Проведення ХІ Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник»

Дата: 11.03.2020 11:31

Із метою активного залучення учнів закладів загальної середньої освіти до кращих здобутків національної культури в її мовному та літературному просторі, реалізації концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді 03 березня 2020 року в закладах загальної середньої освіти району проведено Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник» для учнів 1-11 класів.

У грі взяв участь 301 учень із 20 закладів освіти, а саме:   Верхнячківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», Головецької ЗОШ І-ІІІ ст., філіії Довжківського ЗЗСО І-ІІ р., Корчинської ЗОШ І-ІІІ ст., Орівського ЗЗСО І-ІІІ р.,   філіії Сколівського ЗЗСО І р., Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст., філії Риківського ЗЗСО І-ІІ р., Тухлянського ОНЗЗСО І-ІІІ р.-гімназії, Тухольківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», Гребенівської ЗОШ І-ІІ ст., Жупанської ЗОШ І-ІІ ст., Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст. №1, Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст. №2, Нижньосиньовидненської ЗОШ І-ІІ ст.,  Орявської ЗОШ І-ІІ ст., Плав’я-Бринівської ЗОШ І-ІІ ст., Плав’я-Вадрусівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ», Сможенської ЗОШ І-ІІ ст., Хітарської ЗОШ І-ІІ ст.

Слід зазначити, що гра «Соняшник» готує дітей до виконання тестових завдань, оскільки укладачі є не лише висококваліфікованими науковцями-україністами, викладачами із великим професійним досвідом, а й екзаменаторами, авторами й експертами тестових завдань ЗНО з української мови та літератури.

Уже 11 років поспіль учні із багатьох закладів освіти нашого району беруть активну участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник». Дякуємо шкільним координаторам за сприяння в організації та проведенні гри!