Новини Львівщини

19 Грудня, 2017 р., 16:50
У незалежному оцінюванні 2018 року найбільше змін внесли у тестуванні з іноземних мов.  Саме в тест з іноземної мови додали велику частину аудіювання, а саме тестування триватиме не 120 хвилин, а 180. Про це сьогодні, 19 грудня, повідомили під час брифінгу щодо підготовки до ЗНО-2018. Окрім того, збільшили кількість завдань для виконання. «Всі, хто мають намір у 2018 подавати свої результати з іноземної мови, зобовязані будуть реєструватися і проходити тестування, тому що цьогоріч додалося ще аудіювання», -  повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.
19 Грудня, 2017 р., 16:49
Сьогодні, 19 грудня, у Львівському державному цирку відбулася вистава до Дня святого Миколая для понад 1 700 дітей Героїв Небесної Сотні та учасників АТО зі всіх районів області.
19 Грудня, 2017 р., 15:02
Кір — вірусне захворювання, яке характеризується вираженою інтоксикацією, гарячкою, запальними явищами з боку дихальних шляхів, кон'юнктивітом, появою своєрідних плям на слизовій оболонці ротової порожнини і папульозно-плямистим висипом на шкірі.
19 Грудня, 2017 р., 15:00
Сьогодні, 19 грудня, відбулись урочистості з нагоди 38-річниці створення військової частини А0284. Розпочались заходи хвилиною мовчання за загиблими військовослужбовцями та покладанням квітів до меморіалу загиблим десантникам. Із річницею створення частини військовослужбовців привітала заступник голови – керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська.
19 Грудня, 2017 р., 15:00
Як повідомляють у Головному управлінні статистики у Львівській області, у січні–жовтні 2017 року експорт товарів підприємствами Львівської області становив 1290,9 млн доларів США, імпорт – 1769,6 млн доларів. Порівняно з січнем–жовтнем 2016 року експорт зріс на 26,2%, або на 268,4 млн доларів, імпорт – на 29,3%, або на 400,8 млн доларів.
19 Грудня, 2017 р., 14:59
З  метою організації ефективного використання земель та уникнення їх використання із порушенням земельного законодавства в області триває аудит земель сільськогосподарського призначення. Відтак департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА вже отримав інформацію щодо використання земель в області в розрізі сільських рад із прив’язкою до конкретного землекористувача, а також інформацію про землі, що не використовуються різних форм власності. Загалом зараз в області понад 55 тис га землі сільськогосподарського призначення  державної власності, які не використовуються.
19 Грудня, 2017 р., 14:57
Cьогодні, 19 грудня, у Кам'янці - Бузькій урочисто відзначили 350-річчя храму св. Миколая. Участь у Архієрейській літургії, яку очолив єпископ Сокальсько-Жовківський УГКЦ Михаїл (Колтун), взяв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка  та директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Мирослава Туркало. Зокрема у межах святкувань відбулось освячення води, учні дитячої музичної школи виконали колядки.
19 Грудня, 2017 р., 14:55
Про стан прийняття на баланс місцевих рад гідротехнічних споруд на території області повідомив в.о. начальника Львівського обласного управління водних ресурсів «Львівське облводресурсів» Орест Цюра.
19 Грудня, 2017 р., 14:49
Сьогодні, 19 грудня, у селі Пристань Сокальського району відкрили новий навчально-виховний комплекс. "Пам’ятайте, що це зроблено руками багатьох людей для вас, а вам залишається любити землю, на якій ми живемо, шанувати батьків і обов’язково добре вчитися, бо якщо здобудете добру освіту буде відкритий перед вами широкий світ", - звернувся до учнів під час відкриття школи голова Львівської ОДА Олег Синютка.
19 Грудня, 2017 р., 14:48
У 2017 - 2018 навчальному році на Львівщині у 225 класах організували інклюзивне навчання для 324 учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Відтак, у 23 закладах дошкільної освіти охопили інклюзивною формою навчання 51 вихованця.