Сколівська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

01 Лютого, 2020 р., 21:48
Сьогодні, 1 лютого, у с.Крушельниця відбулось  урочисте відкриття закладу дошкільної освіти. Реконструкція приміщення під заклад дошкільної освіти  розпочалася у листопаді 2017 року.  Загальна кошторисна вартість становить 1,5 млн. грн, в тому  числі кошти обласного бюджету  - 520 тис. грн, районного бюджету  – 880 тис. грн. та місцевого бюджету – 100 тис. грн. Дитячий  садок  розраховано на 20  дошкільнят. 
30 Січня, 2020 р., 15:46
Це було зимового дня 102 роки тому. Вони назавжди залишились 15-річними... 29 січня  учні 6 класу Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст. провели захід "Крути - наш біль невимовний." Ніхто не має права забути трагічної історії нашого народу, що викарбувалась у нашій свідомості нечуваним страшним болем, смутком і жалем за понесені втрати. Мільйонами людських життів заплатив український народ за свою свободу й незалежність. У вогнях Крут загартувалася українська ідея! Час довів, що саме українська молодь була і є носієм цієї ідеї! Присутність молодого покоління у гарячих точках нашої історії стала вже традицією! Тож нехай героїчний подвиг юнаків, які загинули у далекому 1918-му, буде для нас невичерпним джерелом глибокого патріотизму, відданості національній ідеї, прикладом жертовної любові до рідної землі.
30 Січня, 2020 р., 15:43
30 січня 2020 року на базі ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» відбулася зустріч представників Сколівського районного управління  ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області  з директорами закладів загальної середньої освіти. Василь Лучків, начальник Сколівського районного управління головного управління держпродспоживслужби в Львівській області, звернув увагу присутніх на те, що здійснюється обов’язковий перехід на систему управління безпечністю харчових продуктів – НАССР. Впровадження даної системи потрібно розпочинати з аналізу  виробничих і допоміжних потоків. Їх необхідно організувати таким чином, щоб уникнути перехресного забруднення (забруднення харчових продуктів хімічними, біологічними чи фізичними небезпечними факторами через повітря, воду, людей  і т.д.). Начальник оприлюднив  результати масштабного моніторингу масла солодковершкового, який проводився в рамках медійного проєкту «СТОП Фальсифікат», наголосив на тому, що слід дотримуватися  нормативно-правових актів та вимоги щодо забезпечення санітарного законодавства на харчоблоках закладів освіти, сказав, що будь-яке недоопрацювання з питань управління безпекою продуктів харчування і готових страв може спричинити масові отруєння учнів.
30 Січня, 2020 р., 14:48
 29 січня 2020 року в приміщенні актового залу Сколівської ЦРЛ фахівцями  комунальної установи «Сколівський інклюзивно-ресурсний центр» Сколівської районної ради Львівської області  була проведена нарада на тему: «Моніторингове дослідження результативності навчання та розвитку дітей з особливими освітніми потребами за I семестр 2019-2020 н.р.», на яку були запрошені асистенти вчителів та практичні психологи закладів загальної середньої освіти. Метою дослідження є вивчення рівня навчальних досягнень учнів, які навчаються за індивідуальною формою та знаходяться на інклюзивному навчанні з наступним спостереженням динаміки корекційного навчання та покращення якості знань з основних предметів. Це дасть змогу зробити висновки про стан інтелектуального розвитку та спрогнозувати роботу на найближчий період.
29 Січня, 2020 р., 17:51
29 січня весь український народ вшановує пам'ять загиблих під Крутами. Цей день для України є поминальним, а слово “Крути” записане в історії кривавими буквами найбільших героїчних подвигів. А що було тут, під Крутами? Хто були ті юні завзятці? Чи вірили вони у свої сили?
29 Січня, 2020 р., 17:45
Сучасну школу  вже неможливо уявити без комп’ютерної техніки та комп’ютерних технологій. Мабуть, саме тому однією з десяти ключових компетентностей, формування яких вимагає реалізація концепції Нової української школи, є інформаційно-цифрова компетентність.
29 Січня, 2020 р., 16:57
В теплій дружній атмосфері 29 січня 2020 року на базі Тухольківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст-ДНЗ» відбувся семінар-практикум для вчителів 2 класів Козівського освітнього округу «Формування читацької компетентності другокласників». Вміти читати, бути читачем – це високе мистецтво, якого можна досягнути, якщо наполегливо вчитися. Це складне завдання потребує і компетентного вчителя, який володіє інноваційними методиками, вміє мотивувати до читання учня. Проводячи майстер-клас «Формування читацької компетентності другокласників», методист С.Готиш акцентувала увагу присутніх на питаннях, які можна виміряти, оцінити в читацькій компетентності ,звернула увагу на прагматичний аспект в читанні, що необхідний для успішної самореалізації в житті, ознайомила з видами роботи з медіатекстами, зокрема з буктрейлерами (короткі відеорозповіді про книгу). «Передувала велика практика, щоб діти так працювали», «діти на уроці впевнені, вільно почуваються», «вчитель дає можливість краще пізнати себе, свої сильні сторони, таланти», «вчитель заохочує дітей та додає впевненості в собі», «на уроці легко і цікаво для дітей» - такі враження учасників семінару про заняття з дітьми вчителя Тухольківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст-ДНЗ», людини з цікавим індивідуальним педагогічним почерком, тренера НУШ Тхорів Ірини Іванівни.
29 Січня, 2020 р., 16:52
Відтворити в нашій пам’яті героїчний подвиг студентів того січневого дня 1918 року під Крутами змогли учні Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст. № 2. Як і нескорені захисники Батьківщини, зі стягом в руках, з патріотичними піснями на вустах пройшли пішою ходою по залізничній станції Лавочне… «Зродились ми великої години,-» гордо лунав Марш українських націоналістів… http://lavochne-zosh2.lviv.sch.in.ua/…/%D0%9A%D1%80%D1%83%…/
28 Січня, 2020 р., 10:27
23 січня 2020 року на базі дошкільного навчального закладу №2 м.Сколе відбулася нарада-семінар з керівниками дошкільних навчальних закладів району стосовно запровадження системи НАССР (від. англ. Hazard Analysis and Critical Control Points) – це система аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках.
24 Січня, 2020 р., 10:02
23 січня 2020 року на базі ОНЗ «Сколівська академічна гімназія»  відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020».  Метою  якого є залучення дітей до читання, підтримки і вдосконалення діяльності бібліотек закладів загальної середньої освіти, піднесення ролі бібліотекаря в суспільстві та підвищення престижу бібліотечної професії.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора