Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Правоохоронці викрили злочинця, який підпалив державні прапори в Городку

Дата створення: 14:50 23.05.2018, Переглядів: 2

Співробітники Служби безпеки та Нацполіції в межах оперативної роботи встановили особу та затримали хулігана, який вчора, 22 травня, підпалив два прапори України біля пам’ятника жертвам політичних репресій у Городку.

Засідання Ради лісового сектору: рейтинг деревообробних підприємств та розвиток галузі

Дата створення: 09:24 23.05.2018, Переглядів: 5

22 травня, в межах роботи XXI міжнародної виставки «Деревообробка», відбулось чергове засідання Ради лісового сектору Львівщини на чолі із першим заступником голови Львівської ОДА Ростиславом Замлинським.

Представники хорватської компанії «ТЕХНІКС» відвідали Львівщину

Дата створення: 09:23 23.05.2018, Переглядів: 3

22 травня, у Львівській облдержадміністрації відбулася зустріч з представниками хорватської компанії «ТЕХНІКС», яка є виробником обладнання сміттєпереробних комплексів.

Понад 60 проектів ОТГ отримають субвенцію з державного бюджету

Дата створення: 09:21 23.05.2018, Переглядів: 1

У Львівській ОДА відбулось друге засідання Комісії з оцінки проектних заявок, що можуть реалізовуватись за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

У Києві відзначають 15-річчя з дня підписання Карпатської конвенції

Дата створення: 16:59 22.05.2018, Переглядів: 5

Під час проведення П’ятої Всеєвропейської конференції міністрів охорони довкілля «Довкілля для Європи» 22 травня 2003 року була підписана Рамкова конвенція про охорону та сталий розвиток Карпат – «Карпатська конвенція».

На Львівщині стартувала XXI міжнародна виставка «Деревообробка»

Дата створення: 16:58 22.05.2018, Переглядів: 4

22 травня, у приміщенні Південний EXPO, стартувала XXI міжнародна виставка «Деревообробка». Захід презентує обладнання й інструменти для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості з України та закордону.

Напередодні літніх канікул працедавцям нагадують про особливості праці молоді

Дата створення: 16:57 22.05.2018, Переглядів: 3

Напередодні літніх канікул ГУ Держпраці у Львівській області роз’яснює норми трудового законодавства при працевлаштуванні молоді та інформує про права неповнолітніх осіб, які поєднують працю з навчанням.

Департамент агропромислового розвитку ЛОДА запрошує на роботу

Дата створення: 16:55 22.05.2018, Переглядів: 3

Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади:

22 травня – Міжнародний день біологічного різноманіття

Дата створення: 16:53 22.05.2018, Переглядів: 4

22 травня відзначається Міжнародний день біологічного різноманіття. Головне завдання цього Дня — звернути увагу громадськості на проблему безповоротного зникнення на Землі багатьох представників флори і фауни. Біологічне різноманіття нашої планети продовжує скорочуватися, а екологічна рівновага все ще піддається змінам. Близько 60% екологічної системи деградує або використовується нерозважливо, що веде до втрати біологічного різноманіття і тяжких наслідків.

І Форум корпоративного наставництва «Я-Професія» об’єднав понад 100 дітей з інтернатів

Дата створення: 16:52 22.05.2018, Переглядів: 4

22 травня, стартував І Форум корпоративного наставництва «Я-Професія» для дітей з інтернатних закладів.