Новини Львівщини

11 Травня, 2019 р., 11:12
Сьогодні, 10 травня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із учасниками Invictus Games-2018 Богданом Оксентюком, Сергієм Шимчаком, Романом Панченком, Дмитром Сидоруком та Сергієм Калитюком, а також тренером Лесею Шах.
11 Травня, 2019 р., 11:10
На Львівщині продовжують роботу по формуванню базового (ОТГ) та розпочинають розробку субрегіонального (районного) рівня. Зокрема, сьогодні, 10 травня, відбулось перше засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо розробки на Львівщині субрегіонального територіального поділу області.
11 Травня, 2019 р., 11:10
У середу, 8 травня, у Львові відбувся обласний фінал міжрегіонального профорієнтаційного проекту "ПрофіКемп". Нещодавно у Львові відбувся масштабний фінал обласного конкурсу Міжрегіонального профорієнтаційного проекту для учнівської молоді «Профікемп». Участь у змаганні взяли 6 команд - школярі з 6 міст і районів Львівщини. Протягом року учні збирали корисну інформацію про архітектуру й історію рідного краю, мандрували туристичними місцями регіону для розробки та створення туристичних маршрутів, які  конкурсанти згодом презентували членам журі.
11 Травня, 2019 р., 11:08
Протягом чотирьох місяців 2019 року підприємства, які перебувають на обліку у Львівському управлінні Офісу ВПП ДФС, сплатили до державного бюджету 135 мільйонів гривень військового збору, що на 63 мільйони гривень більше, ніж було перераховано за аналогічний період минулого року.
11 Травня, 2019 р., 11:07
З 18 травня по 20 липня 2019 року у місті Городок громадська організація «Апостольська Чота» організовує молодіжний проект - «Школа політичної грамотності». Мета проекту – покращення правової свідомості молоді, їх національно-патріотичного виховання, збільшення їх рівня знань про політичні та громадські права, свободи та обов’язки як громадян України. Програмою передбачено 3 модулі: 18 травня, 22 червня та 20 липня.
11 Травня, 2019 р., 10:44
10 травня   за участі департаменту агропромислового розвитку, представників Головного територіального управління юстиції у Львівській області, Львівської аграрної палати відбувся круглий стіл на тему: «Фермерські господарства. Судова практика». Оскільки, земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави, то питання, що стосуються ефективного використання землі є першочерговими. Сталі земельні відносини залишаються питанням стратегічної важливості, а вирішити їх іноді вдається лише після отримання знань  із судової практики.
11 Травня, 2019 р., 10:40
На фінальний етап конкурсу до Львова приїхали переможці районних та міських оглядів - діти віком від 9 до 16 років. Всього за перемогу боролися 12 команд. Організували змагання Головне управління Національної поліції Львівщини, Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Служба у справах дітей та Департамент соціального захисту населення ЛОДА, а також ЛДУВС.
11 Травня, 2019 р., 10:39
На території Львівської області тривають ремонтні роботи на атомобільних дорогах місцевого значення загального користування. Відтак, у Жидачівському районі тривають роботи з ремонту окремої ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення С140545 Кологури - Лучани.
10 Травня, 2019 р., 15:26
8 травня учні 7-В класу середньої загальноосвітньої школи № 62 м.Львова презентували «Книгу Добра» мешканцям Львівського геріатричного пансіонату.
10 Травня, 2019 р., 15:25
Сьогодні у Львівській ОДА відбулось перше засідання керівного комітету з розробки проектів Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року та Плану заходів з реалізації Стратегії на 2021-2023 роки.