24 Січня, 2020 р., 10:00
23 січня 2020 року  на базі ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання шкільних бібліотекарів.  Досвідом роботи поділилися учасники, а саме: Ірина Хомин, бібліотекарка ОНЗ «Сколівська академічна гімназія»  «Формування системи бібліотечно-бібліографічних знань учнів»;  Галина Кочерган, бібліотекарка Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст. «Національно-патріотичне виховання приорітетна складова роботи шкільної бібліотеки»; Люба Барабаш, бібліотекарка Труханівської ЗОШ І-ІІІст. «Бібліотечно-бібліографічне обслуговування користувачів в шкільній бібліотеці».
24 Січня, 2020 р., 09:58
22 січня 2020 року на базі ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» відбувся районний семінар вчителів географії. Учасники  зустрічі мали змогу ознайомитися із досвідом роботи своїх колег.  Олена  Мозіль, вчителька географії Верхньосиневидненської ЗОШ І-ІІІ ст.,  провела майстер-клас «Підготовка учнів до ЗНО». Ознайомила зі своїми надбаннями – власними сайтами з географії. Вчителі даного напряму, під її керівництвом,  мали можливість самостійно опрацювати сайти. Надзвичайно цікавий і актуальний для географів в теперішній час став її сайт  «Підготовка учнів до ЗНО», де учні матимуть можливість самостійно готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.
24 Січня, 2020 р., 09:55
22 січня 2020 року в Тухлянському ОНЗЗСО І-ІІІ р.-гімназії відбувся навчальний практикум  для в чителів  української мови і літератури Тухлянського освітнього округу. Методист Сколівського РМК Храмченко О.О. провела практикум «Простір для творчості, або як написати есе».
16 Січня, 2020 р., 17:45
Сьогодні, 16 січня, представники Центру інноваційної освіти НУ «Львівська політехніка» на базі Козівського ОНЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцею зустрілися із  директорами, заступниками директорів з навчально-виховної роботи, методистами РМК  та вчителів фізики.
16 Січня, 2020 р., 16:54
16 січня 2020 року в ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» відбувся семінар вихователів  групи  продовженого дня  (ГПД) закладів загальної середньої освіти Сколівського району, які працюють в умовах Нової української школи. Нестандартність у роботі, артистизм, талант у спілкуванні з дітьми – це все про наших вихователів ГПД у районі. Цей семінар став не тільки плідною співпрацею вихователів ГПД, а й джерелом позитивного настрою! Учасники мали можливість обмінятися думками щодо результативності освітнього процесу в умовах Нової української школи.
13 Січня, 2020 р., 10:49
 Відділ освіти Сколівської РДА (82600, м.Сколе, вул.Чайківського, 7 тел.2-13-15) оголошує конкурс на вакантні посади: - директора Орівського ЗЗСО І-ІІІ р.; - директора Нижньосиньовидненської ЗОШ І-ІІ ст.  Оплата праці згідно з тарифікацією.