Львівська область, Сколівський район

Новини Львівщини

04 Червня, 2020 р., 13:20
 3 червня заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко зустрівся із працівниками Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок. Під час зустрічі директор інституту Ігор Коцюмбас ознайомив з науковими досягненнями та напрацюваннями інституту. Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок є однією з провідних наукових установ України і країн СНД з питань розробки, вдосконалення та стандартизації методів контролю ветеринарних лікарських засобів, кормів та кормових добавок.
04 Червня, 2020 р., 13:19
Роботу Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України підсилять ще однією лабораторією. Тестування методом полімеразної ланцюгової реакції розпочали робити у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Львівській області.
04 Червня, 2020 р., 13:19
За п’ять місяців 2020 року великі підприємства, розташовані в межах Львова, перерахували до міського бюджету майже 718 млн гривень, що на 36 млн гривень більше ніж очікувалось. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 216 млн гривень.
04 Червня, 2020 р., 13:18
Львівщині впроваджується проєкт міжнародної технічної допомоги «Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури», що реалізовується в межах Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020».
04 Червня, 2020 р., 11:19
Тестування методом ІФА розпочали у Стрийській міській лікарні. Установа сама закупила тест-системи та розпочала тестування своїх медиків та пацієнтів. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.
03 Червня, 2020 р., 15:42
1 червня 2020 року Національною школою суддів України у співпраці з українсько-нідерландським проектом «Зміцнення системи захисту дитини для дітей у конфлікті із законом» та Всеукраїнською фундацією «Захист прав дітей» у режимі відеоконференції проведено вебінар для суддів, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.
03 Червня, 2020 р., 15:40
Сьогодні, 3 червня, перебуваючи із робочою поїздкою у Самбірському районі, заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко спільно з представниками Міжнародної спілки бізнесменів України і Туреччини "TUID" вручили 100 продуктових наборів потребуючим мешканцям похилого віку.
03 Червня, 2020 р., 15:39
З обласного бюджету в межах реалізації Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017 – 2020 роки профінансували 150 тис грн. Ці кошти отримали мешканці області як відшкодування частини вартості обладнання, що використовує відновлювані джерела енергії, яке встановлено за власні кошти. Інформує управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.
03 Червня, 2020 р., 15:38
Сьогодні Регіональне представництво Уповноваженого Верховної Ради з прав людини разом із Службою у справах дітей Львівської ОДА організували міжвідомчу нараду, в межах якої обговорили шляхи забезпечення захисту прав дітей. Зустріч дозволила консолідувати зусилля органів державної влади щодо забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я та освіту.
03 Червня, 2020 р., 15:37
Департамент з питань культури, національностей та релігій оголошує прийом заявок на конкурс «Топ-10 мистецьких шкіл».