Новини Львівщини

14 Травня, 2019 р., 11:22
Сьогодні, 13 травня, відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання  при Львівській обласній державній адміністрації. У межах засідання  проінформували про проведені заходи у напрямку національно-патріотичного виховання у січні-квітні 2019 року. "Ми повинні бути свідомими того, що почуте і побачене по телевізору не формує у сучасної молоді ніякої патріотичної позиції. В цьому контексі важливо до учнів та студентів донести наші героїчні, звитяжні сторінки. Поки кожен через себе особисто не пропустить ці події, результату не буде. Це має бути цікаво, доступно та сучасно. Адже все те, що ми вкладемо в серця дітей, залишиться з ними на все життя", - наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.
14 Травня, 2019 р., 11:21
У 2019 році до місцевих бюджетів надійшла сума 4,6 млн грн, що на 20 % більше у порівнянні із 2018 роком (3,8 млн грн за 4 місяці). Як повідомила начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака, з 1 січня набули чинності зміни до Податкового кодексу України внесені Законом України від 23.11.2018 № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», зокрема зміни в частині статті, яка регулює порядок оподаткування туристичним збором. До повноважень рад органів місцевого самоврядування віднесено визначення переліку податкових агентів та встановлення ставок туристичного збору.
14 Травня, 2019 р., 11:20
У четвер, 16 травня, біля будівлі Львівської облдержадміністрації відбудеться спільне виконання Державного гімну України з нагоди святкування Дня вишиванки. До святкування долучаться працівники Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради. Початок о 9:00 год.
13 Травня, 2019 р., 17:03
Львівська область отримала понад 80 мільйонів гривень з державного бюджету для потреб Нової української школи у 2019-2020 році.
13 Травня, 2019 р., 17:02
За підсумками першого кварталу найбільше коштів місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища у Львівській області зосереджено в Кам’янка-Бузькому, Буському, Дрогобицькому, Жовківському, Миколаївському, Стрийському, Сокальському, Яворівському районах, м. Львів, м. Самбір та Великолюбінській об’єднаній територіальній громаді.
13 Травня, 2019 р., 17:02
Упродовж 18-19 травня у Центрі Шептицького відбудеться Social step. Це подія, спрямована на підвищення знань про соціальне підприємництво.
13 Травня, 2019 р., 16:59
 13 травня, стартувало представлення конкурсних пропозицій на підтримку проектів регіонального кінематографу, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету.
13 Травня, 2019 р., 14:55
У вівторок, 14 травня, до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці» у НУ «Львівська політехніка» відбудеться форум до Дня охорони праці.
13 Травня, 2019 р., 14:54
23-24 травня 2019 року на території Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького ( м. Львів, вул. Пекарська, 50)  відбудеться «Молочний форум».
13 Травня, 2019 р., 14:53
У неділю, 12 травня, відбулось благодійне сходження на найвищу вершину Львівської області – г. Пікуй «Мрія на всіх».