Сколівська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Під час першого етапу в області планують вакцинувати понад 3 тисячі людей

Дата: 16.02.2021 18:24
Кількість переглядів: 4830

Кількість офіційно зареєстрованих випадків коронавірусної хвороби в області знижується, проте і надалі реєструються летальні випадки. Відтак, як зазначила керівник Львівського обласного лабораторного центру, епідеміолог Наталія Іванченко, вакцинація стає нагальною потребою.

Медик розповіла, що згідно з дорожньою картою, затвердженою наказом МОЗ, вакцинація в Україні, в тому числі на Львівщині, відбуватиметься у 5 етапів.

Відповідно у першому вакцинуватимуть медичних працівників безпосередньо ковідних стаціонарів, мешканців будинків для людей похилого віку та військовослужбовців на передовій, у п’ятому – все населення, яке виявить бажання вакцинуватись.

Наталія Іванченко наголосила – вакцинація проти ковіду є добровільною.

"Щодо вакцини, то ще минулого тижня Львівщина очікувала вакцину по програмі COVAX - Pfizer-BioNTech. Це вакцина, яка потребує особливих умов зберігання. Проте сьогодні логістика змінилась, - розповіла епідеміологиня. - І перша вакцина, яка надійде в Україну, мабуть, і на Львівщину, буде вакцина AstraZeneca виробництва Великобританії разом зі Швецією. Вона не потребує особливих температурних вимог".

Загалом під час першого етапу вакцинацією в області планують охопити 3382 людини. А вже в другому, коли вакцинуватимуть інших медичних працівників, соціальних працівників та людей старших за 80 років, - 28 713 осіб.

Нагадаємо, що вакцинацію проводитимуть мобільні медичні бригади. Кожна людина має отримати дві дози вакцини.

Також згідно з рекомендаціями, людям, які перехворіли на коронавірус, рекомендовано вакцинуватись через 6 місяців після перенесеного захворювання. Більше про алгоритм вакцинації за посиланням


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора