Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Архіви в сучасному світі – центральна тема науково-практичної конференції у Києві

Дата створення: 09:32 12.12.2017, Переглядів: 74

Днями, у Києві, відбулася Міжнародна науково-практична конференція - «Архіви в сучасному світі: виклики та завдання». Питання електронного архівознавства та документознавства, проблеми сучасної архівної теорії та практика оцифрування архівних документів об’єднали представників органів державної влади, керівників і працівників архівних установ, науковців країн Центральної і Східної Європи, Середньої  Азії та Кавказу.

Дім Франка запрошує на Андріївські вечорниці

Дата створення: 16:35 11.12.2017, Переглядів: 75

Завтра, 12 грудня, у Львівському Національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка, відбудуться Андріївські вечорниці. Захід розпочнеться о 19:00 год.

Громадськість Старосамбірщини вшанувала національну пам'ять українців на території Республіки Польща

Дата створення: 16:29 11.12.2017, Переглядів: 69

В межах заходів транскордонного співробітництва, за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, представники громадськості Старосамбірщини здійснили одноденну поїздку до місць національної пам’яті українців, що розташовані та території Республіки Польща.

11 грудня – Всесвітній день хворого на бронхіальну астму

Дата створення: 16:28 11.12.2017, Переглядів: 91

Всесвітній день хворого на бронхіальну астму щорічно проводиться 11 грудня. Метою заходів, присвячених цій події, є привернення уваги суспільства до проблеми розповсюдження бронхіальної астми, що належить до найбільш поширених захворювань у світі. За статистикою, понад 5% дорослого населення і 10% дитячого страждають на цю хворобу.

На Львівщині вшанують ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи

Дата створення: 16:26 11.12.2017, Переглядів: 80

У четвер, 14 грудня, біля пам’ятного знаку "Героям і жертвам Чорнобиля" відбудуться заходи з нагоди вшанування Дня ліквідатора наслідків Чорнобильської катастрофи.

На Львівщині відбудеться дводенний Ярмарок кар’єри

Дата створення: 16:23 11.12.2017, Переглядів: 82

У межах соціального проекту «Живи та працюй в Україні» Львівський обласний центр зайнятості спільно з НУ «Львівська політехніка» організовують 29-й Ярмарок кар’єри.

На Львівщині завершився етнофестиваль гостинності

Дата створення: 16:22 11.12.2017, Переглядів: 75

Днями на Львівщині відбулися завершальні мистецькі заходи І Етно-фестивалю гостинності.

Патріотичний потяг “Труханівська Січ” завітав на Львівщину

Дата створення: 16:00 11.12.2017, Переглядів: 75

Сьогодні, 11 грудня, на залізничний вокзал Львова урочисто прибув потяг національного єднання "Труханівська Січ" - "Різдвяний потяг св. Миколая". Серед пасажирів – школярі, студенти, волонтери, громадські діячі та військові з різних регіонів України. Загалом до міста завітали близько 150 осіб.

У департаменті з питань цивільного захисту радять як вберегтись від переохолодження

Дата створення: 15:59 11.12.2017, Переглядів: 108

За несприятливих погодних умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням.

Для допомоги вихованцям інтернату організують благодійний аукціон

Дата створення: 15:57 11.12.2017, Переглядів: 87

В межах Державних аукціонних торгів з продажу необробленої деревини відбудеться благодійний аукціон з метою допомоги дітям Краковецької школи-інтернату.