Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

«Гастромандри Львівщиною. Розмови на кухні»: охочих запрошують на захід

Дата створення: 10:27 22.03.2019, Переглядів: 0

Завтра, 22 березня, межах проведення Міжнародного агропромислового форуму з розвитку фермерств Агропорт-Захід Львів 2019 відбудеться захід, присвячений гастрономічному туризму -  «Гастромандри Львівщиною. Розмови на кухні».

Стартувала VII Регіональна науково-практична конференція «Історико-культурні пам’ятки Прикарпаття та Карпат – важливі об’єкти в розвитку туризму»

Дата створення: 10:23 22.03.2019, Переглядів: 0

21 березня, у Львові розпочалась VII Регіональна науково-практична конференція «Історико-культурні пам’ятки Прикарпаття та Карпат – важливі об’єкти в розвитку туризму».

У Міжнародний день лісів на Львівщині відбувся старт посіву лісового насіння за новітніми технологіями

Дата створення: 17:24 21.03.2019, Переглядів: 0

Сьогодні, 21 березня, у Міжнародний день лісів, відбувся старт весняного посіву насіння лісових порід в державному підприємстві «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр».

На конкурс мікропроектів у Радехівському районі подали сім десятків заявок

Дата створення: 17:22 21.03.2019, Переглядів: 1

Органи місцевого самоврядування Радехівщини взяли участь в обласному конкурсі мікропроектів. Відтак, на конкурс було подано 70 мікропроектів, з яких переможцями стали 25 проектів на загальну суму 3,8 млн.грн.

Торік на Радехівщині відремонтували 18 км доріг

Дата створення: 17:20 21.03.2019, Переглядів: 0

У 2018 році загалом відремонтували 18 км доріг державного та загального користування.

Лікування та підтримка пацієнтів із синдромом Дауна - у центрі зустрічі медиків та науковців

Дата створення: 17:19 21.03.2019, Переглядів: 1

Сьогодні, 20 березня, в конференц-залі Львівського обласного центру громадського здоров’я, з нагоди Міжнародного дня людини з синдромом Дауна відбулася прес-конференція «Профілактика, рання діагностика, лікування та підтримка пацієнтів з трисомією 21 хромосоми (синдром Дауна)».

Дата створення: 15:33 21.03.2019, Переглядів: 1

Сьогодні, 21 березня, у межах робочої поїздки Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав «Львівський обласний клінічний перинатальний центр». Центр є одним з основних медичних закладів охорони здоров’я матері та дитини у Львівській області, насамперед з надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги жінкам із загрозою переривання вагітності та передчасними пологами.

Для дітей влаштували День читання одразу у кількох містах

Дата створення: 15:32 21.03.2019, Переглядів: 1

З метою популяризації і підтримання дитячого читання, залучення до бібліотек нових користувачів, бібліотеки для дітей Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької областей долучились до акції «Березень. Читають всі!» і провели 20 березня День читання.

Глава Уряду про початок нового дорожнього сезону: Наше стратегічне завдання відійти від ямкового ремонту і системно будувати дороги

Дата створення: 15:30 21.03.2019, Переглядів: 2

Стратегічне завдання дорожніх служб України – на центральному та місцевому рівнях – поступово відходити від тимчасових ямкових ремонтів доріг і переходити до системного капітального будівництва шляхів. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи питання початку активних дорожніх робіт.

Володимир Гройсман оглянув ремонт автомобільної дороги Львів-Пустомити-Меденичі

Дата створення: 15:26 21.03.2019, Переглядів: 0

Сьогодні, 21 березня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман спільно з головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою проінспектували хід ремонтних  робіт  на  автомобільній  дорозі загального  користування  державного  значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Мединичі у межах с. Щирець.