Новини Львівщини

03 Грудня, 2019 р., 17:03
Екоосвітяни регіонального ландшафтного парку «Надсянський» організували екоурок «Сортуй відходи правильно» для дошкільнят Боринського дошкільного навчального закладу про важливість сортування відходів.
03 Грудня, 2019 р., 17:02
Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття посади державної служби категорії «В»  - головного спеціаліста-системного адміністратора  відділу організаційного забезпечення та роботи з персоналом департаменту з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації.
03 Грудня, 2019 р., 17:01
Сьогодні, 3 грудня, відбулись урочисті проводи 11-ї ротації особового складу 18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України, що виконує завдання у складі місії ООН в Демократичній Республіці Конго. Відтак, у  Новому Калинові, що  на Самбірщині, відбулось урочисте шикування українських військовослужбовців, які замінять військових попередньої ротації, які виконавши свою миротворчу місію, незабаром повернуться на Батьківщину.
03 Грудня, 2019 р., 17:00
Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації повторно повідомляє, що 9 грудня об 11.00 годині відбудуться земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами.
03 Грудня, 2019 р., 16:59
Упродовж 3-5 грудня у межах Проєкту «Різдвяний Конвой» на території Львівської області 9 тисяч подарунків розповсюдять серед дітей-сиріт, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також передадуть у багатодітні та малозабезпечені сім’ї.
03 Грудня, 2019 р., 16:58
6-7 грудня 2019 року у м. Львові відбудеться Міжнародний проект «Педагогічний марафон розвитку інклюзивної початкової мистецької освіти ARTS FOR HEARTS: Одеса-Харків-Львів-2019», спрямований на розвиток інклюзивної мистецької освіти в початкових мистецьких закладах країни.
03 Грудня, 2019 р., 16:57
2 грудня 2019 року молодь Львівщини з представниками суспільно-культурних товариств «Надсяння» та «Любачівщина» запалили свічки пам’яті на українських цвинтарях в Республіці Польща. Зокрема, представники Львівщини запалили лампадки та помолились біля дубового хреста, який встановлений у листопаді 2019 року, на місці зруйнованого пам’ятника, та могилах на українському цвинтарі у с. Верхрата.
03 Грудня, 2019 р., 16:56
Сьогодні, 3 грудня, в межах акції «16 днів проти насильства» у Львові відбулась НеКонференція «Співдіємо для захисту».  Протидія гендерно зумовленому насильству – тема, яка об’єднала юридичну, правоохоронну, правозахисну спільноту та органи державної влади з метою обговорення спільної роботи у цьому напрямку та формування спільних планів дій на 2020 рік.
03 Грудня, 2019 р., 16:48
У  Києві відбулось засідання НКРЕКП у формі відкритого обговорення, де серед іншого розглядали важливі для Львівської області питання, а саме щодо проєктів постанов НКРЕКП стосовно встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії та тарифу на послуги з диспетчерського управління ПрАТ «НЕК «Укренерго» на 2020 рік, а також встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії для операторів систем розподілу (ОСР) та тарифів на послуги постачальників універсальних послуг.
03 Грудня, 2019 р., 16:47
Від підприємств, які здійснюють операції з нерухомим майном у січні-жовтні 2019 року до Зведеного бюджету України надійшло 1 991,8 млн. грн. податкових платежів.