Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

На Львівщині урочистою академією вшанували пам'ять видатного українського митця і педагога Еммануїла Миська

Дата створення: 17:14 22.05.2019, Переглядів: 4

21 травня, Львівщина вшановує пам’ять видатного українського скульптора і педагога, культурного і громадського діяча, голову Львівської спілки художників і ректора Львівської академії мистецтв, народного художника України, лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка Емануїла Миська.

Андрія Болюбаша переобрали головою Громадської ради при Львівській обласній адміністрації

Дата створення: 17:13 22.05.2019, Переглядів: 2

21 травня, у Львівському палаці залізничників «Рокс» відбулось чергове засідання Громадської ради при облдержадміністрації.

Делегація Директорату водних ресурсів та енергетики Королівства Норвегія відвідала Львівщину

Дата створення: 17:12 22.05.2019, Переглядів: 1

На Львівщині відбулася зустріч представників Директорату водних ресурсів та енергетики Королівства Норвегія з робочою групою відповідних фахівців Львівщини для обговорення етапів реалізації проекту Угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та Директоратом з питань водних ресурсів та енергетики Королівства Норвегія щодо інституційної співпраці для удосконалення гідрологічної інформації та процесу ліцензування Малих ГЕС.

Відійшов у вічність громадський та культурний діяч Маркіян Іващишин

Дата створення: 17:20 21.05.2019, Переглядів: 4

21 травня, відійшов у вічність відомий львів'янин, засновник мистецького об`єднання «Дзиґа»  Маркіян Іващишин. Відомому діячу було 52 роки.

Цьогоріч планують завершити роботи із проекту “Перенесення магістрального водогону із зони впливу калійних шахт"

Дата створення: 17:18 21.05.2019, Переглядів: 4

Цього року планують завершити роботи із проекту “Перенесення магістрального водогону із зони впливу калійних шахт на території Дрогобицького району та продовжити моніторингові спостереження в межах території гірничого відводу шахтних полів рудників №1 і № 2 Стебницького калійного родовища та території дамб хвостосховищ”.

Добровольці АТО можуть скористатися програмою з придбання житла

Дата створення: 17:16 21.05.2019, Переглядів: 4

На сесії Львівської обласної ради проголосували за внесення змін до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018-2020 роки.

В інфраструктуру гірських територій інвестували понад 182,2 млн грн

Дата створення: 17:15 21.05.2019, Переглядів: 5

У межах розвитку гірських територій 2018 в інфраструктуру інвестували понад 182,2 млн грн. Із 300 проектів, рівень виконання яких 87,9%, найбільше скерували ресурсів на дорожню інфраструктуру, освіту, житлово-комунальне господарство та спорт.

Індекс експорту області зріз на майже 20%

Дата створення: 17:14 21.05.2019, Переглядів: 6

Торік індекс експорту області зріз на майже 20 %. Окрім цього, змінюється товарна структура експорту, яка поступово переходить із сировинної на продукти із високою доданою вартістю.

На Львівщині затвердили Регіональний стратегічний план дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей

Дата створення: 17:13 21.05.2019, Переглядів: 4

21 травня, Львівська обласна рада затвердила Регіональний стратегічний план дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей.

Торік на Львівщині відремонтували 473 км доріг

Дата створення: 17:12 21.05.2019, Переглядів: 4

21 травня, під час чергової сесії  Львівської обласної ради перший заступник голови Львівської ОДА  Ростислав Замлинський прозвітував про виконання Програми соціальноекономічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік