Новини Львівщини

03 Грудня, 2019 р., 09:24
Голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський зустрівся із Генеральним консулом Республіки Польща Елізою Дзвонкєвіч, аби обмінятися планами щодо подальшої співпраці.
03 Грудня, 2019 р., 09:20
Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» спільно з департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, Львівською торгово-промисловою палатою, ПП «Пара-Мир», ГО «Нуль відходів Львів» запрошують представників органів місцевого самоврядування на семінар-тренінг з практичного застосування моделі «нуль відходів».
03 Грудня, 2019 р., 09:10
У жовтні стартував регіональний відбір Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у 2019-2020 роках. Упродовж  двох місяців у 25 районах України учні та молоді працівники професійної освіти віком від 18 до 21 року змагаються за можливість представляти свою область у фіналі Всеукраїнського конкурсу «WorldSkills Ukraine» з 17 компетенцій.
03 Грудня, 2019 р., 09:08
2 грудня, відбулось засідання комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради. В межах засідання розглянули внесення змін до низки обласних програм, а також проєкт головного фінансового документу області – обласного бюджету на 2020 рік.
03 Грудня, 2019 р., 09:06
15 листопада 2019 року Кабінетом Міністрів України схвалено постанову № 954 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». Цією постановою передбачено подовження терміну подачі документів та змінено Порядки використання коштів за деякими з програм  державної підтримки. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.
02 Грудня, 2019 р., 15:08
У вівторок, 10 грудня, відбудуться аукціони з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту). Земельні аукціони проведуть за адресою: м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 120, офісне приміщення, 2-ий поверх (актовий зал). Початок торгів об 11:00 год.
02 Грудня, 2019 р., 15:07
7 грудня відбудеться «Тиха вечірка у навушниках» (Good Silent Party) - подія, що руйнує шаблони про занудність бібліотеки. Локації Good Silent Party – приміщення бібліотек. На платформі Інтернет-радіо «SKOVORODA» гратиме діджей, музика якого транслюватиметься по всій країні. За допомогою смартфону до онлайн-трансляції зможуть приєднатися всі охочі. Пряма трансляція відбуватиметься у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича КНУ Тараса Шевченка. Родзинка у тому, що в самому приміщенні буде тихо, а музика лунатиме лише в навушниках.
02 Грудня, 2019 р., 15:05
Сьогодні, 2 грудня, Головне управлінням Пенсійного фонду України у Львівській  області розпочало фінансування пенсійних виплат за поточний місяць. Відтак, на пенсійні виплати спрямували фінансовий ресурс у розмірі 39,9 млн гривень. Виплата пенсій та житлових субсидій через поштові відділення та установи банків здійснюватиметься  з  4 по 25 грудня.
02 Грудня, 2019 р., 15:02
Служба у справах дітей обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади категорії  «Б» завідувача сектором з реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання дітей служби у справах дітей обласної державної адміністрації.
02 Грудня, 2019 р., 15:01
Керівником департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації призначили Скрипа Степана Богдановича.