Новини Львівщини

20 Грудня, 2017 р., 14:35
Сьогодні, 20 грудня, у Львівській обласній клінічній дитячій лікарні «ОХМАТДИТ» презентували нове медичне обладнання для стерилізаційної кімнати. Нове стерилізаційне приміщення допоможе підвищити рівень безпеки пацієнтів, збільшити пропускну здатність лікарні та уникнути розповсюдження нових хвороб.
20 Грудня, 2017 р., 14:34
Для забезпечення перевезення пасажирів напередодні новорічних свят, ПАТ «Укрзалізниця» додала ще один додатковий потяг № 755/756 Київ – Львів на день пікових перевезень – 29 грудня. 29 грудня додатковий швидкісний поїзд № 755 відправиться з Києва о 23:31 та прибуде до Львова о 05:43 із зупинкою на станції Коростень (01:00-01:01). У зворотному напрямку зі Львова швидкісний поїзд №756 вирушить о 23:00 та прибуде до Києва о 05:16. На шляху прямування поїзд зупиниться на станції Коростень о 02:57-02:58.
20 Грудня, 2017 р., 14:33
Відповідно до Урядової постанови із загального фонду державного бюджету передбачається виділити обласному бюджету додаткову субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 5,6 млн гривень.
20 Грудня, 2017 р., 14:30
У січні-вересні 2017 року в економіку Львівщини залучено 52,4 млн.дол. США прямих іноземних інвестицій,  що на 40,4% більше відносно аналогічного періоду попереднього року. Про це повідомили у Головному управлінні статистики у Львівській області.
20 Грудня, 2017 р., 10:40
Днями у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада з питань охорони праці з суб’єктами підприємницької діяльності, що надають послуги пов’язані з лісівництвом.
20 Грудня, 2017 р., 09:52
За оперативною інформацією департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації, сьогодні, 20 грудня, на автомобільних дорогах Львівщини працює 36 одиниця снігоочисної техніки. З метою утримання доріг у належному стані за таких погодних умов – використали 107,6 т піщано-соляної суміші. Окрім того, до робіт з прибирання снігу задіяли 73 робітники. Львівської облдержадміністрація закликає мешканців області та гостей дотримуватися правил дорожнього руху. У разі виявлення не розчищених або не посипаних доріг, закликаємо звертатися на гарячу лінію області "112".
20 Грудня, 2017 р., 09:48
19 грудня для дітей із сімей учасників АТО організували святкове дійство з нагоди Дня св. Миколая.  У заході взяли участь 320 дітей із сімей учасників АТО  із Львівщини, а також 30 дітей з Івано-Франківської області. Із святом дітей привітала заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук. “Ваші батьки на Сході країни захищають нас, всю Україну, щоб мирним було небо і ми здобули перемогу над ворогом, будьте щасливими і слухняними”, – побажала дітлахам Оксана Стоколос-Ворончук.
20 Грудня, 2017 р., 09:47
Вчора, 19 грудня, у Львівському палаці мистецтв презентували виставку робіт художниці Анастасії Рак «За що ми воюємо». Це півсотні творів, в яких матеріалізувались українські архетипи часів активного самоусвідомлення нації 1920-30 років. Участь у відкритті виставки взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка. «Після перегляду картин Анастасії Рак хай хтось тепер нам розкаже, що є різні України, що є Схід і Захід і вони різняться між собою. Так сталося, що ми сьогодні дуже часто розмовляємо різними мовами, але ви вдивіться в ці образи, кольори та ті речі, які зображені на картинах. Це – наша Україна, це Волинь, Галичина, Надніпрянщина, Луганщина. І я би дуже хотів, щоб кожного разу переглядаючи ці картини, ви розуміли, яка в них насправді сила, енергетика. Це те, що є нашим коренем і нашою державою », - зазначив Олег Синютка.
20 Грудня, 2017 р., 09:45
Днями відбулась чергова інвестиційна нарада за участю керівництва Львівської облдержадміністрації та представників райдержадміністрацій. На нараді порушили питання супроводу інвестиційних проектів та моніторингу інвестиційних об’єктів, а також ділилися досвідом підтримки бізнесу на місцях. Також за підсумками наради дозвільні та контролюючі органи планують провести виїзні консультації з представниками бізнесу у містах та районах області для вирішення проблемних питань інвестиційної та господарської діяльності.
19 Грудня, 2017 р., 16:51
В українській культурі символ Різдва – cолом’яний Дідух традиційно виготовляли напередодні свят і заносили до хати, коли сходила перша зірка. Дідух вважають деревом роду, оберегом дому. Він уособлює місце для духів, предків, захисників та покровителів будинку. 23 грудня, о 13.00, відбудеться важлива для нас подія – урочисте внесення Дідуха, з яким у Дім Франка прийдуть святковий настрій, мир, добробут, затишок.