Новини Сколівщини

20 Листопада, 2017 р., 16:47
Розпочалася реєстрація учасників другого сезону Всеукраїнського конкурсу ІТ проектів та кіберспорту «ITalent» серед молоді віком до 18 років. Організатором конкурсу виступає Український державний центр позашкільної освіти спільно з Молодіжною громадською організацією «Київський Інтелект Клуб», Громадською організацією «Всесвіт у гармонії», інтернет-клубом ASUS CyberZone. До участі у конкурсі запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної освіти. Конкурс проводиться у два етапи: заочний (онлайн) та очний. Фінал відбудеться 24 грудня 2017 року у Києві. Детальніші умови проведення конкурсу розміщені на сайті: http://www.italent.org.ua.
20 Листопада, 2017 р., 16:40
В межах реалізації Програми розвитку туризму та курортів у Львівській області на 2014-2017 роки управління туризму та курортів Львівської ОДА у партнерстві із громадською організацією Клуб велотуристів Друзів природи «Рух» завершило ознакування високогірної частини одного з найпривабливіших туристичних шляхів  Львівщини – пішохідного шляху «Росохацькі полонини». Довжина туристичного маршруту  - 25 км. На сьогодні ознакована частина від с. Козьова через Тисовець по Росохацьких полонинах. В перспективі - шлях буде з’єднувати м. Турку і с. Тухлю.
20 Листопада, 2017 р., 09:43
Цьогоріч листи святому Миколаю написали діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей переселенців та учасників зони АТО, дітей-інвалідів, сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування,  що проживають у місті. А також пацієнти Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.
17 Листопада, 2017 р., 16:15
У Львівській області 26 листопада розпочинається полювання на зайця-русака, яке буде тривати до 31 грудня включно.
17 Листопада, 2017 р., 16:13
Обласна служба зайнятості на безкоштовній основі організовує підвищення кваліфікації для водіїв з числа безробітних з метою отримання категорії «С» та «D». Тривалість навчання 1,3 місяця.
17 Листопада, 2017 р., 14:33
 У вівторок, 21 листопада,  о 14.00 год.  з нагоди Дня Гідності та Свободи  в РНД "Бескид" м. Сколе відбудеться  урочиста академія та святковий концерт Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні і танцю України “Верховина” (м.Дрогобич).
17 Листопада, 2017 р., 12:44
Всесвітній день боротьби проти хронічних обструктивних захворювань легень заснований Глобальною ініціативою з боротьби проти ХОЗЛ і проводиться у всьому світі щорічно 17 листопада. У цей День фахівці охорони здоров’я та пацієнтські організації проводять заходи щодо підвищення обізнаності проХОЗЛ і поліпшення допомоги хворим.
17 Листопада, 2017 р., 10:12
З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!»
17 Листопада, 2017 р., 10:01
Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс). Для участі у конкурсі адвокатам необхідно: