Новини Сколівщини

02 Січня, 2019 р., 16:12
За порушення трудового законодавства у 2019 році роботодавцям загрожують чималі штрафи, а саме, за одного неоформленого працівника – штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат – 125190 гривень.
02 Січня, 2019 р., 15:08
Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА оголошує конкурс з визначення проектів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році з Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.  Конкурсні пропозиції подаються на розв'язання таких пріоритетних завдань:
02 Січня, 2019 р., 14:34
Шановні водії! Пам’ятайте, що в умовах ожеледиці навіть найсучасніший автомобіль миттєво не зупиниться, і невідомо, як при різкому гальмуванні транспортний засіб поведе себе далі.  А це означає, що швидка зупинка автомобіля просто неможлива. Такі дорожні умови вимагають від водіїв і пішоходів підвищеної уваги до заходів власної безпеки і бездоганного дотримання Правил дорожнього руху. Деякі поради для водіїв щодо керування  в умовах ожеледиці:
02 Січня, 2019 р., 11:02
За даними Львівського регіонального центру з гідрометеорології по території Львівщини 2-3 січня очікується ускладнення погодних умов. 2 січня пориви вітру 15 – 20 м/с (південно-західного з переходом на північно-західний), місцями значний сніг, хуртовини. На дорогах ожеледиця, снігові замети. Температура повітря вночі 0 – 5° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла. На рівнині відновлення снігового покриву, в горах його приріст.
02 Січня, 2019 р., 10:54
«Маю надію, що в наступному році ми зможемо значно покращити ситуацію щодо вирішення житлової проблеми військовослужбовців Збройних Сил України». Таке переконання сьогодні, 30 грудня висловив Міністр оборони України Степан Полторак під час робочої поїздки на Львівщину. За його словами, усі військовослужбовці, які на сьогоднішній день проходять службу, будуть забезпечені житлом за двома формами.
01 Січня, 2019 р., 13:58
  1 січня 2019 року  виповнюється 110 років від дня народження однієї із найяскравіших постатей національно-визвольного руху у 30-50-их роках ХХ століття, Провідника Організації Українських Націоналістів (бандерівців) та визначного ідеолога українського націоналізму – Степана Андрійовича Бандери. Людини, яка стала Прапором української нації, її вічним ідейним вогнем. Сколівщина підтримала флешмоб, виконавши Марш українських націоналістів,  біля пам'ятника Провіднику ОУН Степану Бандері. Відео  за посиланням: https://www.facebook.com/433609733640860/videos/625248291265255/
01 Січня, 2019 р., 13:41
Дорогі співвітчизники!  Ще мить – і літопис дві тисячі вісімнадцятого року ляже в архів української історії. А місце там для нього особливе. Воно – поруч із тисяча дев’ятсот дев’яносто першим, коли було проголошено нашу державну самостійність. 15 грудня тут, у Святій Софії відбувся Об’єднавчий собор. Тисячі людей, які зібралися на площі не соромилися сліз. І то були сльози радості. Народилася, нарешті, автокефальна Православна Церква України, визнана світовим православ’ям.  Боротьба за незалежність нашої церкви тривала сотні років і успіхом увінчалася лише тепер.  Це – справжнє диво!  Це – знак Божий, що у нас, українців точно усе буде добре.
29 Грудня, 2018 р., 15:18
Сьогодні, напередодні новорічно-різдвяних свят, в м.Сколе голова райдержадміністрації Богдан Янко, голова районної ради Микола Романишин та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Микитин  урочисто вручили ключі від трьохкімнатної квартири у м.Стрий дитині, позбавленій батьківського піклування та  двом особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.  Житло придбано для брата та двох сестер сім’ї Шепіди. Житло придбано у рамках реалізації  Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області на 2016 - 2018 роки. Загальна вартість: 732,0 тис. грн, з них: 432,0 тис. грн  - кошти обласного бюджету та 300,0 тис. грн. -  кошти районного бюджету.
29 Грудня, 2018 р., 10:37
З 04 по 12 травня 2019 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу. Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, головні лікарі, медичні працівники лікувально-профілактичних закладів, співробітники, учні, студенти  навчальних закладів, громадських організацій тощо.