Новини Львівщини

11 Квітня, 2020 р., 10:41
9 квітня  відбулась мультидисциплінарна нарада щодо специфіки випадків домашнього насильства в умовах карантину в режимі онлайн. Участь у нараді взяли суб’єкти, які здійснюють заходи у сфері протидії домашньому насильству в області, а саме представники департаменту соціального захисту населення, служби у справах дітей облдержадміністрації, Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу дільничних офіцерів поліції, сектору ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у Львівській області та громадської організації «Центр «Жіночі перспективи».
11 Квітня, 2020 р., 10:40
10 квітня Львівському обласному госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи та Центру легеневого здоров’я передали медичний інвентар. Представники компанії ДТЕК та ПУМБ здійснили передачу такого вантажу в межах допомоги Благодійного Фонду Ріната Ахметова регіону у боротьбі з поширенням короновірусу. Загалом на потреби області передадуть 30 тисяч експрес-тестів, а також 8 тисяч захисних медичних костюмів – це перша допомога. Очікується також поставка апаратів штучної вентиляції легень.
11 Квітня, 2020 р., 10:39
10 квітня 2020 року в режимі відеоконференції проведено засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника голови облдержадміністрації Тараса Греня.
10 Квітня, 2020 р., 10:51
Кабінет Міністрів України підтримав пропозиції Мінекономіки та ухвалив зміни до постанови від 11 березня 2020 р. № 211, розширивши перелік дозволених під час карантину видів господарської діяльності. Рішення прийняте з метою пом’якшення впливу на економіку обмежувальних заходів, запроваджених з метою протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19.
10 Квітня, 2020 р., 10:50
Більшість українців підтримують карантинні заходи та проект «Великдень вдома», коли богослужіння можна подивитися у трансляції. Про це йшлося на традиційній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського щодо боротьби з коронавірусом.
10 Квітня, 2020 р., 10:49
У зв’язку зі значним потеплінням, а також з метою економії природного газу сьогодні, 10 квітня, призупинено опалювальний сезон 2019/20 років для всіх категорій споживачів. Про це, 9 квітня,   голова Львівської облдержадміністрації підписав відповідне розпорядження.  Варто зазначити, що опалювальний сезон зазвичай триває до 15 квітня.
10 Квітня, 2020 р., 10:48
Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що наближається граничний термін подання (21.04.2020) звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (форма № Д4 (місячна)) за березень 2020 року.
10 Квітня, 2020 р., 10:47
Після неодноразових звернень Львівської обласної державної адміністрації і департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України повідомило, що Держпродспоживслужба України підтримала пропозиції вилучення борщівника Сосновського зі списку кормових культур. Борщівник Сосновського (Heracleum sosnowskyi Mandenova) вилучать із списку кормових культур та нададуть статус "інвазійний вид".
10 Квітня, 2020 р., 10:38
У період з 22:30 9 квітня по 08:30 10 квітня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 37 осіб. Пацієнти з міста Львів, Самбір, Пустомитівського, Городоцького районів.
10 Квітня, 2020 р., 10:36
У період з 17:00 год по 22:30 год, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 16 осіб. Пацієнти з Пустомитівського, Яроворівського районів, міста Львів.