Новини Львівщини

03 Грудня, 2019 р., 16:46
5 грудня, у четвер, о 16 годині у Львівському музеї історії релігії презентують виставку «Battle of memories: міфи та реалії радянської доби». Через побут, засоби пропаганди, артефакти брежнєвського часу (60–80-ті роки XX століття) організатори намагились показати реалії радянської доби, допомогти сформувати правдиве відображення минулого у людській свідомості, спонукати до критичного мислення.
03 Грудня, 2019 р., 16:44
За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у період 4 - 5 грудня очікується подальше зниження температури до 4 - 9º морозу вночі. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням.
03 Грудня, 2019 р., 16:39
З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю у Львові організували перший обласний фестиваль творчості для дітей та молоді з інвалідністю «Лови зірку».
03 Грудня, 2019 р., 16:38
Учора, 2 грудня, відбулась церемонія нагородження «Футбольні зірки-2019». УАФ визначила кращих тренерів, гравців та арбітрів року, що завершується.
03 Грудня, 2019 р., 16:37
Чергова апаратна нарада облдержадміністрації відбулась сьогодні, 3 грудня, під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Василя Лозинського. Відповідно до порядку денного розглянули питання про роботу Служби у справах дітей облдержадміністрації у 2019 році та щодо протидії домашньому насильству у Львівській області.
03 Грудня, 2019 р., 16:35
За оперативною інформацією департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА, станом на 3 грудня на автомобільних дорогах Львівщини працює 117 одиниць техніки.
03 Грудня, 2019 р., 16:34
4 грудня у галереї Львівській національній академії мистецтв відбудеться відкриття арт-проекту «Трансформація в іконі» двох молодих художниць Ольги Яктрович і Соломії Казанівської, що працюють у напрямках сакрального мистецтва і реставрації.
03 Грудня, 2019 р., 11:08
У дитячий будинок сімейного типу, який функціонує у Жовківському районі влаштували на спільне проживання та виховання 3 дітей, позбавлених батьківського піклування.
03 Грудня, 2019 р., 11:07
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.11.2019 № 1081-р «Про перерозподіл та розподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики на 2019 рік» Львівщині 29 листопада перераховано 80,6 млн грн субвенції з державного бюджету на проведення розрахунків з наданих населенню пільг та житлових  субсидій в оплаті за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги.
03 Грудня, 2019 р., 11:05
11-12 грудня власників зелених садиб та готелів запрошують на туристичний бізнес-форум «Як розвиватись та заробляти малому бізнесу в Карпатах?», який відбудеться у смт. Славське.  У межах форуму визначать поняття «сучасний турист» та з'ясують, які у нього запити. Окрім того, обговорять, як правильно налагодити співпрацю із туристичними операторами і вийти на англомовний туристичний ринок, а також порушать питання підбору, навчання і мотивації персоналу, налагодження бізнес-процесів.