Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Львівщини

Триває конкурс малюнку «Світ без насильства»

Дата створення: 17:58 06.12.2019

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації в рамках всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» проводить конкурс малюнків серед школярів області на тему «Світ без насильства», виставка яких відбудеться під час форуму з питань запобігання та протидії насильству «ДІЙмо разом проти насильства», що відбудеться 16 грудня у м. Львові (простір «МolodoZeleno»).

На Львівщині вшанували пам'ять автора Державного Гімну отця Михайла Вербицького

Дата створення: 17:57 06.12.2019

Сьогодні, 6 грудня, на Львівщині вшановують пам'ять автора Гімну України отця Михайла Вербицького. Представники влади та громадськість поклали квіти до пам’ятника отця Михайлу Вербицькому та виконали Державний гімн України. Опісля відбулось громадське віче.

Створено Державну інспекцію культурної спадщини України та Державну службу охорони культурної спадщини України

Дата створення: 12:20 06.12.2019

4 грудня 2019 року Кабінет Міністрів України на своєму засіданні прийняв постанову про створення 7 нових центральних органів виконавчої влади (ЦОВВ) у сферах культури, молоді та спорту.

У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла молились за захисників

Дата створення: 12:19 06.12.2019

Сьогодні, 6 грудня,  у День Збройних сил України, в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбулась святкова Літургія. До спільної молитви з військовими та громадськістю долучилися представники влади області. Під час святкової Літургії настоятель храму отець Степан Сус наголосив на тому, що Українська держава повинна бути сильною, аби захистити себе.

До порушників трудової дисципліни на Львівщині застосовано штрафні санкції на загальну суму понад 6 мільйонів гривень

Дата створення: 12:18 06.12.2019

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що на виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 р. № 649-р ,,Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення” між Головним управлінням ДПС у Львівській області та Головним управлінням Держпраці у Львівській області на постійній основі здійснюється співпраця щодо виявлення порушень роботодавцями законодавства про працю, а також вживаються спільні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення.

Львівщина отримає субвенцію з Держбюджету для реалізації двох проектів транскордонного співробітництва

Дата створення: 12:17 06.12.2019

Уряд затвердив розподіл обсягу субвенції з Держбюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів транскордонного співробітництва у 2019 році. Про це інформують у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Розроблення стратегії розвитку територій уздовж кордону України та Польщі обговорили на нараді

Дата створення: 12:16 06.12.2019

У середу, 4 грудня, відбулася нарада з питань розроблення інтегрованої стратегії просторового розвитку територій уздовж державного кордону України та Польщі. До цього процесу залучено не тільки Львівську і Волинську, а й Закарпатську область, оскільки є зацікавлення щодо налагодження логістичної інфраструктури з Підкарпатським воєводством Польщі, формування нових транскордонних зв’язків.

Перевезення усіма видами транспорту зросли на понад 3%

Дата створення: 12:15 06.12.2019

У січні–жовтні 2019 року усіма видами вантажного транспорту перевезено (відправлено) 14,2 млн.т вантажів, що на 3,4% більше від обсягу січня–жовтня 2018 року.

На Личакові вшанували пам'ять новітніх Героїв

Дата створення: 12:14 06.12.2019

Сьогодні, 6 грудня, Львівщина відзначає День Збройних Сил України. З цієї нагоди в області відбувається низка урочистостей. Зокрема, на Личаківському кладовищі вшанували пам'ять Небесної Сотні та загиблих в зоні ООС (АТО) військовослужбовців.

В Академії сухопутних військ відзначили День Збройних Сил України

Дата створення: 12:13 06.12.2019

У День 28-ї річниці Збройних Сил України у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулись урочисті заходи. Військовослужбовці та працівники академії разом із першим заступником голови Львівської обласної державної адміністрації Василем Лозинським, головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним, заступником міського голови міста Львова Андрієм Москаленком, представниками Збройних сил Королівства Данії, Канади та ФРН, представниками громадськості й духовенства, вшанували загиблих Героїв.