Новини Львівщини

04 Жовтня, 2018 р., 14:44
Впродовж, 29-30 вересня, на Скелях Довбуша відбувся Відкритий чемпіонат Львівської області зі скелелазіння (боулдерінг).
04 Жовтня, 2018 р., 14:43
Сьогодні, 4 жовтня, майже три десятки підприємців із Львівщини розпочали навчання у Школі експортера. Завдання школи – допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності та набути практичні навички для виходу на зовнішні ринки для успішного продажу своїх товарів за кордон. Розпочався захід підписанням Меморандуму щодо реалізації проекту «Школа експортера для початківців» між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською торгово-промисловою палатою, Національним університетом «Львівська політехніка» та Асоціацією професійних митних посередників.
04 Жовтня, 2018 р., 14:42
Президент Петро Порошенко в інтерв’ю італійській газеті La Repubblica підкреслив, що Україна захищає не лише свою незалежність і територіальну цілісність, а й цінності демократії та свободи в усій Європі. «Ми не просимо солдат. Ми лише просимо, щоб ЄС залишався на нашому боці, тому що бути разом – єдиний спосіб, щоб бути сильніше. Розумієте, на Донбасі ми захищаємо не лише наш національний суверенітет – ми стаємо на захисті демократії в Європі, яка знаходиться під прицілом Москви», - підкреслив Петро Порошенко.
04 Жовтня, 2018 р., 14:41
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін ініціює проведення позачергового засідання Українсько-польської Міжурядової Координаційної Ради з питань міжрегіонального співробітництва (МКРМС). Напередодні із проханням про позачергове скликання МКРМС до Міністра звернувся голова Львівської ОДА Олег Синютка.
04 Жовтня, 2018 р., 11:52
У середу, 3 жовтня, в актовій залі департаменту охорони здоров'я відбувся навчально-освітній семінар «Сучасні методи лікування нейрохірургічних захворювань».
04 Жовтня, 2018 р., 11:51
Протягом вересня 2018  року служба 112 опрацювала  17 090 звернень мешканців Львівської області.
04 Жовтня, 2018 р., 11:50
Упродовж 13-15 жовтня в селі Деревня на Жовківщині розпочнеться табір «Ідея і дія». До участі запрошують молодь віком від 16 до 35 років, яка проживає у Львівській області.
04 Жовтня, 2018 р., 11:49
У середу, 3 жовтня, на Львівщині розпочала роботу конференція «Свинокомплекс-2018. Фактори відтворення».
04 Жовтня, 2018 р., 11:48
На земельних торгах у формі аукціону з передачі права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами, які відбулися 3 жовтня у Департаменті екології та природних ресурсів, розмір річної орендної плати зріс з  1643 грн до 5507 грн. Переможець земельного аукціону сплачуватиме ці кошти щорічно до бюджету Мурованської ОТГ (Ямпільська сільська рада) Пустомитівського району за оренду земельної ділянки разом із водними об’єктами площею 0,5520 га.
04 Жовтня, 2018 р., 11:46
Львівська обласна державна адміністрація та Громадська рада при Львівській облдержадміністрації ініціюють проведення Всеукраїнського форуму Громадських рад. Форум відбудеться у п’ятницю, 5 жовтня у Львові.