Новини Львівщини

17 Травня, 2019 р., 15:19
Індекс обсягу сільськогосподарського виробництва у Львівській області за січень-квітень 2019 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року склав 110,4%. Збільшення обсягів валового виробництва відбулось в основному за рахунок збільшення аграрними підприємствами обсягів вирощування свиней 57%.
17 Травня, 2019 р., 15:18
У Львівській області станом на 1 травня прийнято документи та нараховано дотацію 11,6 тис. фізичним особам, які у своїх господарствах утримують 16 тис. гол. молодняка ВРХ на суму дотації  24111,3 тис. гривень. Найбільше прийнято документів та нараховано дотації фізичним особам в Турківському (1,8 тис. осіб, 3,1 тис. гол. на суму 4564,5 тис. грн.) Старосамбірському (0,9 тис. осіб, 1,2 тис. гол. на суму 1823,9 тис. грн.) та Бродівському (0,8 тис. осіб, 1,1 тис. гол. на суму 1727,6 тис. грн.) районах.
17 Травня, 2019 р., 15:17
Сьогодні, 17 травня, напередодні відзначення Міжнародного дня музеїв, у Італійському дворику, відбулись урочистості. Привітав працівників музейної справи області голова Львівської ОДА Олег Синютка.
17 Травня, 2019 р., 15:16
Сьогодні відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми розвитку туризму в Україні» на базі Львівського інституту економіки і туризму спільно з Міністерством освіти і науки України та іншими закладами вищої освіти України та іншими організаціями.
17 Травня, 2019 р., 15:13
Сьогодні, 17 травня, у Львівській ОДА презентували фотопроект «Багатодітне материнство - джерело краси, енергії, любові». В центрі виставки – особистість жінки та її етнокраса. Готувались до проекту не один день, а сама зйомка відбувалась в Києві. «Менталітет суспільства не сприяє багатодітному материнству, і це стосується не лише матеріальної складової. Тому цією виставкою ми хотіли привернути увагу до материнства і популяризувати відповідальне планування сім`ї із правильним фундаментом. Цей проект має на меті мотивувати жінок на народження дітей. У планах зробити проект всеукраїнським», - зазначила керівник ГО «Ділові Українські Жінки» Галина Давидюк.
17 Травня, 2019 р., 15:12
Сьогодні, 17 травня, у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбулась урочиста академія, присвячена Міжнародному дню медичної сестри «Медична сестра – це звучить гордо».
17 Травня, 2019 р., 15:11
Львівський пам’ятник наплічнику потрапив у Книгу рекордів України як «Перший пам’ятник наплічнику». Офіційна церемонія відбулася вчора, 16 травня, у подвір'ї географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.
17 Травня, 2019 р., 15:10
У четвер, 16 травня, у День вишиванки, у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі відбулася акція «Народжені у вишиванці». За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірини Микичак, вже другий рік поспіль Клуб успішних жінок вручає малюкам символ української нації – вишиванку. Вкрай важливо, щоб кожна дитина відчула себе українцем, а вишиванка буде пам’яткою на все життя.
17 Травня, 2019 р., 15:09
17 травня у Львівському Палаці Мистецтв стартував Дитячий форум–Фестиваль дитячого читання “Книгоманія”  – одна з найбільших подій в Україні для розвитку та радості дітей і батьків.
17 Травня, 2019 р., 15:08
Сектор з просування експорту Львівської облдержадміністрації інформує щодо можливостей Європейської мережі підприємств (Enterprise Europe Network) для Львівських підприємств – експортерів.