Новини Львівщини

05 Жовтня, 2018 р., 10:41
Президент Петро Порошенко вітає ухвалення Верховною Радою України в першому читанні законопроекту «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та переконаний, що новий закон сприятиме європейським стандартам ставлення до прав меншин, національній єдності держави, об’єднуватиме суспільство та зміцнюватиме українську політичну націю. Про це Президент сказав на зустрічі з освітянами з нагоди Дня працівників освіти.
05 Жовтня, 2018 р., 10:40
Цього тижня Львівщина отримала останній транш субвенції з державного бюджету в сумі 8,9 млн грн для реалізації ключової реформи Міністерства освіти і науки – „Нової української школи”.
05 Жовтня, 2018 р., 10:38
4 жовтня, на Дрогобиччині відзначили 25-річчя заснування Благодійного Фонду “Карітас” Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.
05 Жовтня, 2018 р., 10:37
Науково-аналітичний журнал «Наша перспектива» розпочав реалізацію проекту «Розвиток екокультури: від особистості до суспільства». В межах екопроекту  для школярів Львівщини організували конкурси у таких номінаціях:
05 Жовтня, 2018 р., 10:35
До 100-річчя ЗУНР на території Львівщини урочисто відкриють інформаційні таблиці в межах проекту «Відновлені імена героїв».
05 Жовтня, 2018 р., 10:33
4 жовтня, відбулося урочисте відкриття Екуменічного соціального тижня, тема якого цьогоріч - «Молодь. Віра. Покликання». Учасників та організаторів привітала начальник управління у справах національностей, релігій та фінансово-планової роботи депаратменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Леся Корнат.
05 Жовтня, 2018 р., 10:32
120 учнів професійно технічних закладів з 12 областей України змагаються на Львівщині за перемогу у фіналі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України "Козацька наснага".
05 Жовтня, 2018 р., 10:31
Сьогодні перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський зустрівся із  Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Марокко в Україні Фауз Ель Ашшабі, яка вперше перебуває на Львівщині з візитом.
05 Жовтня, 2018 р., 10:30
Генеральна прокуратура України та Міністерство освіти і науки України проводять ІІ Всеукраїнський конкурс наукових та творчих робіт з прокурорсько-слідчої діяльності на тему: «10 кроків прокурора до подолання корупції».
05 Жовтня, 2018 р., 10:29
4 жовтня, відбулась селекторна нарада з підготовки до опалювального сезону під головуванням Віце-прем‘єр-міністра- Міністра розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.