Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Четверо дітей-сиріт знайшли нову родину

Дата створення: 17:37 26.02.2018, Переглядів: 65

У с. Ясенів Бродівського району створили нову прийомну сім'ю, в яку влаштували на виховання та спільне проживання 4 дітей-сиріт. Влаштовані діти є рідними сестрами.

Молодь Львівщини переглянула український фільм “Кіборги”

Дата створення: 17:32 26.02.2018, Переглядів: 84

Сьогодні, 26 лютого, у Львівському кіноцентрі відбувся показ фільму “Кіборги” для молоді 10-11 класів Пустомитівського та Яворівського районів.

Головних лікарів навчали як автономізувати медичні заклади

Дата створення: 16:17 26.02.2018, Переглядів: 64

За сприяння департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА відбулося чергове засідання «Академії головних лікарів». В центрі засідання - автономізація медичних закладів та запровадження нової моделі фінансування системи охорони здоров’я.

4 березня відбудеться один з етапів футзального турніру NEYMAR JR’S FIVE 2018

Дата створення: 14:56 26.02.2018, Переглядів: 73

У неділю, 4 березня, відбудеться один з етапів футзального турніру NEYMAR JR’S FIVE 2018. Змагання відбуваються в усіх куточках світу і є за початкованими зіркою світового футболу бразильцем Неймарем.

Львівський обласний молодіжний центр запрошує на лекцію з історичної журналістики

Дата створення: 14:50 26.02.2018, Переглядів: 75

У межах навчальної програми "Стань журналістом у молодіжному просторі" Львівський обласний молодіжний центр запускає серію заходів присвячений різним сферам журналістики.

Де зігрітися: перелік пунктів обігріву на території Львівської області

Дата створення: 14:27 26.02.2018, Переглядів: 73

Головне управління ДСНС оприлюднив перелік об’єктів, що можуть бути використані в якості придорожніх стаціонарних пунктів обігріву на території Львівської області.

На потреби області виділили за тиждень 79,6 млн гривень

Дата створення: 14:25 26.02.2018, Переглядів: 68

За тиждень з обласного бюджету виділено 79,6 млн грн, що забезпечило повноту та своєчасність виплати заробітної плати в бюджетній сфері, оплату спожитих енергоносіїв, придбання  медикаментів та продуктів харчування.

XІ спеціалізована виставка «АгроТехніка-2018» стартує на Львівщині

Дата створення: 14:25 26.02.2018, Переглядів: 79

У середу, 28 лютого, на «Арені Львів» розпочне роботу XІ спеціалізована  виставка «АгроТехніка-2018». На виставці презентують сільськогосподарську техніку, обладнання, комплектуючі, добрива, засоби захисту рослин, насіння польових та овочевих культур, сучасні технології і проекти у сільському господарстві. Всього у виставці прийме участь близько 90 підприємств з різних областей України.

Морози на Львівщині: теплопостачання житлового фонду виконується на 100%

Дата створення: 14:24 26.02.2018, Переглядів: 72

За оперативною інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, незважаючи на погіршення погодних умов та різке зниження температури в області, опалювальний сезон на Львівщині відбувається у належному режимі. «Проходження опалювального сезону 2017/2018 на території Львівської області відбувається без збоїв. За таких погодних умов, нашим основним завданням є забезпечити у кожній оселі комфотрні умови для проживання населення. Відтак, опалювальний сезон в області відбувається у штатному режимі», - зазначив т.в.о.директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації Тарас Зозуля.

Європейська Бізнес Асоціація поглиблюватиме співпрацю із правоохоронцями задля підвищення безпеки

Дата створення: 14:23 26.02.2018, Переглядів: 87

Сьогодні, 26 лютого, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками Європейської Бізнес Асоціації, аби узгодити напрями подальшої співпраці влади і бізнесу в контексті забезпечення безпеки. У зустрічі також взяли участь керівники правоохоронними та контролюючих органів, зокрема прокуратури, митниці, нацполіції тощо. Представники Бізнес Асоціації подякували за можливість зустрітися та в колі компетентних осіб порушити питання, що найбільше цікавлять бізнесменів на Львівщині, зокрема, іноземних інвесторів.