Новини, оголошення

15 Січня, 2020 р., 15:15
У середу, 22 січня,  о 15.00 год  в  районному Народному домі "Бескид" м.Сколе  відбудеться святковий концерт  присвячений Дню Соборності України за участю творчих колективів  Сколівської школи мистецтв,  Козівської дитячої музичної школи та  РНД "Бескид".
15 Січня, 2020 р., 11:45
Святкуємо Різдво!
15 Січня, 2020 р., 11:40
02 січня 2020 року у Народному домі с.Тернавка, в приміщенні бібліотеки була проведена бесіда на тему:    "Бандера-символ, Бандера-орієнтир", присвячена 111-річниці від дня народження визначного ідеолога українського націоналізму Степана Бандери.
14 Січня, 2020 р., 14:14
Банерна виставка "Фактор свободи", підготовлена Українським інститутом національної пам'яті та Центром досліджень визвольного руху, під егідою Сколівської РДА, від сьогодні розпочала роботу в історико-краєзнавчому музеї "Сколівщина". Запрошуємо до перегляду громадськість Сколівщини, представників державних установ, організацій та підприємств району, приватних структур. Вхід - вільний.