок незареєстрованих  закладів, що надають послуги особам похилого віку, особам з інвалідністю та іншим групам ризику. 

Як повідомив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик, головами територіальних громад виявлено 4 приватних заклади стаціонарного догляду, які надають послуги 88  особам похилого віку, особам з інвалідністю та іншим групам ризику. 

“Відповідно до інформації органів фіскальної служби, ці заклади є зареєстрованими, як такі, що ведуть підприємницьку діяльність, однак вони не включені до реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг. Цю інформацію департамент соціального захисту надав правоохоронним органам”, - зазначив Андрій Годик.

Наразі тривають перевірки щодо виявлення інших приватних надавачів соціальних послуг особам похилого віку, особам з інвалідністю та іншим групам ризику.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора